گوگل رویداد معرفی اندروید 11 را به تعویق انداخت

امسال نیز مانند سال های گذشته، گوگل قصد دارد اندروید 11 و احتمالا پیکسل 4a را در رویداد I/O که معمولا هر ساله در ماه می برگزار می شود، معرفی کند. متاسفانه به دلیل بحران کرونا، گوگل اعلام کرد که رویدادی را برای راه اندازی اندروید به صورت آنلاین در تاریخ 3 ژوئن (14 ژوئن) برگزار خواهد کرد.

اما ساعاتی پیش اکانت توئیتر توسعه دهندگان اندروید با انتشار توییتی اعلام کرد که عرضه رسمی اندروید 11 به تاریخ دیگری موکول شده است. در این توییت آمده است: «ما برای معرفی اندروید 11 بسیار هیجان‌زده هستیم، اما اکنون زمان جشن گرفتن نیست. به همین دلیل رویداد را به 3 ژوئن و انتشار نسخه بتا اندروید 11 موکول کردیم. “به زودی با اخبار بیشتری برای اندروید 111 باز خواهیم گشت.”

اندروید 11

اگرچه گوگل دلیلی برای این موضوع ارائه نکرده است، اما ظاهرا تظاهراتی گسترده در شهرهای مختلف آمریکا است که پس از قتل یک مرد سیاهپوست توسط پلیس برگزار شد. اگرچه گوگل تاریخ انتشار جدیدی را برای نسخه جدید اندروید اعلام نکرد، اما هفته گذشته یکی از مطلعان اعلام کرد که پیکسل 4a در تاریخ 13 جولای (23 تیرماه) معرفی خواهد شد. بنابراین ممکن است اندروید 111 در همان تاریخ معرفی شود.

منبع: Android Authority

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا