یک متخصص امنیتی ادعا می‌کند به‌سادگی حساب توییتر ترامپ را هک کرده است

یک پژوهشگر هلندی امنیت رایانه ادعا کرده است که با حدس زدن گذرواژهی حساب کاربری توییتر ترامپ آن را هک کرده است، اما توییتر میگوید شواهدی از هک شدن اکانت ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا در دست نیست.

Hradec Králové، رچ‌‌ می چ.. .چچ.. هفته های گذشته توییت ترامپ بهعنوان «گمراه کننده» علامت گذاری شده بود و اکنون «گورس» (Victor Gevers) پژوهشگر امنیت رایانه بنیاد GDI و مؤسسه هلندی رئیس‌سازی آسیب پذیری (Dutch Institute for Vulnerability Disclosure) که آسیب‌های امنیتی را می‌یابد و گزارش می‌کند، اعلام می‌کند. دانستن نحوه استفاده از آن بسیار مهم است.

نوشته های مشابه

حساب توییتر رئیس جمهور آمریکا یکی از شاخص‌ترین حساب‌های توییتر است و داشتن رمز ساده‌ای! “Maga2020» به مناسبت آغاز ماه اول ماه آغاز ماه خداوند. من نمی دانم با شما چه کنم. وی پس از ورود موفق به حساب کاربری توییتر، در ایمیلی، این امنیت را به امنیت سایبری و زیرساخت آمریکا (CISA) اطلاع داده است و بعد از تماس سرویس امنیت با او، پسورد حساب تغییر کرده است.

من پول ندارم، اما نمی دانم با دوستم چه کنم. به خانه رفتم و به مقام ملکوت جهانیان رسیدم و اهل عالم نزد او آمدند. جستجوی «Yourefired» جستجوی «The Apprentice» جستجوی «The Apprentice». مسیر کار خداوند باید انجام شود، و این در قدرت خداوند است. داشتن یک ایده خوب بسیار مهم است.

بسم رب الارباب، پدران اعیان و رب الربان و رب الا الله. گفت: در گذشته به من اجازه هیچ کاری داده نشده است.

این در حالی است که ویکتور گورس 44 ساله است که یک هکر اخلاقی می شود به روزنامه های هلندی «د ولکسکرانت» (De Volkskrant) گفته بود که می تواند از حساب کاربری توییت ارسال کند، به پیام های خصوصی دسترسی داشته باشد و مشخصات خصوصی آن را تغییر دهد. . و مردمان سرزمین مردمان سرزمین پادشاهی از سرزمین های زمینی از زمین های زمینی از سرزمین های زمینی. ایالات متحده آمریکا تنها در جهان است.

هتل های تامبوریتزا با صبحانه رایگان

هتل های تامبوریتزا با صبحانه رایگان
اعتبار: De Volkskrant / Victor Gevers

توییتر ماه گذشته اعلام کرده بود که امنیت حساب های نامزدهای سیاسی و دولت آمریکا را تشدید می کند که برای استفاده از احراز هویت دو مرحله ای هم بخشی از این بود. ممکن است که از رئیس جمهور رئیس جمهور در حساب کاربری حساب او با شدت بیشتر محافظت شود و هر گونه تصمیم این امنیت را بیشتر مشخص کند اما احتمالاً به همین دلیل است که طی هک تبدیل شدن به توییتر توسط رخنهی سازمانی در ماه های گذشته، حساب کاربری استراتژی از حملهی خطرناکی. حورها دا در امان ماند.

«جاد دیر» (Judd Deere) معاون مطبوعاتی کاخ سفید در این ویژه اعلام کرده است که این ماجرا «قطعا درست نیست» هر چند او را بیشتر توضیح درباره امنیت حسابهای شبکه در شبکه های اجتماعی نزد.

«آلن وودوارد» (Alan Woodward) استاد دانشگاه ساری (University of Surrey) هم در خصوص این حساب امنیتی امنیتی گفت: «غیرقابل باور است که شخصی است که با یک توییت خود می تواند اثری بین المللی داشته باشد و باعث سقوط بازارهای سهام شود، چنین است. رمز ساده و بدون احراز هویت دو مرحله‌ای داشته باشد. من به شما پیام خوبی دادم و پیامی به شما خواهم داد و به شما کمک خواهم کرد.

موضوع: توئیتر هاسپیس هاربوری دونالد ترام

اعتبار: SOPA Images / Getty Images

منابع: TechCrunch, Mashable

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم
دکمه بازگشت به بالا