طراحی و سئو وب سایت

یک درس عالی در مورد بازاریابی اجتماعی از شگفتی های استخراج JCB در هند

این کارشناس بازاریابی اجتماعی توضیح داد که شما می خواهید آنها باور کنند که حساب خود را دوست دارید ، پیام شما را دریافت می کنید ، یا آخرین اطلاعاتی که می گیرید و مهمتر از همه کیفیت است. شکی نیست که کیفیت مهم است و کسانی که محتوای با کیفیت را به صورت آنلاین ارسال نمی کنند ، برای به دست آوردن قدرت سخت مبارزه می کنند.
با این حال ، این بدان معنا نیست که می توانید اعداد را کاملاً نادیده بگیرید. فقط نگاه کنید که چگونه # JCB ki khudai ’- هندی برای # JCB Digging- به یک احساس مطلق در Instagram و سایر سیستم عامل های اجتماعی تبدیل شده است.
#JCB چطور؟
در همین حال ، کاربران رسانه های اجتماعی نشان دادند که چگونه ابزار ویدیویی JCB میلیون ها بازدید در YouTube و سایر سایت های اشتراک ویدیو کسب کرده است. مطمئناً چیز جالبی وجود دارد که مشاهده کنید یک ماشین غول پیکر JCB یک سیستم را پراکنده می کند ، مسیری را حفر می کند یا کارهای آزار دهنده دیگری انجام می دهد.
پنج میلیون بازدید از چنین فیلمی چطور؟ آیا مردم واقعاً وقت زیادی روی دستشان است؟ و این دقیقاً همان چیزی است که الگوهای رفتاری ، فیلم های طنز و سایر مطالب را در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ایجاد کرده است.
از Viral Sense بیاموزید
بنابراین حساب YouTube یا صفحه اینستاگرام شما از این احساس مجازی اخیر چه چیزی می تواند یاد بگیرد؟ اول ، اعداد مهم هستند. می توان گفت سرگرم کننده است ، مهم نیست که تعداد بازدیدها را اضافه کنید یا مواردی را که دوست دارید به صفحه خود اضافه کنید ، اما در واقع تعداد مهم است.
فکر می کنید فقط بینندگان فیلم های JCB با لذت آنها را تماشا می کردند؟ بعد از اولین میلیون بازدید کننده ، آنها احتمالاً این فیلم را لمس کرده اند تا ببینند چرا میلیون ها نفر آن را تماشا کرده اند.
بنابراین ، همانطور که مهربانی ضرب المثل منجر به مهربانی بیشتر می شود ، دیدگاه ها و تقوای شبکه های اجتماعی نیز باعث ایجاد چشم اندازها و پسندیدن های بیشتر می شوند و این حقیقت واقعی است.
علاوه بر این ، توجه به این نکته مهم است که هیچ یک ، حتی یک بیننده از این فیلم ها ، در منبع این دیدگاه ها دخالت نمی کند. آیا آنها واقعاً وجود دارند؟ آیا آنها نتیجه بسته “خرید YouTube” هستند؟ هیچ کس نمی دانست و هیچ کس اهمیتی نمی داد.
مردم فقط به شماره ها نگاه کردند و صحنه ادامه داشت. شکی نیست که بعضی از فیلم ها بسیار جالب هستند. با این حال ، مردم باید بپرسند که آیا ارزش دیدن این فیلم ها در بیش از صد کشور جهان وجود دارد؟
این قدرت ویروس ها در شبکه های اجتماعی است. این کار را به خوبی انجام دهید و فیلم ، موسیقی متن ، میم ، به روزرسانی یا پیام شما به مرحله جهانی برسد. .

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا