گوشی‌های سری آنر 80 با دوربین 160 مگاپیکسلی راهی بازار می‌شوند

طبق اعلام Honor، این شرکت قصد دارد گوشی های سری آنر 80 را در تاریخ 2 دسامبر عرضه کند که البته شاهد عرضه جدیدترین گوشی تاشو این شرکت نیز خواهیم بود. در روزهای بعد اطلاعات زیادی از این گوشی ها فاش شد و حالا یکی از افشاگران معروف به دوربین اصلی گوشی های سری آنر 80 پرداخته است.

این مطلع معتقد است که دوربین اصلی این گوشی ها از سنسور 160 مگاپیکسلی بهره می برد. در حال حاضر هیچ یک از گوشی ها از چنین سنسوری استفاده نمی کنند و علاوه بر این، هیچ یک از شرکت ها سنسور 160 مگاپیکسلی را معرفی نکرده اند. بنابراین، اگر این شایعه درست باشد، به احتمال زیاد یک نسخه سفارشی از سنسورهای 200 مگاپیکسلی موجود در بازار خواهد بود.

تا جایی که به دوربین های سلفی مربوط می شود، احتمالا یکی از گوشی های این سری با دوربین سلفی دوگانه به دست کاربران برسد. همانطور که احتمالا می دانید، این گوشی ها با نسل اول چیپست اسنپدراگون 8 پلاس عرضه می شوند که ماه هاست عرضه شده است.

اگرچه این افشاگر اعلام کرد که گوشی های سری آنر 80 این ویژگی ها را خواهند داشت، اما به احتمال زیاد تنها مدل برتر این خانواده با این مشخصات وارد بازار خواهد شد. با توجه به اینکه حدود 2 هفته تا عرضه این گوشی ها فاصله داریم، تا آن زمان اطلاعات بیشتری در مورد آنها فاش خواهد شد.

منبع: GizmoChina

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا