10 موردی که شما در مورد بازاریابی کمیسیون نمی دانید

بیشتر مردم از بازاریابی کمیسیون شنیده اند ، حتی اگر قبلاً شروع نشده باشند. بازاریابی کمیسیون در اصل مردم را به محصولات و خدمات مختلف در سراسر اینترنت ارجاع می دهد. برای هر فروشی که از طریق لینک ارجاع خود ایجاد می کنید ، کمیسیون کسب می کنید. اندازه کمیسیون به خود محصولات بستگی دارد ، چه کسی آنها را می فروشد و درصد ای را که فروشنده به شرکت تابعه پیشنهاد می کند.

اما چه چیزی در بازاریابی وابسته دخیل است؟ شرکت های وابسته به طور روزانه چه کاری انجام می دهند؟ چگونه آنها درآمد کسب می کنند و چگونه می آموزند چه کاری انجام دهند؟

مثال 1 یک سایت موفق

روشهای مختلفی برای بازاریابی محصولات و خدمات بصورت آنلاین وجود دارد. بسیاری از شرکت های وابسته ابتدا یک وبلاگ ایجاد می کنند و محصولات و خدمات را از طریق وبلاگ خود به فروش می رسانند. مارتین لوئیس یک وب سایت بسیار موفق به نام moneysavingexpert.com دارد. این همچنین یک وب سایت وابسته است. با ایجاد محتوا و کمک به مردم تصمیم می گیرید از کدام سرویس استفاده کنید: کدام کارت اعتباری را انتخاب می کند ، بهترین نرخ بهره و غیره. moneysavingexpert.com با ارسال بازدید کنندگان وب سایت به پیشنهادات مختلف درآمد کسب می کند. اگر از طریق این وب سایت فروش انجام شود ، این لینک به آن وصل می شود و کمیسیونی ایجاد می شود. این سایت با ایجاد محتوا ، ارائه ارزش و کمک به افراد در انتخاب معقول ، شهرت کسب کرده و به مرور زمان محبوبیت بیشتری پیدا می کند. گوگل این سایت را در موتورهای جستجو بسیار رتبه بندی می کند و هزاران نفر از آن برای تصمیم گیری در مورد خرید هر روز استفاده می کنند.

2 چگونه می توانم به عنوان یک شرکت تابعه شروع کنم؟

بازاریابی کمیسیون بسیار زیاد است. هزاران نفر وجود دارند که در واقع منبع اصلی درآمد خود را از طریق اینترنت دریافت می کنند. برای شروع به عنوان یک شرکت فرعی ، باید برخی از استراتژی های اساسی را بیاموزید و راه های مختلفی را برای ایجاد ترافیک از اینترنت به این پیشنهادات بسازید. بسیاری از شرکت های وابسته با یک وبلاگ ساده شروع می شوند. بسیاری از مسافران درباره سفر خود “وبلاگ” می کنند. اگر اشتیاق و علاقه ای به وبلاگ نویسی درباره آن ندارید ، می توانید با دنبال کردن یک دوره آنلاین که به شما کمک می کند شروع کنید. برای اطلاعات بیشتر در این باره به CV مراجعه کنید.

مطالب پربازدید کاربران

3 چقدر طول می کشد تا درآمد حاصل شود؟

برخی افراد با هدف ایجاد درآمد دوم به بازاریابی کمیسیون می روند. برخی افراد می خواهند پول زیادی کسب کنند. بسته به اینکه چه مدت می توانید به شرکت وابسته خود اختصاص دهید و چه مقدار آن را اختصاص دهید ، این یک عامل بزرگ در تعیین نتایج شماست. نتایج در افراد مختلف متفاوت است. برخی از شرکت های وابسته با بودجه تبلیغاتی گسترده و الگوی مناسب تجارت ، زندگی خود را در مدت 6-12 ماه جایگزین کرده اند. برای دیگران ، ممکن است سال ها طول بکشد تا درآمد فعلی آنها جایگزین شود. بسته به رویکرد ، بودجه تبلیغات و مدل کسب و کار شما می تواند از 3 ماه تا چند سال طول بکشد تا جایی که بتواند درآمد فعلی شما را جایگزین کند.

4 آیا کسی می تواند این کار را انجام دهد؟

یکی از نکات جالب در مورد بازاریابی کمیسیون این است که اکنون این فناوری موجود است که به هر کسی امکان می دهد تا تجارت آنلاین خود را بصورت آنلاین ایجاد کند. تا زمانی که شما مایل به یادگیری و پیاده سازی این دانش هستید ، هرکسی که می تواند یک ایمیل را مدیریت کند می تواند از سیستم عامل های آنلاین و ابزارهایی برای ایجاد شغل آنلاین خود استفاده کند. نکته اصلی که شما نیاز دارید تمایل به یادگیری است. بازاریابی کمیسیون برای همه نیست. این کار سختی زیادی را می طلبد و سالها طول می کشد تا پاداش مالی دریافت کنید.

5 اشکالات یک شرکت وابسته چیست؟

شما باید مدتی را برای شرکت وابسته خود اختصاص دهید تا در درازمدت فعالیت کند. برخی از افراد به بازاریابی وابسته می روند و فکر می کنند این قرص های جادویی است که به سرعت آنها را به صورت نقدی پرداخت می کند. مانند شغلی که نمی توانید انتظار داشته باشید بیش از گذشته از آن خارج شوید. بازاریابی کمیسیون با عملکرد مرتبط است. این بدان معنی است که شما حقوق دریافت نمی کنید مگر اینکه بتوانید محصولات و خدمات را با موفقیت بصورت آنلاین بفروشید. اگر نمی دانید چه باید بکنید ، این ممکن است سالها طول بکشد. شما نمی توانید یک کارگر باشید و انتظار دارید که درآمد زیادی کسب کنید. سودهای کلان در طی سالها کار سخت ایجاد می شود. انتظار نداشته باشید این کار را فقط با مقدار کمی از ورودی انجام دهید.

6 بهترین چیزها در مورد بازاریابی کمیسیون چیست؟

بازاریابی کمیسیون انعطاف پذیری و آزادی باورنکردنی را ارائه می دهد. شما به شرط داشتن لپ تاپ و اتصال به اینترنت می توانید از هر جای دنیا برای یک شرکت فرعی کار کنید. می توانید ساعتهای خود را انتخاب کرده و آنها را درمورد کار فعلی تنظیم کنید. بسیاری از افراد وارد بازاریابی کمیسیون می شوند زیرا این نوع انعطاف پذیری را فراهم می کند. آنها می توانند اولویت های خود را در زندگی انتخاب کنند: زمان بیشتری را با خانواده سپری کنید ، ساعات کار را انتخاب کنید ، مسافرت کنید و به کار در خارج از کشور بپردازید. دیگر برای سرمربی که دوست ندارید بیشتر به محل کار یا کار طولانی کار نکنید.

بازاریابی کمیسیون همچنین مقیاس پذیری باورنکردنی را ارائه می دهد. تجارت محلی همیشه محدود به افرادی است که می توانند به این تجارت سفر کنند. تجارت آنلاین می تواند جهانی باشد. با استفاده از محصولات دیجیتالی در رابطه با دسترسی جهانی ، می توانید با ابزار و برنامه گسترش پیدا کنید تا از طریق فناوری دیجیتال به هزاران نفر برسید. با اتوماسیون ، بسیاری از کارهایی که در تجارت آنلاین انجام می شود می توانند از قبل ساخته شوند. با وارد کردن اتوماسیون در مدل کسب و کار ، می توانید با ایجاد محتوا و تبلیغات پولی ، فعالیت های خود را در رسیدن به مخاطبان بزرگتر متمرکز کنید.

7 چرا با شرکت فرعی خود می جنگم؟

بسیاری از افراد از مشاغل خود رنج می برند و این ممکن است به دلایل مختلفی اتفاق بیفتد. برای اولین بار در ساختن مشاغل وابسته به زمان نیاز دارید. شما باید در وهله اول وقت زیادی را به یک شرکت فرعی اختصاص دهید. فقط وقتی به “نقطه نکته” رسیدید ، واقعاً شروع به پیشرفت خود می کنید. بسیاری از شرکت های وابسته متوجه نمی شوند که چقدر کار لازم است. آنها میزان کار مورد نیاز برای اختصاص مشاغل خود را بصورت آنلاین کاهش می دهند تا بتوانند کار کنند.

تبلیغات پرداخت شده به شما امکان می دهد تا به سرعت تجارت شرکت های وابسته خود را رشد دهید. اما هزینه بالایی دارد و به محصولات مناسب نیز نیاز دارد. شما نمی توانید اقلام کم ارزش را با تبلیغات پرداخت شده تبلیغ کنید. شما به اندازه کافی نمی توانید هزینه های تبلیغاتی خود را بپوشانید. برای تبلیغ با شما به یک دسته از محصولات و یک لیست ایمیل نیاز دارید.

بسته به نوع دلخواه شما ، بازاریابی محتوا به کار طولانی تر نیاز دارد. اگر جایی برای استفاده در بازار وبلاگ خود پیدا نکردید ، می توانید پیشرفت سریع داشته باشید. با این حال ، با یک طاقچه رقابتی ، قبل از تمام مطالب دیگری که باید با آنها رقابت کنید ، جلب توجه می کنید. دلایل زیادی وجود دارد که شما ممکن است دست و پنجه نرم کنید. دلیل اصلی عدم دانش است. ابتدا آموزش درست را بدست آورید و شرکت وابسته شما سریعتر حرکت می کند.

8 بهترین مدل برای استفاده کدام است؟

مدلهای وابسته مختلفی وجود دارد که همه آنها چیزهای متفاوتی را ارائه می دهند که مناسب فرد است. برخی از شرکت های وابسته ترافیک جستجو را هدف قرار می دهند و هدفشان یافتن محتوای آنها در Google است. برخی محصولات خود را ایجاد کرده و مستقیماً به مشتریان می فروشند. با این وجود ، داشتن طیف وسیعی از کالاهایی که می توانید بارها و بارها به مشتریان موجود بفروشید ، نمونه ای عالی از موفقیت طولانی مدت است. فروش یک قطعه آنلاین محدود است. این بدان معنی است که از هر فروش فقط می توانید یک کمیسیون تهیه کنید. با انتخاب محصولات ارگانیک تبلیغاتی که فروش نهایی نیز دارند و یک تیم فروش داخلی نیز می توانید از کمیسیون های ماهانه و کمیسیون های فروش عمر برای هر مشتری خاص بهره مند شوید. فروش محصولات ارگانیک مطمئناً وقتی نوبت به بازاریابی وابسته می رسد که شما یک کار را انجام می دهید ، یک تغییر دهنده بازی است درآمد از هر مشتری ، به جای یک کمیسیون. اما یک الگوی خوب برای انتخاب یکی از مواردی است که شما به آن اشتیاق دارید و می توانید در طولانی مدت این کار را ادامه دهید. انتخاب محصولاتی که مورد علاقه شما نیست یک برنامه کوتاه بینا است. در مورد آنچه می خواهید بصورت آنلاین انجام دهید برای ایجاد درآمد فکر کنید. اگر تصمیم دارید با اشتیاق خود به پیش بروید ، کارتان طولانی تر خواهد شد و موفق تر خواهید بود.

9 آیا می توانم محصولات خودم را بفروشم؟

بسیاری از شرکت های وابسته محصولات خود را برای فروش آنلاین ایجاد می کنند. با این حال ، هنگامی که شما شروع می کنید ، این ایده خوبی است که ابتدا اصول اولیه بازاریابی را یاد بگیرید. به این ترتیب ، می توانید سریعتر درآمد خود را از شرکت تابعه خود شروع کنید. من زمانی که اولین بار بازاریابی شرکت های وابسته را کشف کردم ، مدت زمان طولانی را صرف ایجاد محصولات خودم کردم. اما من به دو دلیل چیزی فروختم. اول ، من تحقیق نکردم که آیا محصولات من به اندازه کافی سفارش بزرگ نیاز دارند یا خیر. ثانیا ، من نمی دانستم چگونه آن را به بازار عرضه کنم. با پیوستن به برنامه ای که به شما می آموزد چگونه ابتدا محصولات را به بازار عرضه کنید ، می توانید سریعتر درآمد کسب کنید. اگر نمی دانید چگونه آنها را بفروشید ، وقت خود را تولید نکنید. بازاریابی مهارت مهمی برای کسب درآمد آنلاین است. پس از دانستن این مهارت ، می توانید بعداً هنگام بازاریابی محصولات و خدمات خود از آن استفاده کنید. محصولات ویژه شما نیز از نظر دامنه محدود خواهد بود. با داشتن یک گروه محصول موجود می توانید از محصولاتی که قبلاً فروخته شده اند بهره مند شوید. شما می توانید برنامه ای را انتخاب کنید که دارای کمیسیون بلیط بالا ، عضویت در ماهانه ، فروش نهایی و تیم فروش داخلی باشد. ساختن محصولات خود که تمام این موارد را ارائه می دهد ، برای اکثر افراد هنگام شروع کار امکان پذیر نیست.

10 هدف از بازاریابی وابسته چیست؟

برخی از مردم با مفهوم بازاریابی کمیسیون مبارزه می کنند و فکر می کنند که به نظر می رسد “فروش” نیز باشد. هنگامی که من بازاریابی کمیسیون را فهمیدم ، فوراً آن را جذاب کردم زیرا به روشی انعطاف پذیر برای انجام کارهای پیمانکاری خود نیاز دارم. اگر تلفن رفت ، مجبور شدم آنچه را که انجام می دادم رها کنم. این بدان معنی بود که مشاغل دیگر برای دستکاری شرم آور بودند. هیچ کس نمی خواهد یک کارمند “بی خطر” را استخدام کند. می خواستم از لپ تاپ کار کنم و بازاریابی من این فرصت را به من داد. برای بسیاری از افراد ، این دلیل بازاریابی وابسته است. آنها می توانند از طریق لپ تاپ درآمد کسب کنند و ساعات کار را انتخاب کنند و رئیس یا محل کار نداشته باشند. لازم نیست مستقیماً به کسی بفروشید یا حتی با مشتری صحبت کنید. موجودی برای نگهداری وجود ندارد علاوه بر این ، توانایی گسترش در بازاریابی کمیسیون که به شما امکان می دهد در مخاطبان جهانی گسترش پیدا کنید و محصولات خود را به صورت خودکار ارائه دهید ، آن را به بهترین تجارت انعطاف پذیر در آینده تبدیل می کند.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا