گوگل تاریخ برگزاری رویداد I/O سال 2022 را اعلام کرد

گوگل شب گذشته اعلام کرد که رویداد سالانه I/O در 11 و 12 می (21 و 22 می) برگزار خواهد شد. این رویداد دوباره به طور کامل آنلاین خواهد بود، اما به گفته گوگل، تعدادی از شرکت کنندگان در سالن حضور خواهند داشت. این شرکت همچنین اعلام کرد که همه کاربران می توانند تمام سخنرانی ها و سخنرانی ها را به صورت رایگان تماشا کنند. البته مخاطبانی که می توانند در سالن حضور داشته باشند عمدتاً کارمندان گوگل و برخی شرکا هستند.

ثبت نام برای این رویداد از این ماه آغاز می شود، اما از آنجایی که بلیط فروشی وجود ندارد، هر کسی می تواند از این ارائه ها استفاده کند. رویداد Google I / O در سال 2020 به دلیل همه گیری کووید 19 لغو شد و در سال 2021 کاملاً آنلاین بود. سال گذشته از جمله مهمترین اخبار ارائه شده در این رویداد می توان به معرفی زبان طراحی جدید Material You برای اندروید 12 و اعلام همکاری گوگل و سامسونگ در Wear OS اشاره کرد.

هنوز مشخص نیست که در رویداد امسال در مورد چه چیزی صحبت خواهد شد، اما با توجه به اینکه مدتی پیش اولین نسخه پیش از انتشار اندروید 13 منتشر شد، احتمالا سیستم عامل اندروید دوباره در کانون توجه قرار خواهد گرفت.

منبع: Android Authority

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا