5 ابزار رایگان SEO که باید در جعبه ابزار بازاریابی جستجو داشته باشید

اگر شما یک متخصص SEO هستید ، می دانید که ابزارهای SEO برای تلاشهای روزانه بهینه سازی شما چقدر مهم است. ابزارهای پیشنهادی برای کلمات کلیدی ، نرم افزار تجزیه و تحلیل پیوندهای ورودی ، و چکرهای SERP برای تحقیقات کلمات کلیدی ، گسترش کلمات کلیدی ، ایجاد لینک و نظارت بر تغییرات در محل سایت شما در نتایج جستجو ضروری هستند.

خبر خوب این است که بازاریابان جستجو نیازی به پرداخت این ابزارها ندارند زیرا تعدادی ابزار رایگان بسیار قدرتمند سئو در وب وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. در اینجا لیست من از پنج ابزار سئو رایگان که هر روز استفاده می کنم آورده شده است. امیدواریم برخی از وسایل موجود در این لیست را پیدا کنید تا به زرادخانه اسباب بازی خود اضافه کنید.

SEO برای Firefox – این ابزار رایگان یک افزونه SEO Book Firefox است. یکپارچه با Google SERPs ادغام می شود تا بینش عظیمی از معیارهای SEO مانند Toolbar ، PageRank ، Twitter و تعداد پیوندهای عمیق و صفحه عمیق سایت من کسب کند. SEO برای Firefox همچنین پیوندهای “nofollow” را در صفحه وب (برجسته به رنگ قرمز) نشان می دهد ، که ایجاد لینک در زمان واقعی و تجزیه و تحلیل لینک را ارائه می دهند. از دیگر ویژگی های عالی می توان به تعدادی از نشانه های اجتماعی ، رتبه الکسا ، تاریخچه حافظه پنهان و نقل قول های ویکی پدیا اشاره کرد.

سئو با شکوه – اگر در حال ایجاد لینک هستید ، این یک ابزار بهینه سازی موتور جستجوگر ارزشمند برای اندازه گیری کسب لینک است. یک ویژگی عالی “به روز رسانی روزانه” است که به شما روزنامه می دهد برای همه لینک های جدید ورودی. یکی دیگر از ویژگی های عالی SEO Majestic برخی از ابزارهای عالی برای ترسیم رشد کوکی وب سایت شما با مجموعه ای از تصاویر جالب مختلف است.

رتبه جستجوگر – اگر همجنسگرا هستید و به رتبه بندی سایت وسواس دارید ، Rank Checker یک ابزار جستجوی ضروری است. جستجوگر رتبه جستجوگر کتاب جستجوگر به روز رسانی روزانه از گوگل ، یاهو و بینگ به طور همزمان. می توانید داده ها را به اکسل صادر کرده و آن را در گزارش رتبه بندی کلمات کلیدی برای مشتریان بازاریابی موتور جستجو گنجانید. Ranking Checker همچنین به شما امکان می دهد چندین کلمه کلیدی را به طور همزمان اضافه کنید و این لیست های کلمات کلیدی را به صورت ایستگاه های از پیش تنظیم شده ذخیره کنید ، بنابراین نیازی نیست بارها و بارها همان کلمات کلیدی را وارد کنید.

دامنه لینک یاهو – من می خواهم از Yahoo Link Domain برای تحلیل پیوندهای به وب سایت خود استفاده کنم. دامنه یاهو لینک نیز برای بررسی کوکی های رقبا برای یافتن فرصت های پیوند برای وب سایت های شما مفید است. همچنین ، اگر از افزونه SEO برای Firefox استفاده می کنید ، می توانید با کلیک روی پیوند “100” ، نتایج دامنه Yahoo Link Domain خود را به اکسل صادر کرده و سپس برای عمق بیشتر بر روی لینک “CSV” کلیک کنید و کوکی های رقیب خود را بررسی کنید.

Google Webmaster Tools – می توانید بینش های ارزشمندی درباره بیومتریک بدست آورید و نتایج جستجوی وب سایت خود را با Google Webmaster Tools مشاهده کنید. ویژگی هایی مانند نرخ کلیک رایگان در 100 کلمه کلیدی برتر و امکان موجودی تمام لینک های داخلی ، به شما در بهبود تلاشهای بازاریابی جستجوی رایگان کمک می کند.

بنابراین در اینجا شما بروید پنج ابزار رایگان SEO از بهترین مواردی است که در وب پیدا خواهید کرد. من هر روز از این ابزارها بطور روزانه استفاده می کنم تا تلاشهای بهینه‌سازی را مؤثرتر و کارآمدتر کرده و به بازاریاب بهتر تحقیقات تبدیل شوم.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا