گوگل اسیستنت حالا می‌تواند برخی از اپلیکیشن‌های اندروید را کنترل کند

دستیار گوگل صوتی اسیستنت امکانات بسیار جذابی را ارائه می دهد و حالا طبق اعلام گوگل، کاربران با استفاده از فرامین صوتی گوگل اسیستنت می توانند اپلیکیشن اندروید را کنترل کنند. این یعنی اگر گوگل اسیستنت می‌خواهد مهمترین اخبار مطرح شده در توییتر را برای شما بخواند، از طریق تویتر می‌توان چنین کاری انجام داد.

تمام اطلاعات در اینترنت موجود است. اما باید از این برنامه ها استفاده کرد که این اپلیکیشن باید قبل از گوشی نصب شود و از بین اپلیکیشن های سازگار با این قابلیت می توان به توییتر، اسنپچ واتیفای اشاره کرد. وزارت کار و سیاست اجتماعی نتوانسته است این کار را انجام دهد.

همچنین اگر به عنوان مثال از چند فرمان صوتی استفاده می کنید و مثلاً می خواهید یک توییت را منتشر کنید یا غذای خود را منتشر کنید، می توانید در میانبر مربوط به آنها را تعریف کنید تا فقط به زبان بیاورید یک عبارت کوتاه، فرآیند دلخواه شما انجام دهید. امکان استفاده از آن برای ما وجود نداشت.

منبع: Engadget

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم
دکمه بازگشت به بالا