گواهی MFi اپل چیست و چرا برای لوازم جانبی مورد استفاده قرار می‌گیرد؟

اگر به دنبال خرید لوازم جانبی آیفون خود بوده اید، احتمالاً با گواهینامه MFi اپل مواجه شده اید. اما این گواهی دقیقا چیست و چرا اپل این گواهی را برای لوازم جانبی مختلف ارائه می دهد؟ در این ویدیو به همین موضوع می پردازیم.

این عبارت مخفف Made for iPhone است که البته به جای iPhone به iPod و iPad اشاره دارد. وقتی اپل این گواهی را به محصول دیگری ارائه می‌کند، در واقع کیفیت آن را برای استفاده با محصولات خود تأیید می‌کند. در نتیجه دستگاه مورد نظر به گجت اپل آسیبی نمی رساند و برای دستگاه مورد نظر کاملا بهینه شده است.

اما آیا در این بین محصول بی کیفیتی وجود دارد که این گواهینامه را نداشته باشد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که اپل در ازای ارائه گواهی MFi مبلغ قابل توجهی از شرکت های سازنده دریافت می کند. طبیعتاً بسیاری از برندها تمایلی به پرداخت چنین هزینه ای ندارند، زیرا منجر به افزایش قیمت نهایی محصول مورد نظر می شود. به همین دلیل برخی از محصولات برندهای معروف این گواهی را ندارند.

علاوه بر این، برخی از کاربران معتقدند که صرفاً قرار دادن علامت این گواهی بر روی جعبه محصول مورد نظر به معنای استفاده از گواهی MFi است. اما بسیاری از شرکت ها علامت این گواهی را روی جعبه خود می گذارند تا مصرف کننده را گمراه کنند. برای بررسی این موضوع ابتدا باید به این سایت مراجعه کرده و سپس نام برند مورد نظر را وارد نمایید. با این کار لیست تمامی محصولات برند مورد نظر که از این گواهینامه بهره مند هستند نمایش داده می شود. سپس با جستجوی نام محصول می توانید ببینید محصول مورد نظر شما دارای این گواهی است یا خیر.

هیلی بیلی مگ تلنت بستری برای کشف و پرورش، کسب و ارتقای استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. پلتفرمی برای افرادی که توانایی ساخت هر ویدئویی برای هیلی بیلی در «محتوای حرفه ای و استاندارد تصویر» را دارند. افراد حاضر در پروژه استعدادیابی با ساختن ویدیو برای هیلی بیلی مستقیماً از هیلی بیلی درآمد کسب می کنند.

DigiCala به سادگی دسترسی به کالاها را برای افرادی که توانایی ساخت ویدیوهای حرفه ای را دارند فراهم می کند. اگر فکر می کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق برای تولید ویدئو دارید، با هیلی بیلی مگ تلنت همراه باشید.

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

درباره هیلی بیلی مگ تلنت

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا