طراحی و سئو وب سایت

یک استراتژی کلاسیک جنگ رنسانس

در جنگ پیروز شوید
هنر جنگ 2500 سال پیش در چین نوشته شده است. اگرچه مقالات قدیمی هستند ، اما امروزه هنوز مورد استفاده قرار می گیرند زیرا آنها استراتژی هایی را پیدا می کنند که به پیشرفت جهان کمک کرده است.
خود این کتاب توسط یک ژنرال چینی به نام سان وو نوشته شده است که در ورزش های رزمی بسیار با استعداد و باتجربه است. برای پادشاهان یا سربازان با بیشترین سرعت در طول سلطنت آنها طراحی شده است. اما اکنون این مقاله ارزشمند است و توسط هزاران نفر در سراسر جهان خوانده شده است. انگیزه همه افراد از سامورایی گرفته تا رهبران تجارت است.
با کمال تعجب متن خود کتاب جالبتر از متن است. شگفت انگیزترین نکته در مورد کلمات نوشته شده قدیمی ، رهبری جهانی و ماندگاری بسیار طولانی آنها است. بر اساس توصیه های ارائه شده در این کتاب ، مواردی وجود دارد که می تواند شما را از پیروزی باز دارد. علاوه بر این ، آنها به فرد کمک می کنند تا از حوادث جلوگیری کند.
در زیر ، نگاهی به ماهیت واقعی کتاب خواهیم انداخت تا درباره تأثیر آن بر جهان امروز بیشتر بدانیم.
فصل 1-اهمیت جنگ
در ابتدا ما از اهمیت جنگ آگاه بودیم. نویسنده تأکید کرد که این امر برای کشور مهم است و باید مورد بررسی قرار گیرد زیرا این امر مسئله مرگ و زندگی است. این ادامه خواهد یافت و ملت تا امروز به یافتن راه هایی برای جلوگیری از تخریب ادامه خواهد داد.
سپس ، ما پنج عنصر جنگ را می آموزیم: قانون ، آسمان ، زمین ، عمومی و قانون. در هر یک از این مناطق ، این پیشنهاد وجود دارد که باید قدرت را برای خود و دشمنان اندازه گیری کرد. مهم است که بدانید در هر شرایطی با چه روبرو هستید. در اینجا برخی فعالیت ها ذکر شده است:
• جاده – مردم شما با شما صحبت می کنند
• آسمان – تاریک و روشن
• زمین – کم و زیاد
• به طور کلی – خرد و شجاعت
• قانون – سازمان یا اقتدار
به گفته نویسندگان ، اینها مهمترین عواملی هستند که باید در نظر گرفته شوند و در صورت تحقیق و توسعه صحیح ، به موفقیت کمک می کنند. اینها هنوز هم مهمترین موارد در جنگ تا به امروز هستند.
در این بخش از فصل اول تأکید زیادی بر نحوه اندازه گیری دشمنان شده است. این عامل مهمی است که باید برای هر فرد ، شرکت ، کشور و غیره دشمن یا رقیب در نظر گرفته شود.
برای بهبود خود ، ابتدا باید آنچه دیگران می دانند را بدانیم. این به ما کمک می کند تا زمینه هایی را که باید در بهبود تمرکز کنیم شناسایی کنیم.
در مرحله بعدی پیشنهاد می شود که با رهبران و رهبران ارتش صحبت کنید. از طریق این ارزیابی ، شما باید تعیین کنید که چه کسی از راه های مختلف عامل اصلی موفقیت ارتش است. پس از روشن شدن این امر ، باید این افراد برای اطمینان از پیروزی بر این مناطق نظارت کنند.
این ایده هنوز بخشی از اهداف جهان است. مهم نیست که در چه شرکت یا ارتش باشید ، باید افراد مناسب و افراد مناسب را داشته باشید. با این کار می دانید که بهترین افرادی که در نتیجه مطلوب به شما کمک می کنند مسئولیت پذیر هستند.اکنون بحث ایجاد مزیت در هر دو طرف یا رقابت وجود دارد. برای این کار باید راهی برای دستیابی به قدرت از طریق فریب ایجاد کنید. برای اینکه دشمنان شما اسرار شما را یاد نگیرند ، باید بدانید که چگونه نیت واقعی خود را از آنها پنهان کنید.
به شما اجازه می دهد تا هنگامی که دشمن در آن نیست ، آماده باشید. این شامل تدوین استراتژی قبل از درگیری است. همین قانون در مورد ارتش ها و شرکت های سراسر جهان اعمال می شود. استراتژی ایجاد استراتژی بهتر از سایر استراتژی های توسعه یافته توسط دیگران است.
فصل 2 – راه درست
در این فصل ، ما به استراتژی رفتن به جنگ می پردازیم. به عنوان مثال ، یکی از مهمترین مواردی که در این دوران می توانیم از آن اجتناب کنیم این است که شما باید به سرعت به دنبال پیروزی باشید. این یک پیشنهاد عالی تا به امروز است زیرا مدت زمان جنگ فقط آسیب های هر دو طرف را افزایش می دهد.
این امر همچنین بر اهمیت دانستن اینکه قبل از درگیری با چه کاری روبرو هستید تأکید می کند. این در دنیای امروز نیز مهم است زیرا شما راهی برای تضمین موفقیت ندارید مگر اینکه برای شکست دشمن برنامه ای داشته باشید. اشتباه کردن هنگام اتفاق غیرمنتظره در یک دعوا آسان است.
نکته دیگر این است که ارتش باید سعی کند ثروت دشمن را مصرف کند. این همچنین یک تکنیک است که اغلب در محل کار و همچنین در کشورهای جنگ زده استفاده می شود. طرف دیگر در قطع برق و یا در بردن مشتری و تجهیزات بی تأثیر است.
فصل 3 – هنگامی که دشمن حمله می کند
اکنون ، نویسنده درباره استراتژی ای که هنگام حمله به دشمن باید داشته باشید صحبت می کند. بهترین راه بازسازی کشور یا ارتش پس از جنگ است. این کمک می کند زیرا شما می توانید به جای اینکه فقط در جنگ پیروز شوید از وسایل آنها استفاده کنید.
با این حال ، اگر می توانید از مبارزه خارج شوید ، این بهترین گزینه آخرین گزینه است. شما باید از مبارزه خارج شوید و برعکس آن را ببرید. این به شما کمک می کند تا تجهیزات و پول خود را برای مورد بعدی که باید بجنگید پس انداز کنید.
فصل 4 – ارتش خود را بسازید
این فصل در مورد چگونگی ساخت ارتش خود صحبت می کند. برای ساختن ارتش خود با قدرت شکست ناپذیر بهترین راه را به نمایش بگذارید و قبل از شروع حمله منتظر سقوط دشمنان باشید. این روش در همه موارد از جنگ گرفته تا ورزش مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از م mostثرترین اشکال مبارزه است.
وی همچنین خاطرنشان کرد که بهتر است در هنگام مبارزه به پیروزی برسیم تا اینکه به دنبال یک پیروزی دلپذیر باشیم. این بهترین راه برای اطمینان از قدرت و استقامت شما در جنگ بعدی است. توسعه این استراتژی نیز گام مهمی است که همچنان مورد استفاده قرار می گیرد. بهتر است در هنگام جنگ به خود آسیب نرسانید تا اینکه ضرر کنید.
فصل 5 – تقسیم قدرت ما
اکنون ، ما باید یاد بگیریم که نقاط قوت خود را بشناسیم. این فرآیند مهمی است که در شرکت استفاده می شود و عاملی در مناطق مختلف شرکت است.با این استراتژی مشخص شد که بهتر است یک گروه کوچکتر با یک رهبر باشد تا یک رهبر برای کل گروه.
این نه تنها گیجی را از بین می برد بلکه به ساده نگه داشتن دستورالعمل ها نیز کمک می کند. از آنجا که کار با یک گروه کوچک از یک گروه بزرگ راحت تر است ، بهتر است به شکل گیری دنیای اطراف کمک کنیم.
فصل 6 ، 7 و 8 – در حال حرکت است اما حرکت نمی کند
این فصل در مورد چگونگی ادامه کار و حرکت نکردن به ما بیشتر می آموزد. به گفته نویسنده ، بهتر است ارتش به جنگ برود و منتظر ارتش دوم باشد تا بالعکس.
این مهم است زیرا ارتش دوم فوری و غالباً فرسوده است. هنگامی که نمی توانید از دشمنان خود دفاع کنید حملات نیز ضروری هستند. این اصول اولین قدم برای دستیابی به ایده های لازم برای عمل است. این مفهوم در فصل بعدی مورد بحث قرار گرفته است.
فصل 9 ، 10 و 11-اهمیت تماشای دشمنان شما
اکنون ، ما در مورد اهمیت تماشای دشمنان شما بیشتر می آموزیم. نویسنده همچنین نمونه های خاصی را ارائه می دهد که امروزه می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا اطمینان حاصل شود که مزایای آن همیشه با شماست.
مهمترین نکته برای یادگیری در این قسمت از کتاب ، برتری داشتن بر دشمن است. برای بهبود موقعیت خود باید تمام تلاش خود را انجام دهید تا بتوانید سود کسب کنید.
دلیل مهم دیگری که در اینجا مورد بحث قرار می گیرد اهمیت مراقبت از ارتش شما است. این را می توان در بسیاری از مناطق زندگی عادی ما اعمال کرد. وقتی صحبت از جنگ یا تجارت می شود ، شما فقط افرادی را می شناسید که کار را برای شما انجام می دهند. اگر از آنها مراقبت نکنید ، متوجه می شوید که مأموریت شما شکست خواهد خورد.
فصل آخر
در طول کار جنگ چیزهای زیادی کشف شد که امروزه نیز مطرح هستند. در واقع ، تمام توصیه های نوشته شده در این صفحات موضوعی است که می تواند به راحتی در جهان طبیعی به کار گرفته و اعمال شود. این یک پست عالی است که تأثیر زیادی بر محیط زیست ما گذاشته است. .

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا