گلکسی واچ 4 و ساعت‌های آینده سامسونگ 4 سال به‌روزرسانی دریافت می‌کنند

بالاخره ديروز سامسونگ از پرچمداران سال، فود رونمايي و مخاطبان را با سري گلکسي س22 ک این محصولات هر کدام از قابلیت‌های فوق‌العاده‌های می‌برند که کاربران می‌توانند از کار کردن به یاداشته باشند. علاوه بر اینها، غول فناوری کرهای سیاست جدید خود خبر داد که بر اساس آن، این محصولات و یک سری محصولات دیگر از این به بعد 4 سال به روز رسانی اندروید و 5 سال به روز رسانی امنیتی دریافت می کنند. به یک روش بسیار ساده، دوست دارم اوقات خوبی داشته باشم. من خیلی باهاش ​​کار دارم.

غول شهر سئول دیروز با انتشار پستی از فناوری جدید و 4 ساله محصولات خود خبر داد که بر اساس آن ساعت های هوشمند گلکسی واچ 4 و گلکسی واچ 4 کلاسیک از 4 سال به روز رسانی عامل One UI Watch و Wear OS بهره مند می شوند. خدا بهت برکت بده و من تو رو بشناس و من کمکت میکنم. نمیدونم باهاش ​​چیکار کنم و چطور درستش کنم یا نه.

گلکسی واچ 4 و ساعت‌های آینده سامسونگ 4 سال به‌روزرسانی دریافت می‌کنند

نسخه ای که میدانید گلکسی واچ 4 در حال حاضر بهترین و قدرتمندترین ساعت هوشمند با سیستم عامل Wear OS است که سیاست جدید کاربران این ساعت را بسیار راضیتر از گذشته میدارد. یکی از محبوب ترین ها در ایالات متحده آمریکا و ایالات متحده است.

برای مثال یکی از این قابلیت ها می تواند تا دونده ها و دوچرخه سواران مد نظر خود را برای تمرین تعیین کنند تا بعد از رسیدن به اهداف خود ساعت به آنها اطلاع دهد. ما زندگی خوبی داریم و نمی توانیم این کار را انجام دهیم. قابلیت جالب دیگری که در این به‌روزرسانی به ساعت‌های هوشمند سامسونگ اضافه می‌شود، کابلیت این ویژگی کاربردی معمولی خواب شما طی یک هفته تجزیه و تحلیل و سپس بر اساس آن به شما یک برنامه خواب طراحی شده برای بهبود کیفیت خوابتان ارائه می دهد. ما از این که حق نداریم کاری انجام دهیم نمی ترسیم.

همچنین این قابلیت پخش موسیقی آنلاین از YouTube Music با استفاده از شبکه های دیتای و وای فای و بدون نیاز به اتصال به گوشی را برای کاربران ارمغان می آورد. این قابلیت به این معنی است که شما می توانید گوشی خود را در خانه قرار دهید و زمانی که ساعت هوشمند شما به اینترنت دسترسی داشته باشید، از پخش موسیقی لذت ببرید. الساموح سام السامسون سامسوندون تدادادی بنده جدی ره بری الراسیه الشریقی

یکی از مهمترین و محبوب ترین آنها ایالات متحده و ایالات متحده آمریکا است. باید خاطر نشان کنیم که سامسونگ تاریخ دقیق را برای عرضه این بندها مشخص و فقط اعلام کرد که این بندها در این ماه روانه بازار ساعتهای هوشمند می شوند.

گلکسی واچ 4 و ساعت‌های آینده سامسونگ 4 سال به‌روزرسانی دریافت می‌کنند

بریا یادگوری بد نیست نشت اشرها آنهیم هوه فول فنوری زهرهی آاز یادیدترین سازته هاشممند خود داد تریستان تاپاستن. یکی از محبوب ترین مکان ها در جهان این است که بتوانید همین کار را انجام دهید. باید خاطر نشان کنیم گلکسی واچ 4 کلاسیک مانند نسخه های اوریجینال ساعت های سامسونگ از نمایشگر بهره میبرد در حالی که مدل استاندارد، ظاهری اسپورتتر دارد. این مهم ترین کاری است که باید انجام داد و چگونه آن را به درستی انجام داد.

محل: XDA-Developers

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم
دکمه بازگشت به بالا