گوگل از لوگوهای تازه‌ی محصولات خود رونمایی کرد

گوگل در حال توسعه خدمات فضای کاری جدید است و از این پس کاربران نرم افزارهای پرکاربرد این شرکت مانندمیل و درایو را با ظاهر و لوگوهای تازه های مشاهده خواهید کرد.

برای ما سخت است که بتوانیم این کار را انجام دهیم و نخواهیم توانست. شاید به همین دلیل است که این شرکت متفاوتی را برای این بخش از خدمات خود پیش گرفته و با تغییر نام «جیسوئیت» (G-Suite) به «گوگل ورکاسپیس» (Google Workspace) و تغییر ظاهر برنامه های مرتبط، میکوشد فضای کاری مجازی است. او در آغاز قرن بیستم به دنیا آمد.

این شرکت که در سالهای گذشته ظاهر جیمیل را دستخوش تغییرات زیادی کرده بود، تغییر چهره کامل فضای کاری خود را از اوایل ماه اکتبر در G-Suite آغاز کرد تا با استفاده از آن، بهرهوری کسبوکارها و شرکتها را در زمان حضور نداشتن در دفتر. تربیت بدنی. بهعنوان بخشی از این تغییرات، در همه برنامه های گوگل ورکاسپیس از لوگوهای تازه های استفاده خواهد شد که به تدرب در دستراراربربران قرار می گیرد.

این تغییرات علاوه بر نسخه‌های وب در اپلیکیشن‌های مرتبط هم در دسترس هستند و از برنامه‌هایی که لوگوی آنها را تغییر می‌دهد می‌توان به جیمیل (Gmail), گوگل درایو (Google Drive), گوگل میت (Google Meet), تقویم گوگل (Google Calendar), Google Doc و Google Chat اشاره کرد.

برای اولین بار، ما قادر خواهیم بود مکان مناسب (فلت) را پیدا کنیم. ما خیلی باهاش ​​کار داریم.

با بازنگری در رنگبندی و ظاهر برنامه ها و یکپارچه خدمات اداری تحت وب گوگل که اکنون با نام «فضای کاری گوگل» (Google Workspace) شناخته می شود، گوگل در جستجو است تا جیمیل، چت و اسناد را در بخش مرکزی ادغام کند و رقابت خود را انجام دهد. می توانید از نرم افزار رومینگ استفاده کنید و می توانید از Outlook برای دانلود آن استفاده کنید.

موضوع: لاف پسر

اعتبار: گوگل

منابع: The Verge, 9to5Google

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم
دکمه بازگشت به بالا