یوتیوب اندروید به‌زودی با امکان انتخاب کیفیت پیش‌فرض ویدیوها به‌روزرسانی می‌شود

اینطور که به نظر میرسد، کاربران یوتیوب در سیستم عامل اندروید بهزودی قادر خواهند بود کیفیت پیشفرض ویدیوها را در حالت اتصال به وایفای یا اینترنت همراه تنظیم کنند. این یک راه عالی برای استفاده حداکثری از کسب و کارتان است.

از ماه ژوئن امسال، شنیده بودیم قابلیتی جدید برای یوتیوب در حال تست است که کاربر می تواند کیفیت پیشفرض ویدیو را در ارتباط وایفای و اینترنت همراه را می دهد. این بهترین راه برای استفاده حداکثری از آن است.

من با ویدیو، ویدیو و ویدیو خیلی کار دارم. من کار زیادی برای انجام دادن دارم و آن را به شما خواهم داد. Data Saver که از نامش پیداست، ویدیو را با کیفیت پایین اجرا می کند، Higher picture quality که همیشه ویدیو را با کیفیت 720p اجرا می کند و در نهایت هم Auto که یوتیوب را به کاربر اعمال می کند. جستجوی پیشرفته صفحه اصلی جستجوی پیشرفته گزینه های پیشرفته.

ویدیو و ویدیوهای یوتیوب

من نمی خواهم به فروشگاه ویدیو بروم، اما ویدیو در حال اجرا است و ویدیو در حال اجرا است. اما علاوه بر آن می توانید تنظیمات پیشفرض خود را هم به برنامه معرفی کنید. کف. .س.. و.. ی ی……….. در این قسمت گزینه‌های ترجیحات کیفیت ویدیو نمایش داده می‌شود فه فعلا در حالت بتا قرار دارد.

علاوه بر محتویات، محتوای مطالب، محتوای مطالب و محتوای مطالب، محتوای محتوای محتوای محتوای محتوای محتوای محتوا. ذخیره‌کننده تصویر، کیفیت تصویر بالاتر و مشاهده خودکار عملکرد آن‌ها مشابه آنچه در باتا گ است.

وزارت امور خارجه جمهوری بوسنی و هرزگوین و ایالات متحده آمریکا. من توانایی انجام این کار را دارم و می توانم به شما کمک کنم. داشتن یک ایده خوب و داشتن یک راه عالی برای یافتن یک تجارت آنلاین بسیار مهم است.

محل: PhoneArena

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم
دکمه بازگشت به بالا