فناوری اطلاعات

گلکسی S21 فن ادیشن با اگزینوس 2100 در گیک‌بنچ دیده شد

در حالی که اعلام می کند شرکت کرهای میخواهد گوشی گلکسی S21 فن ادیشن را با تراشهی اسنپدراگون 888 راهی بازار کند اما امروز شاهد انتشار لیستی در گیکبنچ بودیم که این محصول را با تراشهی اگزینوس 2100 نشان می دهد.

گلکسی S21 فن ادیشن را می توانم یکی از خبرسازترین گوشی های تاریخ سامسونگ دانست چرا که در ابتدا این محصول در سال 2021 بود و در فصل تابستان از این گوشی رونمایی می کند اما این اتفاق رخ نمی دهد و خبرهایی منتشر می شود که شرکت های آینده امسال آن را منتشر می کنند. به خاطر رومانی

باز هم خبری از گلکسی S21 فن ادیشن نبود تا اینکه خیلی از افشاگران معروف و خبرگزاری های معتبر به این نتیجه رسیدند که شرکت کرهای میخواهد اوایل سال آینده از پرچمدار اقتصادی خود رونمایی کند. در صحرا، و به قدرت خداوند، و به نام خداوند، و به قدرت پروردگار پروردگاران خدا، کارهای زیادی باید انجام شود. اما این اتفاق سال آینده رخ خواهد داد.

در رابطه با گلکسی S21 فن ادیشن خبرهای زیادی منتشر شد که یکی از آنها به پردازنده آن اشاره دارد مبنی بر اینکه شرکت کرهای این گوشی را به خاطر می خواهد بازار تراشه، فقط اسنپدراگون 888 راهی کند. مدتها این خبر را بهعنوان یک خبر موثق و پذیرفتیم اما اینطور که به نظر میرسد، شرکت کرهای مدلی از گلکسی S21 فن ادیشن را با تراشهی اگزینوس 2100 هم راهی بازار خواهد کرد چرا که امروز شاهد حضور آن در بنچمارک گیکبنچ بودیم.

امتیازی که این گوشی در گیکبنچ به دست آورد به ترتیب در بخش تک و چند هسته ای 1104 و 3220 بود که کاملا مشابه تمام محصولات است که با اگزینوس 2100 در گیکبنچ بررسی شده است. در واقع منظورمان از تمام محصولات همان پرچمداران سری گلکسی S21 هستند که با این تراشه راهی بازار شدند زیرا سامسونگ گوشی های تاشوی خود را فقط با اسنپدراگون 888 عرضه کرد.

S21 را از Addis Avanos 2100 فشار دهید

این گوشی که با شماره مدل SM-G990E در گیکبنچ حضور پیدا کرد، از 8 حافظه حافظه رم هم بهره می برد که به نظر می رسد بیشترین میزان رمی است که برای این گوشی در نظر گرفته می شود. اگر نمی خواهید دچار مشکل شوید، نمی توانید آن را انجام دهید.

پردازنده اگزینوس 2100 قدرت سختافزاری بسیار بالا دارد و در تستها امتیاز کمتری به نسبت همتای خود از کوالکام به دست آورد، اما آنقدر قوی است که نیاز کاربران را در بالاترین سطح ممکن است کند. نه سوالی و نه سوالی و نه حرفی و نه حرفی و نه حرفی و نه حرفی. Cortex-X1 و Cortex-A78 در شرایط خوبی هستند و Cortex-A55 برای مدت طولانی مورد استفاده قرار گرفته است.

در حال حاضر گفته می‌شود گلکسی S21 فن ادیشن در تاريخ 4 ن انويه رونمايي و مي‌شود بعد از راهي بازار خواهد شد. نمی دونم موبایل و نرم افزار دیگه ای ندارم. انجام کار خداوند امری مسلم نیست.

همچنین می‌شود این گوشی به خاطر یاد تراشه‌ای پرچم‌دار در بازارهای محدود عرضه خواهد شد. طبق آخرین اخباری که در این رابطه به دستمان رسید، گویا این گوشی در بازار اروپا در دسترس قرار خواهد گرفت تا اینکه مشکل تراشهی پرچمدار سال آینده آینده خواهد شد. اگر ندانید چه کاری انجام می دهید، نمی توانید آن را انجام دهید. سامسونگ هم چون با ورود گوشی های تاشو، باید از تراشه های زیادی در پرچمدارهای خود استفاده کند، به همین خاطر نمی تواند با گلکسی S21 فن ادیشن به آنها تولید کند، آنها را محدود کند. تگرگ نمی آید

منبع: GSMArena

.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا