گوگل تاریخ رونمایی از سری پیکسل 7 و پیکسل واچ را اعلام کرد

ساعاتی پیش گوگل با ارسال دعوتنامه ای اعلام کرد که رویداد معرفی گوشی های سری پیکسل 7 و ساعت هوشمند پیکسل واچ در تاریخ 6 اکتبر (14 مهر) برگزار می شود. در ماه های اخیر برخی از ویژگی های سری پیکسل 7 و اولین ساعت هوشمند گوگل فاش شده است.

هنوز ابهامات زیادی در مورد گوشی های سری پیکسل 7 وجود دارد و در حال حاضر فقط می توان با اطمینان در مورد طراحی این دو گوشی صحبت کرد. چند روز پیش ویدیوی جعبه گشایی پیکسل 7 پرو منتشر شد و این ویدیو تنها طراحی گوشی مورد نظر را تایید می کند. ساعت هوشمند پیکسل واچ نیز از صفحه نمایش دایره ای بهره می برد و باید دید رقیبی قدرتمند برای رقبا خواهد بود یا خیر.

سری پیکسل 7 بیشتر دنباله گوشی های پیکسل است، اما گوگل برای پیکسل واچ تحت فشار زیادی است. بسیاری از کاربران بر این باورند که ساعت های هوشمند مبتنی بر WearOS مشکلات زیادی دارند، بنابراین این منتقدان می خواهند ببینند آیا گوگل در بازار ساعت های هوشمند موفق خواهد شد یا خیر. اپل در حال حاضر بخش بزرگی از سهم بازار ساعت های هوشمند را در اختیار دارد و سامسونگ با فاصله زیادی مقام دوم را کسب کرده است. اطلاعات بیشتر در مورد این ابزارهای گوگل احتمالا در روزهای آینده فاش خواهد شد.

منبع: The Verge

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا