گوگل و سامسونگ در حال کار روی حل مشکل تصویر زمینه دردسرساز اندروید

احتمالا همه شما از والپیپر ناراحت کننده اندروید آگاه هستید. این تصویر که از ترکیب رنگی ناشناخته برای رابط کاربری برخی از گوشی های اندرویدی استفاده می کند، به محض قرار گرفتن به عنوان والپیپر گوشی را دچار مشکل می کند.

چند روز پیش شنیدیم که گوشی های اندرویدی با والپیپر مشکل دارند. به همه کاربران اندروید توصیه شده است که هرگز این تصویر را روی گوشی خود نصب نکنند، زیرا احتمالاً بازنشانی آن به تنظیمات کارخانه دشوار خواهد بود.

بیشتر بخوانید: این اپلیکیشن محبوب، اپلیکیشن های چینی را از گوشی های اندرویدی حذف می کند

قبلا تصور می شد که این مشکل از تغییر فضای رنگی ناشی می شود. اما به گفته رومن گای گوگل، این گفته صحت ندارد و در واقع تعلیق یا حذف تصویر گوشی به دلیل این والپیپر به نحوه محاسبه روشنایی (تراکم نور) تصویر برمی گردد.

گوگل به محض شنیدن این خبر اعلام کرد که به دنبال راهی برای حل این مشکل هستند و ظاهرا این شرکت در نهایت با کمک سامسونگ توانسته به نتیجه برسد. البته هر دو شرکت همچنان روی این موضوع کار می کنند اما گفته می شود بسته آپدیت مربوطه به زودی برای گوشی های اندرویدی ارسال خواهد شد.

همچنین توصیه می شود تا زمانی که آپدیت به طور کامل برای تمامی گوشی ها منتشر نشده است، والپیپر مزاحم اندروید را روی گوشی خود نصب نکنید. زیرا گفته می شود دستگاه ممکن است به شدت آسیب ببیند.

هیلی بیلی مگ را دنبال کنید تا به محض انتشار این آپدیت به عزیزانتان اطلاع دهید.

بیشتر بخوانید: نسخه بتای اندروید 11 به طور تصادفی برای برخی از کاربران منتشر شد

منبع: androidautority

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا