3 دلیل اصلی پایین بودن رتبه سئو شما

احساس عالی می شود وقتی سایت شما در بالای نتایج ظاهر می شود. این احساس می کند که شما نمی خواهید به پایان برسد. متأسفانه به یک دلیل یا دلیل دیگر می توانید رتبه شیرجه را در بینی خود مشاهده کنید. آیا رتبه سایت شما پایین آمده است؟ در اینجا چند دلیل وجود دارد:

ماه عسل تمام شد

هنگامی که شروع به انجام کارهای صحیح مانند ایجاد لینک های با کیفیت و هدایت ترافیک به سایت خود می کنید ، Google و سایر موتورهای جستجو شروع به ترجیح شما می کنند و از این طریق رتبه خود را افزایش می دهید. وقتی در این مرحله هستید ، باید همچنان به پیوندهای با کیفیت بالا برای رتبه بندی خود ادامه دهید تا روند افزایشی خود را ادامه دهد. اگر این کار را نکنید ، موتورهای جستجو سایت شما را با مواردی که کار درستی انجام می دهد جایگزین می کنند.

شما از وب سایت های ناخواسته بک لینک های زیادی دارید

پیوندهای اسپم به بهترین دلایلی که موتورهای جستجوگر برخی سایتها را کاهش داده اند ، رتبه بندی شده اند. پیوندهای ناخواسته پیوندهایی هستند که شما به طور طبیعی دریافت نکردید. اینها شامل: پیوندهای پرداخت شده ، لینکهای سطح سایت ، پیوندهای به دست آمده از لینکهای متقابل ، پیوندها از سایتهای با کیفیت پایین و نامربوط و لینکهای ایجاد شده از دایرکتوریهای عمومی است.

یک یا دو بک لینک سازمان یافته نمی تواند به سایت شما آسیب برساند – مشکل وقتی به وجود می آید که تعداد زیادی از آنها را داشته باشید. برای جلوگیری از این اتفاق ، باید مرتباً سایت خود را برای پیوندهای مشکوک تحلیل کنید. نکته جالب این است که ابزارهای زیادی وجود دارند که به شما کمک می کنند سریع تجزیه و تحلیل کنید. اگر رتبه سایت شما واقعاً پایین است ، باید لینک های بد را حذف کرده و از مهندسان موتور جستجو در این باره آگاه کنید تا آنها بتوانند سایت شما را بازیابی کنند.

شما محتوای سایت تکراری یا ظریف را در سایت خود دارید

در حال حاضر ، گوگل و سایر موتورهای جستجو مربوط به ارائه یک تجربه عالی کاربر هستند. اگر به مدت طولانی در اینترنت مرور کرده اید ، باید بدانید موتورهای جستجوگر و خوانندگان مطالب طولانی را ترجیح می دهند. اگر به نوشتن مقاله های طولانی با کیفیت بالا عادت دارید ، اما اکنون می نویسید مقاله های کوتاه دارید ، به دلیل کوتاه بودن مقاله ، رتبه بندی ممکن است پایین تر باشد. بهترین راه برای از سرگیری نوشتن مقالات طولانی است.

داشتن محتوای تکراری در سایت شما از این که اصلاً محتوا ندارید بدتر است. قبل از ارسال هر مقاله در سایت خود ، همیشه در یکی از بسیاری از چکرهای ادبی ادواری به صورت آنلاین سرقت ادبی را بررسی کنید.

نتیجه گیری

در اینجا دلایل متداولی برای کاهش سایت شما وجود دارد. کارهای صحیح را انجام دهید و مطمئناً مشاهده خواهید کرد که رتبه های شما به روشی که قبلاً بوده است برمی گردد.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا