گواهی IP چیست و چرا برای گوشی‌های ضدآب اهمیت زیادی دارد؟

امروزه برای خرید گجت های مختلف مانند گوشی های هوشمند، مقاومت در برابر نفوذ آب و گرد و غبار اهمیت زیادی پیدا کرده است. به همین دلیل کمیسیون بین المللی الکترونیک موسوم به IEC استاندارد خاصی را برای این موضوع تعریف کرده است تا کاربران بتوانند با سهولت بیشتری انتخاب کنند. نام این گواهی IP است و در ادامه به اهمیت آن می پردازیم.

محصول را در هیلی بیلی مشاهده کنید

عددی که در جلوی IP قرار داده شده نشان دهنده میزان مقاومت گوشی در برابر آب و گرد و غبار است. برای مثال ممکن است مشخصات گوشی نشان دهد که این گجت دارای گواهی IP68 است. IP مخفف عبارت Intrusion Resistance است. اولین عددی که بعد از این علامت اختصاری می آید از 0 تا 6 است که میزان مقاومت در برابر نفوذ گرد و غبار را مشخص می کند.

عدد دوم نشان‌دهنده مقاومت گجت در برابر آب است و بین 0 تا 8 در نظر گرفته می‌شود. بنابراین وقتی یک گجت دارای گواهی IP68 باشد، به این معنی است که از بالاترین سطح مقاومت هم از نظر نفوذ گرد و غبار و هم از نظر نفوذ آب بهره می‌برد.

کدام یک از تلفن ها و سایر ابزارهای شما در حال حاضر از گواهی IP استفاده می کنند؟ نام این ویجت ها و گواهی مورد نظر را در قسمت نظرات بنویسید.

هیلی بیلی مگ تلنت بستری برای کشف و پرورش، کسب و ارتقای استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. پلتفرمی برای افرادی که توانایی ساخت هر ویدئویی برای هیلی بیلی در «محتوای حرفه ای و استاندارد تصویر» را دارند. افراد حاضر در پروژه استعدادیابی با ساختن ویدیو برای هیلی بیلی مستقیماً از هیلی بیلی درآمد کسب می کنند.

DigiCala به سادگی دسترسی به کالاها را برای افرادی که توانایی ساخت ویدیوهای حرفه ای را دارند فراهم می کند. اگر فکر می کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق برای تولید ویدئو دارید، با هیلی بیلی مگ تلنت همراه باشید.

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

درباره هیلی بیلی مگ تلنت

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا