5 ترفند فیلم‌برداری با موبایل برای گرفتن ویدیوهای چشم‌نواز

اگر به خاطر داشته باشید در ویدیوی قبلی به 5 ترفند مهم عکاسی با موبایل پرداختیم و شما را با روش های گرفتن عکس های حرفه ای و مسحورکننده آشنا کردیم. اما اکنون زمان آن رسیده است که به سراغ ترفندهای عکاسی با موبایل برویم که اگر مهمتر از عکاسی نباشد، اهمیت کمتری ندارند.

مثل هر چیز دیگری، ویدیوی موبایل هم اصول خود را دارد و بسته به نوع گوشی موبایلی که استفاده می کنید، می توانید از ترفندهای مختلفی استفاده کنید. این ترفندها در گوشی های مختلف می تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال، با آیفون می توانید کارهایی را انجام دهید که در اندروید امکان پذیر نیست و بالعکس. گوشی های اندرویدی قابلیت فیلم برداری نیز دارند که در آیفون اپل نمی توانید آن ها را بیابید.

البته یک نکته در تصویربرداری موبایل بسیار مهم است. مهم نیست از چه نوع تلفن همراهی استفاده می کنید، تنها نکته مهم این است که «خلاق» باشید. اگر در عکاسی خلاق هستید، با یک گوشی ضعیف و البته ویرایش استادانه، می توانید تصاویری بسازید که تماشای آن همه فراموش شود.

در این ویدیو سعی کردیم 5 ترفند خلاقانه برای عکاسی با موبایل را به شما آموزش دهیم. بنابراین، اگر به این موضوع علاقه دارید، حتما ویدیو را تماشا کنید.

هیلی بیلی مگ استعداد این بستری برای کشف، کسب و ارتقای استعدادها برای تولید محتوای ویدیویی است. پلتفرمی برای افرادی که توانایی ایجاد انواع ویدیو برای هیلی بیلی در «استاندارد محتوای و تصاویر حرفه ای» را دارند. افراد درگیر در پروژه استعدادها مستقیماً از هیلی بیلی با ساختن ویدیو برای هیلی بیلی درآمد کسب می کنند.

هیلی بیلی دسترسی به محصول را برای افرادی که توانایی ساخت فیلم های حرفه ای را دارند به راحتی فراهم می کند. اگر فکر می کنید استعداد، توانایی، توانایی، انگیزه و اشتیاق برای ساختن ویدیو دارید، به هیلی بیلی مگ تلنت بپیوندید.

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

درباره هیلی بیلی مگ تلنت

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا