3 نکته برای بازاریابی ویدیویی Killer

هیچ رازی نیست که امروزه بازاریابی ویدیویی رواج دارد. اگر فکر می کنید شوخی می کنم ، یک سایت کوچک به نام YouTube را ببینید. فکر می کنم در حال حاضر دارای شماره 2 یا 3 است. فیلم های بازاریابی در YouTube و سایر سایت های اشتراک ویدیو بسیار گسترده است. و دقیقاً مانند بازاریابی مقاله ، بازاریابی ویدیویی نیز می تواند دلار زیادی را در جیب شما بگذارد ، اگر بدانید که چه کاری انجام می دهید. در این مقاله سه نکته بازاریابی ویدیویی قاتل به شما ارائه می شود که می توانید به بانک ارائه دهید.

در بالای این لیست نکات … ظالمانه باشید. آخرین چیزی که مردم می خواهند تماشا کنند ، یک فیلم خسته کننده از شما است که مقابل دوربین نشسته اید و در مورد موضوع داغ بازاریابی اینترنتی روز صحبت می کنید. آنها مانند اخبار دیروز شما را تنظیم می کنند. شما می خواهید کاری اصلی و خارج از دیوار انجام دهید. به عنوان مثال ، می توانید از طریق “معلمان” مشهور تماس تلفنی جعلی برقرار کنید و فقط التماس کنید تا ببینید محصول بعدی شما چگونه خواهد بود. البته ، بدون اجازه آنها نمی توانید از نام کامل در این مورد استفاده کنید اما قطعاً می توانید به مواردی اشاره کنید. فقط آنها را نامرئی کنید. نکته … متفاوت باشید.

نکته بعدی … ارزان نباشید. نگاه کنید ، من می دانم که راه حل های رایگان ایجاد ویدیو وجود دارد ، اما به من یکی از اینها اعتماد کنید ، اگر از آنها استفاده می کنید ، ویدیوهای شما به نظر می رسد مانند محصولات سرگرمی است. اگر می خواهید این کار را انجام دهید ، آن را درست انجام دهید. تجهیزات و نرم افزارهای حرفه ای تهیه کنید. اطمینان حاصل کنید که از نور مناسب برخوردار هستید. خرید چراغ هزینه ای برای دست و پا نخواهد داشت. و هنگامی که دوربین فیلمبرداری دریافت می کنید ، مطمئن شوید که دارای یک کلیپ روی میکروفون است. کیفیت صدا در فیلم شما مهمتر از خود فیلم است.

در آخر ، متن فیلم خود را خارج کنید. ببینید شما بازیگر حرفه ای نیستید. خوب ، ممکن است بعضی از شما باشید ، اما اکثر بازاریاب های اینترنتی اینگونه نیستند. آنها نمی توانند فقط جلوی دوربین بایستند و آن را سوار کنند. آنها اشتباهات زیادی مرتکب خواهند شد. بنابراین ، متن فیلم خود را خارج کنید. آن را بارها و بارها تمرین کنید تا درست کنید. اگر می توانید داخل خانه تهیه کنید ، یکی تهیه کنید. این کار زندگی شما را بسیار راحت تر می کند. جلوی آن دوربین نایستید تا بدانید چه باید بگویید و آن را خنک نگه دارید. در غیر این صورت ، به عنوان آماتور نتیجه می دهد.

به سادگی با تمرکز بر اصل و سرگرم کننده بودن ، تهیه تجهیزات مناسب و نوشتن فیلم های خود ، متوجه می شوید که آنها حرفه ای تر می شوند و در نتیجه شما از تلاش خود سود زیادی می گیرید.

برای موفقیت شما ،

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا