اخبار مشتریان

۹۹ شهرستان در وضعیت قرمز کرونا/ هیچ نقطه سبزی در کشور وجود ندارد | دکتر رضا غیاثوند

منبع خبر: ۹۹ شهرستان در وضعیت قرمز کرونا/ هیچ نقطه سبزی در کشور وجود ندارد | دکتر رضا غیاثوند

سخنگوی وزارت بهداشت گفت 99 شهر در Red Corona هستند.

به گزارش سایت خبری ، دکتر سیما سادات لاری گفت: “طبق آخرین اطلاعات به دست آمده از وضعیت بیماری عروق کرونر قلب در استان ها ، در حال حاضر 99 شهر در حالت قرمز و 83 شهر در حالت هشدار بیماری قرار دارند. حاضر. بدون کرونا هیچ نقطه سبز در کشور وجود ندارد.

وی تأکید کرد: وضعیت فعلی بیماری در کشور نیز بیانگر رفتارهای ما در هفته های اخیر است. هرگونه تغییر رفتار در برابر ویروس تأثیر آن را یک تا دو هفته بعد در بستری شدن در بیمارستان و چهار تا شش هفته بعد در تعداد مرگ نشان می دهد.

لاری اعلام کرد: شهر مالکان در آذربایجان شرقی ، دالورن در آذربایجان غربی ، چادگان و خوانسار در استان اصفهان ، پیروزوک در استان تهران ، اردل و پرسان در شهرهای استان خرمحال و باتیار ، نهبندان در استان هراسان در جنوب ، سبزوار در استان هراسان. اومدیا و بهابان در استان خوزستان ، شهر هاش در استان سیستین و لوچستان ، اگلید در استان فارس ، سیرجان در استان کرمان ، سونگر در استان کارمانشا ، گکساران در استان کاگیلویا و بویر احمد ، آلیگودار در استان لرستان ، تنکبن ، جوبیل. استان مازندران و شهرستانهای باستک و رودان در شهرستان هرموژن هفته گذشته قرمز شدند.

انتهای پست

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا