10 نکته SEO – برای مبتدیان

1. هرگز سئو نكنید

SEO به معنای بازدید کنندگان بسیار محدود به وب سایت شما نیست. اگر SEO را پیاده سازی نکنید ، موتورهای جستجو نمی توانند وب سایت شما را با کلمات کلیدی مرتبط رتبه بندی کنند. حتی ممکن است ماه ها این سایت را فهرست نکنند. بگذارید در انتظار ترافیکی باشید که هرگز ظاهر نمی شود.

2. در صفحه – خاموش کردن صفحه SEO الزامی است

بدون انجام هر دوی شما به موفقیت زیادی نخواهید رسید. ممکن است بسیاری از افراد در مورد سئو در صفحه بحث کنند و سئو خارج از صفحه نیز به همان اندازه مهم است. شما می توانید سایت و رتبه بندی آن را بهبود ببخشید ، اما در خارج از صفحه می تواند منجر به احتراق در ترافیک شود و سایت شما دارای اقتدار شود (یکی دیگر از عوامل اصلی برای رتبه بالاتر در موتورهای جستجو).

3. هرگز SEO را برای یک روز دیگر ترک نکنید

هر چه سریعتر شروع کنید ، بهتر می شوید. ترک آن به معنای صفحات بیشتر برای بهبود و کاهش ترافیک وب سایت خواهد بود. هیچ برچسب ALT / برچسب ها / عناوین عکس منجر به فاجعه ای نخواهد شد که روزها / هفته ها / ماه ها به طول دستی می انجامد.

4- رقابت خود را بشناسید

دریابید که آنها در کجا رتبه بندی شده اند و چه کلمات کلیدی. دانستن این امر شما را قادر می سازد با آنها رقابت کنید. بدون دانستن اینکه این امر به طور کورکورانه در مورد شغل شما اتفاق می افتد ، از کارهای آنها که قبلاً انجام داده اند برای ارتقاء وب سایت شما استفاده کنید.

5- هرگز فکر نکنید وب سایت شما به پایان رسیده است

اگر می خواهید او در SERPS رتبه بالاتری داشته باشد ، باید هر ماه محتوای جدید اضافه کنید و سایت را بهبود ببخشید. ایجاد محتوای جدید به این معنی است که رباتهای Google به طور مرتب سایتها را جستجو می کنند و نمایه های خود را به روز می کنند.

6. بدانید که چرا وب سایت ها مجازات می کنند

موضوعات شناخته شده محتوای ضعیف ، استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی ، تبلیغات صفحه سنگین و بک لینک های کم کیفیت در بین بسیاری دیگر است. نحوه خلاص شدن از شر این مجازات ها را پیدا کنید زیرا موتورهای جستجو سایت شما را در رده بندی قرار می دهند و اجازه نمی دهند تا زمانی که مشکلات برطرف شود ، بازگردد.

7. محتوا را کپی نکنید

اگر Google معتقد باشد (شما می دانید) که محتوای شما کپی شده است ، این باعث کاهش سطح این صفحه یا بدتر شدن کل وب سایت می شود. امروزه بیشتر عکس ها دارای حق چاپ هستند ، بنابراین هنگام استفاده از این تصاویر نیز آگاه باشید (ممکن است یک لایحه بزرگ به راه خود برسد). اگر از جای دیگری از محتوا استفاده می کنید ، همیشه منبع اصلی را بشناسید.

8. وبلاگ

اگر بلاگ نویسی کردید ، مهمترین ارزش را اضافه می کنید. اما دوم ، محتوای جدیدی را به سایت شما اضافه می کند. مناطق جدید با کلمات کلیدی و دلیلی برای بازدید از سایت شما ایجاد کنید.

9. از کنسول جستجوی Google استفاده کنید

کنسول جستجو به شما این امکان را می دهد که چند بازدید از شما در حال حاضر دریافت کنید ، چه تعداد برداشت از شما دریافت می کند و چه کلمات کلیدی دارد. این یک ابزار بسیار قدرتمند برای اندازه گیری میزان ترافیک وب سایت است.

10. تنظیم و درخواست نظرات در صفحات Google Business

صفحات کسب و کار Google می تواند به شما در رتبه اول کمک کند ، حتی اگر سایت شما در جستجوی خاص شماره یک نباشد. این ابزاری حیله گر است که بیشتر مشاوران / شرکت های SEO برای خودشان نگه می دارند. تنظیم آسان و عالی برای جستجوی محلی.

می توانم در حدود 100 پست دیگر ادامه دهم. اما در هفته‌های آینده ، من قصد دارم هر بخش را انتخاب کنم و به جزئیات زیادی در مورد اینکه چه کاری باید انجام دهم و چه کارهایی نباید در دنیای سئو انجام دهم بپردازم. همه چیز در مورد اجرای اصول و سپس اجرای استراتژی خود است. این را با دقت تماشا کنید و سپس آنچه انجام می دهید را ویرایش کنید. SEO مدت زمان زیادی طول می کشد ، اما مزایای آن بسیار بیشتر از گزینه انجام کار نیست.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا