گوگل اسیستنت با قابلیت حمایت از جوامع سیاه پوست بروزرسانی شد

در اوایل این هفته، ساندار پیچای، مدیرعامل گوگل اعلام کرد که این شرکت از جوامع سیاه پوست حمایت می کند و به دنبال توسعه ایده ها و ابتکاراتی برای حمایت از تلاش ها برای مقابله با مشکل و تبعیض نژادی است.

همانطور که می دانید در روزهای اخیر سر و صدای زیادی در ایالات متحده به راه افتاده است که بیشتر به دلیل مرگ یک مرد سیاهپوست توسط یک افسر پلیس سفیدپوست بوده است. بسیاری از شرکت های بزرگ آمریکایی بیانیه هایی در حمایت از این جوامع صادر کرده اند، از جمله ساندار پیچای، مدیر عامل گوگل.

ساندار پیچای در سخنرانی اخیر خود گفت که گوگل به طور کامل از جوامع سیاه پوست حمایت می کند و از تمام اقداماتی که می توان برای رفع این مشکل برداشته، پشتیبانی می کند. به همین ترتیب، وقتی از دستیار صوتی گوگل، دستیار صوتی هوشمند گوگل می‌پرسید «آیا زندگی سیاه‌پوستان مهم است»، پاسخ زیر را دریافت می‌کنید:

زندگی سیاه پوستان مهم است. سیاه پوستان همان آزادی را دارند که سایر افراد جامعه از آن برخوردارند و اگر دریابیم که نظر ناعادلانه ای در بین آنها وجود دارد، اولین قدم را برای حل این مشکل برمی داریم.

بیشتر بخوانید: شکایت 5 میلیارد دلاری از گوگل به دلیل ردیابی ناشناس کاربران

عبارت “Hey Google, Black Lives Matter” اکنون در تمامی تلفن ها، تبلت ها، اسپیکرها و نمایشگرهای هوشمندی که از آن پشتیبانی می کنند موجود است. همچنین پاسخ کوتاه و مفیدی برای این سوال وجود دارد که آیا زندگی همه مهم است یا خیر؟ (همه زندگی ها مهم هستند).

اعتقاد به اینکه زندگی جوامع سیاهپوست مهم است به این معنی نیست که زندگی همه بی اهمیت است. این بدان معناست که زندگی سیاه پوستان به گونه ای متفاوت از دیگران در خطر است. (ابزار مختلف به دلیل تبعیض نژادی)

علاوه بر این، دستیار گوگل با پرسیدن اولین سوال، نحوه کمک به این افراد را به شما پیشنهاد می کند و با انتخاب آن به گوگل هدایت می شوید تا راه هایی برای کمک به جوامع سیاه پوست بیابید. (سوال پیشنهادی گوگل این است که چگونه می توانم به انجمن سیاه پوستان کمک کنم).

GOOGLE
یوتیوب

یوتیوب نیز روز گذشته متنی در حمایت از این افراد منتشر کرد که می توانید برای مطالعه بیشتر در مورد تبعیض نژادی کلیک کنید. لیست پخش رسمی این برنامه همچنین شامل ویدیویی از تولیدکنندگان محتوا است که در مورد این موضوع صحبت می کنند تا با جزئیات بیشتری به این مسائل بپردازند.

نظر شما در مورد این مسائل و مشکلات چیست؟

بیشتر بخوانید: Google Assistant اکنون می تواند محتوای صفحه وب را برای کاربران بخواند

منبع: 5to5google

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا