طراحی و سئو وب سایت

مزایای بازاریابی اینترنتی

در حالی که منصفانه است که بگوییم بازاریابی اینترنتی قطعاً در شماره های معاملات آفلاین تأثیر داشته است ، این مقایسه ها به طور مستقیم متناسب نیست به همین دلیل که اینترنت بازارهای جدید بزرگی را گشود که تا قبل از تولد “بزرگراه اطلاعاتی” امکان پذیر نبود. . ماهیت تعاملی بازاریابی اینترنتی و هزینه های ناچیز در توزیع اطلاعات و رسانه ها به مخاطبان جهانی ، بستری بسیار جذاب برای هر مدل تجاری بدون توجه به اندازه است. آخرین آمار شرکتهای کارت اعتباری نشان می دهد که فروش اینترنتی در سال گذشته به 15 میلیارد دلار رسید و به سرعت افزایش یافت. بنابراین جای تعجب ندارد که بودجه بازاریابی آنلاین تکه بیشتری از پای تبلیغ را به خود اختصاص دهد و تعداد افرادی که مستقیم از طریق بازاریابی آنلاین درآمد خود را کسب می کنند از حد بالایی خارج می شوند.

بازاریابی اینترنتی تمام جوانب خلاق و فنی اینترنت را شامل می شود که شامل طراحی ، توسعه ، تبلیغات و فروش است و تکنیک های مورد استفاده در بازاریابی اینترنتی شامل بازاریابی موتور جستجو ، بازاریابی ایمیل ، بازاریابی وابسته ، تبلیغات آنلاین و اخیراً روش های بازاریابی رسانه های اجتماعی است که در بازاریابی استفاده می شود. وبلاگ نویسی ، بازاریابی ویروسی.

بازاریابی اینترنتی فرآیند ساخت ، توسعه و تقویت یک فرد یا یک سازمان تجاری از طریق هرگونه فعالیت در اینترنت از جمله وب سایت ها و سایت های وبلاگ نویسی ، بازاریابی مقاله و انتشار مطبوعات ، تحقیقات بازار آنلاین ، بازاریابی ایمیل و تبلیغات آنلاین است. به منظور درک کامل فواید عظیم آنچه که در فرآیند بازاریابی آنلاین ارائه می دهد ، دشوار نیست که مقایسه ای با روش های بازاریابی آفلاین انجام دهید ، اما باید به خاطر داشت که یکی جایگزین دیگری نیست. هر دو بازاریابی آنلاین و آفلاین نقش مهمی در آینده در هر شغلی ایفا می کنند ، با فرض اینکه تنها به اینترنت وابسته نیست. حال بیایید به مزایایی که بازاریابی اینترنتی ارائه می دهد نگاهی بیندازیم.

کم هزینه

از آنجا که اینترنت را می توان یک مرکز فعالیت “رایگان برای همه” در نظر گرفت که در آن اطلاعات به طور آزاد با همه ذینفعان به اشتراک گذاشته می شود ، هزینه های مربوط به استراتژی بازاریابی آنلاین بطور کلی نسبتاً کم است. صرفنظر از هزینه های واضح و ناخوشایند موجود در فعالیت وب سایت ، بخش عمده ای از بودجه اختصاص داده شده به بازاریابی اینترنتی معمولاً از طریق خدمات و منابعی که در زمینه تکنیک های مختلف بازاریابی که زیر چتر بازاریابی اینترنتی قرار می گیرند ، تخصص می یابند. به عنوان مثال ، بهینه سازی موتور جستجو نقش مهمی در تعیین موقعیت وب سایت در رتبه بندی موتورهای جستجو دارد و سازمان های بزرگتر غالباً از خدمات یک شرکت بهینه سازی موتور جستجو برای انجام این وظیفه استفاده می کنند. به همین ترتیب ، آژانس های تبلیغاتی آنلاین برای مقابله با همه جوانب تبلیغات آنلاین در دسترس هستند. مشاغل کوچک یا معامله گران تنها می توانند کمپین های بهینه سازی و تبلیغات SEO را پیاده سازی کنند و فقط به چند صد دلار بودجه برای ابزارهای نرم افزاری بازاریابی نیاز دارند. در هر صورت ، کل هزینه بازاریابی آنلاین بسیار پایین تر از هزینه یک کمپین آفلاین مشابه است.

کار از هرجای دیگر

کلیه فعالیتهای تحت لوگوی بازاریابی اینترنتی را می توان به راحتی از طریق لپ تاپ ترتیب داد. بیشتر ارتباطات با استفاده از فرم های تماس آنلاین ، ایمیل یا پیام فوری صورت می گیرد و پرداخت هایی مانند میزبانی وب سایت ، ابزارهای نرم افزاری بازاریابی آنلاین و هزینه منابع آنلاین می تواند با استفاده از کارت اعتباری انجام شود. طراحی و مدیریت وب سایت نیز یکی دیگر از زمینه های بازاریابی آنلاین است که به راحتی می توان از طریق لپ تاپ مدیریت کرد. “تطبیق پذیری” “لپ تاپ” بدین معنی است که این وظایف را می توان از هرجای دیگر انجام داد ، و بنابراین شرکت کنندگان در برادری بازاریابی اینترنتی می توانند به راحتی از یک دفتر خانه ساده و یا حتی در خارج از خانه کار کنند. تحرک کاملاً غیر ضروری است.

سطح زمین

برخلاف تجارت آفلاین ، استفاده از تکنیک های بازاریابی آنلاین این امکان را برای فرد یا یک معامل تجاری فراهم می کند که با سازمان های بزرگتر در تجارت آنلاین خود رقابت کند. درست است که بزرگترین شرکتی که نام آن بر لب همه بود ، شروع به بازاریابی در وب سایت خود خواهد کرد و حضور بیشتر در صفحات موتور جستجو ، فراتر از آن که درها باز می شود و دیدن یک تبلیغات تجاری کوچکتر ، یکنواخت سواری بالاتر از رقبا در نتایج موتور بسیار بیشتر است. جستجو کردن. بله ، بودجه تبلیغات آنلاین برای شرکتهای ملی بسیار بیشتر خواهد بود ، اما بسیاری از فناوری ها و منابع بازاریابی آنلاین در دسترس بازاریابان انفرادی است که به آنها در ارتباط ماندن کمک می کند. روزانه صدها میلیونر جدید اینترنتی در حال توسعه هستند.

همچنین بسیاری از مناطق طاقچه با مزایای خوبی که از بازاریابی آنلاین حاصل می شود وجود دارد ، اما به طور کلی این روند از هر نظر جذاب است به عنوان روشی برای ارتقاء هرگونه پروژه تجاری ، تفریحی یا شخصی به صورت آنلاین. بازاریابی اینترنتی جایی است که آینده برای شرکتهای بزرگ و کوچک نهفته است. اینترنت رسیده است و هیچ کس نمی تواند آن را انکار کند!

ترور تیلور

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا