4 ابزار تجزیه و تحلیل لینک SEO

اگر می خواهید محبوب باشید و در لیست جستجویهای برتر در گوگل ، بینگ و یاهو قرار بگیرید ، باید بدانید که چگونه در آنجا لیست شده اید. مردم ایده های مختلفی در مورد چگونگی رتبه بالا در موتورهای جستجو دارند.

– برخی می گویند ، همه چیز در مورد محتوا

– برخی می گویند ، همه چیز در مورد کلمات کلیدی است

– برخی می گویند ، همه چیز در مورد نام سایت

– برخی می گویند “همه چیز در مورد ترافیک است

واقعیت این است که اینها همه ملاحظات مهمی است ، با این حال ، من یک چیز را می توانم بگویم که می فهمم این است که بک لینک ها نقش مهمی در رتبه بندی یک وب سایت دارند. جای تعجب نیست که چرا چک لینک دهنده محبوب است؟

Backlink Checker برای نظارت بر عملکرد سایت و رتبه بندی در دسترس است.

من شخصاً هر هفته پیوندهایم را بررسی می کنم تا ببینم آیا با رقبای خود خوب رقابت می کنم یا خیر. همانطور که کارشناسان سئو می گویند: اگر می خواهید رتبه بالاتری داشته باشید ، پیوندهای بیشتری را به سایت خود ایجاد کنید.

برای روشن کردن موارد در ذهن خود ، از موارد زیر آگاه هستید:

نظر وبلاگ

– پست های انجمن

– مدارکی ارائه کنید

– ارسال RSS

ارسال مقاله

– فیلم را ارسال کنید

دلیل نهایی اینکه چرا اینقدر محبوب بوده است به دلیل الزام آور است. بسیاری از دارندگان وب سایت وقت و منابع بیشتری را صرف استخدام دستیاران مجازی برای انجام این نوع کارها می کنند. در حقیقت ، بسیاری از آنها هزینه این خدمات رندر را پرداخت می کنند.

اکنون ، اگر وب سایت خود را مدیریت می کنید و هنوز به بررسی لینک های پشتی خود متمرکز نیستید ، پیشنهاد می کنم زمان زمان شروع نظارت باشد. در اینجا چند ابزار وجود دارد که می توانید به صورت رایگان از آنها استفاده کنید!

1.) Seomoz.org/linkscape – در مقایسه با این سه ابزار دیگر ، این سایت پیوندهایی را نه تنها به صفحه فهرست بلکه زیر دامنه های شما لیست می کند.

2.) Tools.Seobook.Com/backlink-analyzer – این چهار وسیله ای است که من توصیه می کنم اگرچه اگر از نظر فنی حرکتی نداشته باشید ممکن است کمی گیج کننده باشد. با این حال ، یادگیری و یادگیری بسیار آسان است. تنها اشکالی که در اینجا مشاهده می کنم این است که از آنجا که تجزیه و تحلیل خوبی از بک لینک ها ارائه می دهد ، مردم هنوز نمی دانند چگونه به طور صحیح از آن استفاده کنند مگر اینکه سرنخ هایی در مورد استفاده از آن بخوانند. بر خلاف ابزارهای دیگر ، شما فقط نیاز به قرار دادن وب سایت دارید و به طور خودکار جزئیات مورد نیاز خود را به شما ارائه می دهد.

3.) Mjesticseo.Com – اگر بخواهید تعداد بک لینک های خود را بدانید کافی است. (جزئیات مختصر را نشان می دهد)

4.) Siteexplorer.Search.Yahoo.Com – بهترین چیز در مورد این سایت این است که نظارت بر فیدهای RSS شما از سایتهای دیگر.

کدام یک از این چهار ابزار برای استفاده موثر است؟ همه اینها در خدمت هدف خود است. با این حال ، شما می توانید بر اساس ترجیحات و نیاز خود انتخاب کنید. اگر فقط باید تعداد بک لینک را بدانید ، به majesticseo ، siteexplorer ، seomoz.org/linkscape بروید. اما اگر می خواهید تجزیه و تحلیل لینک دقیق تر باشید ، tool.seobook.com/backlink-analyzer را امتحان کنید.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا