5 بهترین ابزار جستجوگرها که توسط کارشناسان توصیه می شود

فرآیند تأثیر قرار گرفتن در معرض یک سایت یا صفحه در سیستم نرم افزاری وب ، SEO است. به عنوان یک قاعده کلی ، هر چه رتبه (یا قبلی) بالاتر باشد و هرچه یک وب سایت یا صفحه وب در لیست جستجو ظاهر شود ، میزان ترافیک بیشتری از موتور جستجوی کاربران دریافت می کند. در میان گسترده ابزارهای سئو که در حال حاضر در بازار موجود است ، انتخاب بهترین نرم افزار SEO یک نیاز فوری در تجارت مدرن است.

در اینجا 5 از بهترین ابزارهای جستجوگرها که در حال حاضر موجود است و بررسی نرم افزار SEO است.

IBP (iBusinessPromoter)

IBP برنده جوایز و یکی از بهترین ابزارهای جستجوگرهای موجود است. این سیستم با جدیدترین الگوریتم های موتور جستجو همگام است و قصد دارد وب سایت شما را در اولویت قرار دهد. IBP به شما محبوب ترین موتورهای جستجوگر جهان مانند گوگل ، یاهو و بینگ را می دهد. این مجموعه ایده آل از ابزارهای تبلیغاتی مانند نوک بهینه سازی ، رندر موتور جستجو ، چکر رتبه ، تحلیل تراکم کلمه کلیدی ، جستجوی کلمات روزانه ، اعتبار سنجی HTML در بین دیگران را فراهم می کند. این ابزارها دائماً محبوبیت و دید وب سایت شما را رصد می کنند و در هر زمان لزوم بهبود را پیشنهاد می کنند.

مدیر عامل وب

مدیر عامل وب یکی از بهترین کیت های ابزار جستجوگرها مناسب برای مبتدیان حتی در بازاریابی ، دارندگان وب سایت و وب مسترهایی است که هر از گاهی سئو را انجام می دهد. با این حال ، این بال قدرتمند انعطاف پذیری کافی را برای مصرف کنندگان با تجربه انرژی فراهم می کند. رابط کاربری بصری باعث می شود که کارهای خودکار تکراری آسان شود. این کلیه ویژگی های اصلی سئو از جمله ویژگی های استاندارد مانند نوک بهینه سازی ، ارسال مقاله ، جستجوگر رتبه ، جستجوی کلمات کلیدی و همچنین ویژگی های پیشرفته مانند پرداخت به ازای هر کلیک (پرداخت هر کلیک) و اعتبار سنج HTML و امکان ایجاد صفحات پیوند را فراهم می کند.

مطالب پربازدید کاربران

SEO Powersuite

SEO Powersuite نیاز به وب سایت شما را برای به دست آوردن حداکثر قرار گرفتن در معرض موتورهای جستجوگر محبوب ، تعیین می کند ، بنابراین فقط با مجموعه ای از 4 ابزار SEO انجام می شود. تمام این قدرت و انعطاف پذیری را ارائه می دهد ابزارهای جستجوگرها در بازار SEO Powersuite عملکردهایی مانند ایجاد لینک ، تحلیل رقابتی ، محاسبه رتبه بندی وب سایت ، خزیدن وب سایت برای داده های مرتبط با SEO برای بهبود رتبه وب سایت را فقط بخشی از ابزارهای عظیم است. چهار ابزار اصلی SEO Powersuite SEO Spyglass ، دستیار پیوند ، حسابرس حسابرس و ردیاب ردیاب است. قدرت و سهولت استفاده ، آن را به یکی از بهترین نرم افزارهای SEO موجود تبدیل کرده است.

SEMrush

SEMrush یک مجموعه بازاریابی آنلاین است که داده های مهم را برای SEO و نیازهای ایجاد لینک جمع آوری می کند. با استفاده از یک ابزار قدرتمند ، SEMrush می تواند کلمات کلیدی مربوط به محتوای وب سایت را پیدا کند ، کلمات کلیدی سودآور را پیدا کند (پرداخت هر کلیک) ، رتبه بندی سایت را نظارت کند ، سایت را برای موانع فنی ارزیابی کند و شما را با استراتژی های بازاریابی آنلاین آشنا کند. آنچه SEMrush ، یکی از بهترین نرم افزارهای SEO را بی نظیر می کند ، این است که یک ابزار رسانه ای اجتماعی نیز برای کمک به ارتقاء وب سایت شما از طریق شبکه های اصلی اجتماعی فراهم می کند.

پروژکتور SEO

SEOprofiler مجموعه ای هوشمند و قدرتمند از ابزارهای خودکار را برای شما فراهم می کند تا بتوانید به راحتی تمامی نیازهای SEO خود را برطرف کنید. این نرم افزار با ابزارهای بهینه سازی برای بهبود چیدمان و برنامه نویسی صفحات وب همراه است و پیدا کردن آنها برای موتورهای جستجو آسان تر است. به عنوان یک افزونه ، آن را با یک ابزار یاب کلید واژه پیدا می کنید که به شما یک مزیت رقابتی می دهد زیرا دائماً بر کلمات کلیدی مورد استفاده رقیبان نظارت می کند. SEOprofiler به دلیل ادغام آسان با Google Analytics ، به شما یک آمار برتر و معتبر ارائه می دهد و به شما آمار معتبری و گسترده می دهد

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا