طراحی و سئو وب سایت

وقتی در مورد برنامه بازاریابی خود تردید دارید ، ناامید نشوید

من صاحب مشاغل کوچک هستم. او کمی بیش از یک سال پیش یک شرکت حقوقی و دفاعی کیفری DUI افتتاح کرد. من از وقتی پولم را باز کرده هیچ وقت پولم را از دست نداده ام ، اما به زودی چند ماه فرصت داشتم. و روزها فکر می کردم که آیا تلفن زنگ می خورد؟ و در آن لحظات احتمالاً برای برخی از برنامه های احمقانه بازاریابی اینترنتی ثبت نام می کردم.

من امروز این مقاله را می نویسم تا به شما بگویم دیگر دست از این کار بردارید.

البته نکته اساسی در انجام این کار داشتن یک برنامه بازاریابی مناسب است. برای من ، دقیق تر از آن است. این به یک برنامه بازاریابی آنلاین خوب برای یک شرکت حقوقی می رسد. ببینید ، بیشتر مشتریان من از اینترنت می آیند. مشتری ایده آل من به شدت از اینترنت استفاده می کند و بخش عمده ای از برنامه من مشتریان بالقوه ای دارد که مرا در آنجا پیدا می کنند.

وقتی بازاریاب به صورت آنلاین با من تماس می گیرند و سعی می کنند چیزهایی به من بفروشند ، بیشتر اوقات من مشکلی با نه گفتن ندارم. اصلاً هیچی اما آن روزها وجود دارد که احساس می کنم کمی بیشتر به صحبت های آنها علاقه مند شده ام. وقتی این شک و تردید به وجود آمد ، می دانم که باید ایمن سازی شده و دوباره به کار برگردم. راحت تر از انجام گفتن

هدف این مقاله ساده است. وقت بگذارید و یک برنامه بازاریابی موفق ارائه دهید. سپس با آن بچسبانید. مردی که من می شناسم یک شرکت حقوقی بسیار موفق دارد به من گفت که 5 سال طول کشید تا او بتواند تجارت خود را به طور کامل با شرکت خود اداره کند. وی گفت افرادی که با آنها صحبت می کنند می گویند که همه شرکت ها بیش از حد طولانی می شوند. بنابراین زمان لازم برای رشد را به تجارت خود اختصاص دهید. رم در یک روز ساخته نشده است و تجارت شما نیز نخواهد شد.

پول خود را صرف چیزهایی کنید که به تجارت شما کمک می کند ، نه چیزهایی که باعث می شود تا چند ساعت قبل از اینکه شما را ناامید کنند ، احساس گرما و ابهام کنید.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا