گلکسی زد فولد 4 و فلیپ 4 شاید بدون حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر عرضه شوند

همانطور که احتمالا می دانید، هیچ یک از گوشی های تاشو سامسونگ از حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر استفاده نمی کنند. اگرچه در ماه های اخیر شایعاتی مبنی بر احتمال استفاده گلکسی زد فولد 4 و زد فلیپ 4 از چنین قابلیتی منتشر شده است، اما اکنون یکی از خبرگزاری های کره ای اعلام کرده است که سامسونگ قصد ندارد از چنین قابلیتی برای هیچ گوشی استفاده کند.

ظاهرا این دو گوشی بار دیگر با حسگر اثر انگشت تعبیه شده در لبه کناری به دست کاربران خواهند رسید. به نظر می رسد مدیران سامسونگ به این نتیجه رسیده اند که استفاده مجدد از این ویژگی برای تجربه کاربری هر دو گوشی تاشو بهتر است. لازم به ذکر است زمانی که حسگر اثر انگشت در لبه کناری قرار دارد، کاربران به راحتی می توانند قفل گوشی را باز کنند، چه گوشی باز باشد و چه بسته.

در همین راستا اخیرا گزارشی از دوربین و لولای گلکسی زد فولد 4 منتشر شده است که بر اساس این گزارش، ZFold 4 از دوربین زوم بهتری بهره می برد و به جای دوربین سلفی 4 و 10 مگاپیکسلی، اکنون دو دوربین 10 مگاپیکسلی خواهیم داشت. دوربین ها همچنین نباید از پیشرفت در طراحی لولاهای این گوشی غافل شد. به ویژه اینکه برخلاف نسل قبلی که مبتنی بر لولاهای دوگانه بود، این گوشی از یک لولا استفاده می کند و این رویکرد به سامسونگ اجازه می دهد تا ضخامت قاب را تا حدودی کاهش دهد و از طرفی فضای بیشتری در داخل بدنه تعبیه شده باشد. -در مورد در قطعات ایجاد می شود.

اگرچه تولید گوشی های تاشو کار بسیار پیچیده ای است، اما به نظر می رسد سامسونگ قصد دارد قلم S Pen 4 نقطه ای را روی بدنه گلکسی زد فولد نصب کند. این بدان معناست که مانند گوشی های سری نوت، می توانید به راحتی از قلم اس پن در هنگام استفاده از گلکسی زد فولد 4 استفاده کنید. هنوز گزارش موثقی در مورد تاریخ عرضه این گوشی ها وجود ندارد، اما بدون شک جزئیات بیشتری در آینده فاش خواهد شد. هفته ها و ماه ها

منبع: SamMobile

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا