گوگل کروم هک شدن رمز عبور را در اندروید و iOS به کاربران اطلاع می‌دهد

اینطور به نظر میرسد، گوگل در افزایش امنیت مرورگر کروم نسخه موبایل، قابلیتی را به آن اضافه می کند که در صورت هک شدن رمز این موضوع را به همراه راه حل به شما اطلاع می دهد.

برای ما بسیار مهم است که بتوانیم این کار را انجام دهیم. این تنها چیزی نیست که برای شما اتفاق می افتد. داشتن یک تجربه عالی ایده خوبی است و مهم است که بدانید چگونه این کار را انجام دهید. برای اینکه کدام رمز عبور شما مشخص باشد، کروم یک کپی از همه آنها را به صورت رمزنگاری برای گوگل ارسال می کند که حتی این شرکت نمی تواند شما را شامل حساب کاربری و رمز عبور دسترسی داشته باشد.

همچنین یک قابلیت اطمینان به عنوان Safety Check هم قرار است به کروم موبایل اضافه شود که امکان چک کردن سریع رمز عبور را فراهم می کند تا مشخص شود قابلیت هایی مانند وبگردی ایمن (Safe Browsing) در مرورگر فعال است یا خیر. بررسی ایمنی بسیار مهم است.

این یک محل عالی برای اقامت است

در سیستم عامل iOS کاربران حتی می توانند از قابلیت Autofill کروم استفاده کنند که ورود به حساب کاربری آنها را ذخیره می کند، در سایر برنامه ها و مرورگرها هم می کنند. در افزایش امنیت هم کاربران ابتدا باید از اثرانگشت یا تشخیص چهره، هویت خود را تایید کند تا رمز عبور رمز عبور یا اطلاعات حساب را کادرهای مربوطه وارد کند.

این یک محل عالی برای اقامت است

همچنین بهزودی برای کاربران اندروید، دارای قابلیت ارتقا یافته Safe Browsing یا وبگردی ایمن بهبود یافته است که با اشتراک گذاری لحظه ای اطلاعات و داده ها با سرویس وبگردی ایمن گوگل، از رخ دادن اتفاقاتی مانند فیشینگ، ورود بدافزار به گوشی یا خطری از این قبیل منتشر می شود. با شکوه چه کار می کنی نمی دانم چه کنم.

گوگل مدعی شده کاربرانی است که این قابلیت را روی کامپیوترهای خود فعال کرده است، 20 درصد نسبت به گذشته از ورود به سایت های خطرناک و کلاهبردار در امان مانده است که این آمار بسیار خوب و امیدوار کننده است. شادید عجله ای ندارد اما نتوانسته کاری انجام دهد.

محل: GSMArena

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم
دکمه بازگشت به بالا