گوشی‌های گلکسی A14 ،A34 و A54 در مراحل نهایی ساخت هستند

کم کم به سه ماهه آخر سال 2022 نزدیک می شویم. طبق گزارشی جدید، نسل بعدی گوشی های میان رده سامسونگ گلکسی A برای سال 2023 در حال توسعه هستند و با نام های سامسونگ گلکسی A14، A34 و در بازار گوشی های هوشمند شاهد خواهیم بود. A54. در این گزارش به برخی از مشخصات این گوشی های هوشمند اشاره شده است که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

به گفته این منبع خبری، گوشی هوشمند گلکسی A14 با شماره مدل SM-A146B و از اینترنت نسل پنجم همراه (5G) پشتیبانی می کند. مدل دقیق چیپست این گوشی هنوز مشخص نیست، اما می تواند مقرون به صرفه ترین گوشی هوشمند 5G سامسونگ در سال 2023 باشد و حتی می تواند تا قبل از پایان سال جاری در اروپا به فروش برسد.

گوشی بعدی سامسونگ گلکسی A34 خواهد بود که با شماره مدل SM-A346B در حال توسعه است. در نهایت، غول فناوری در حال کار بر روی گلکسی A54 با شماره مدل (SM-A546B) است که احتمالاً سعی خواهد کرد تعادل کاملی بین گوشی‌های هوشمند مقرون به صرفه و سطح بالا برقرار کند.

همانطور که گفته شد، گلکسی A34 و A54 احتمالا از تراشه اگزینوس 1380 سامسونگ استفاده خواهند کرد. این تراشه که ماه گذشته با شماره مدل S5E8835 فاش شد، به نظر می رسد که به عنوان جانشین تراشه اگزینوس 1280 عرضه شود. در هفته های آینده منتظر اخبار بیشتری در این زمینه هستیم.

کدام مدل گلکسی A ابتدا وارد بازار می شود؟

گلکسی A14، A34 و A54

سامسونگ برنامه عرضه سری A 2023 خود را اعلام نکرده است، اما با گذشت سال های گذشته این شرکت، گلکسی A14 باید اولین گوشی هوشمند سری A باشد که در معرض دید عموم قرار می گیرد. علاوه بر این، این گوشی هوشمند ممکن است حتی قبل از پایان سال روانه بازار شود.

در مورد دو مدل دیگر گلکسی A نیز باید اشاره کنیم که ممکن است سامسونگ در اوایل سال 2023 و اندکی پس از معرفی پرچمداران سری گلکسی اس 23، آنها را به بازار گوشی های هوشمند معرفی کند. همچنین گفته می‌شود که احتمالاً این دو گوشی در یک روز معرفی می‌شوند و احتمالاً همزمان به فروش می‌رسند. این بازه‌های زمانی تخمینی مربوط به بازار اروپا است، به این معنی که برنامه عرضه سامسونگ ممکن است در مناطق دیگر متفاوت باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره باید منتظر اخبار بعدی در این زمینه باشیم.

منبع: ساموبیل

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا