اخبار مشتریان

۱۵۸ شهر ایران در وضعیت قرمز شیوع کرونا قرار دارند / پیگیر تعطیلی تهران ‌و دورکاری هستیم | دکتر رضا غیاثوند

پایگاه خبری

سیما سادات لاری پیش از ظهر چهارشنبه در حاشیه سفر به مازندران در نشریه خبری با تقدیر از خبرنگاران به واسطه حضور همراه با کادر درمانی کشور ، اعلام کرد:

وی افزود: کم و کاستی های در حوزه سلامت وجود داشته است که اصحاب رسانه با اخبار مطلوب خود را برای کارکرد ما فراهم کرده اند.

معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت با اشاره به تجربیات صورت گرفته در برخی از کارمندان کادر سلامتی دانشگاه علوم پزشکی بابل ، مشخص کرد: تجارب مربوط به بابل وجود داشته و باعث شده است که بیمارستانها در بیمارستان ها قرار بگیرند. ارزانتر از کرونای بسیار سرسام آور است. بار بالایی را به آزمایش تحویل داده و دستگاه اکسیژن ساز باید تعمیر شود.

وی با بیان اینکه شما همکاران کادر درمان آنها را به دلیل اختصاصی بودن بیمارستانها در حال انجام است ، مشخص کرد: تمیز کنید تا اضافه شود اگر کارخانه جدا شود تا حقوق شما پرداخت شود. درآمد بیمارستانی کم شده و کاروان آنها کاهش یافته و پایگاه خبریمه و بودجه کمک کرده تا 2 هزار تومان تومان به دانشگاهها برای کارگران همکاران در دانشگاه علوم پزشکی تا پایان اسفند 98 پرداخت شود.

سادات لاری گفت: برای رفع این امر خاص طرحی در ستاد وزارتخانه تا پایه ای برای این کارخانه ایجاد هنیم من بعضي از دانشگاهها كارانه را با اضافه كردن كار مي دهد اما همه مشكلات بر روي حقوق آنها اثبات شده است.

وی با اشاره به اقداماتی که برای واکسن کرونا صورت گرفته است ، افزود: ایران در جمع 180 کشور عضو “کوکس” قرار گرفت چرا که بهترین راه دستیابی به عادلانه در واکسن سرمایه گذاری در مشارکت خرید واکسن است. 15 درصد پیش پرداخت شده است ولی اگر واکسن اثربخشی ساخته نشده است.

معاون وزیر بهداشت گفت: در ستاد ملی مصوب شده رئیس جمهور موافقت کند و متوقف نشد و جاهایی شه واکد انتقال دانش واکسن را پایگاه خبریمه داریم. هنوز واکسن موثر است و هیچ کشوری تولید نمی کند. اگر واکسنی تولید شود ، ممکن است 20 درصد جامعه ما را درگیر کند. با توجه به بررسی صورت گرفته در افراد مبتلا به کرونا معلوم نیست واکسن تولید اثربخش باشد.

وی با بیان اینکه 158 شهر کشور دارای شرایط قرمز شیوع کرونا است ، مشخص کرد: مازندران ت ی ی و و و و و و وک .. 10 درصد بستری شدن کرونایی به طور معمول فوتی است و از حداقل کشوری مازندران کمتر است.

سخنگوی وزارت بهداشت با اعلام اینكه برای تعطیلات تهران پیگیر است تا مصوبه دوركاری صورت گرفته و در برخی استانها از جمله تهران تعطیل یك هفته ادامه داشته باشد ، افزودن: دانش آموزان در مدارس را نداریم.

وی با بیان اینکه بیماری شما کووید همه اطلاعات ما را درگیر می کند که 50 درصد بیمار بستری شده است دارای بیماری است که وجود دارد و 70 درصد فوتیهای کرونا بیش از 60 سال وجود دارد ، گفت: در زمینه کودکان نیم درصد فوتیهای 6 تا 18 سال که بچه ها ناقلین هستند هستند و فوتی در افراد مسن و زمینه زمینه در ردیف فوتی ها وجود داشته است.

منبع :
https://drghiasvand.com/%DB%B1%DB%B5%DB%B8-%D8%B4%D9%87%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D9%88%D8%B6%D8%B9%DB%8C%D8%AA-%D9%82%D8%B1%D9%85%D8%B2-%D8%B4%DB%8C%D9%88%D8%B9-%DA%A9%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%A7-%D9%82/
تاریخ انتشار :
2020-09-30 12:57:04

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا