5 سایت ترافیک وبلاگ با بیش از 750 میلیون بازدید کننده!

  • ترافیک عرضه و تقاضای وبلاگ چیست؟

وبلاگ تقاضای ترافیک و تقاضا فقط همین است همچنین به عنوان ایجاد یک نیاز مشترک شناخته می شود. این کار از طریق مشارکت انجام می شود. گزینه ها بی پایان هستند ، از گروه ها و صفحات گرفته تا انجمن ها و انجمن ها. تکنیک های مختلفی برای ایجاد وجود دارد ترافیک. از محبوبیت استفاده کنید وبلاگ نویسی و وبلاگ به عنوان مثال سایتها برای هدایت ترافیک به یک وبلاگ جدید و ایجاد وبلاگ نویسی هر دو وبلاگ تقاضای ترافیک و تقاضا این سنگ بنای شماست وبلاگ. نکته اصلی ایجاد کنجکاوی است. بنابراین ، ارائه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. شما فقط می توانید اهدا کنید چیزی برای فروش هنگامی که شما ایجاد کرده اید درخواست برای همین

گوگل سئو همه چیز در مورد استراتژی. یک سری مراحل عینی در جهت درست. این چیزی است که این است وبلاگ ارسال در مورد بیش از راهی برای رانندگی ترافیک. بلکه تکنیک جذب خریدار است ترافیک. بنابراین ، شما فقط چند مسیر ترافیکی عالی را طی نمی کنید. بلکه یاد بگیرید که چگونه محتوای خود را بهبود بخشید.

رانندگی ترافیک جدید وبلاگبا این حال قبل از راه اندازی آغاز می شود وبلاگ. در حالی که عرضه و تقاضا تحقیق این به کیفیت ترافیک جذب شده توسط جدید کمک می کند وبلاگ بعداً از طریق SEO. تنظیم کلمات کلیدی هدف استراتژیک است.

  • تکنیک های اظهار نظر که باعث افزایش تقاضا و تقاضای بلاگ نویسی می شود.

جپیش فرض که به خوبی در ایجاد شهرت کمک می کند. اما نکته اصلی افزودن ارزش به گفتگو است. بنابراین ، خواندن آن نیز مهم است نامه برنامه ریزی برای اظهار نظر نظرات دیگر را بخوانید تا دریابید مخاطبان شما به دنبال چه چیزی هستند. سپس ایجاد کنید کنجکاوی با فراهم کردن چیزی که مخاطب بتواند از آن استفاده کند. هرگز برنگردید ، دانش خود را به اشتراک بگذارید.

از ابزارهایی مانند “پیوند من را بگذاریدوپیوند من را رها کنید“برای جستجوی سایتها برای اظهار نظر وبلاگ نویسی با افزونه CommentLuv Premium. به این ترتیب جدیدترین نمایشگرهای شما نمایش داده می شود وبلاگ نظر خود را ارسال کنید فقط کافی است با این ابزارها آشنا شوید. کلمات کلیدی خاص را پیدا کنید. مستقیم با محتوای شما مرتبط است.

جذب بازدید کننده به جایی که به آن وصل شده اید نیز بستگی دارد. باید میزان ترافیکی که در سایت دریافت می شود را بررسی کنید. بلکه کیفیت بازدید کنندگان سایت نیز می باشد. روی بهترین اندازه های کشور متمرکز شوید. با استفاده از یک برنامه افزودنی Google Chrome به نام “شبکه مشابه“شما قادر خواهید بود همه این موارد را انتخاب کنید. اما می توانید از ابزار دیگری به نام”رتبه صفحه را بررسی کنید“برای هدف قرار دادن سایت های مقام عالی. و به وبلاگ های معروف دسترسی پیدا کنید.

مطالب پربازدید کاربران
  • شبکه های اجتماعی برای ترافیک Blogger WordPress Blogger.

هدف شبکه های اجتماعی رهبری است ترافیک وبلاگ. هدف قرار دادن مخاطب مناسب است. دنبال کنندگان پست و لایک. محتوای شما با افرادی مانند آنها به اشتراک گذاشته می شود. صفحات و گروههای Facebook ایجاد کنید. اگرچه من می خواهم شما را راهنمایی کنم. همه این روشها را نمی توان در یک پست واحد پوشش داد. مراحلی که می توانید بصورت آنلاین انجام دهید ، وجود دارد. فقط مراحل را دنبال کنید ، خوب خواهید بود.

هنگام ایجاد یک گروه جدید ، تنظیمات را تغییر دهید. بنابراین مجری باید اعضای گروه جدید را تأیید کند. تنظیم توییتر بر روی “از توییت خود محافظت کنید“سپس همه پیروان جدید باید بصورت دستی تأیید شوند. مخاطب هدف را بسازید وبلاگ تقاضای ترافیک و تقاضا شما به پیروان و هواداران خود احتیاج دارید وبلاگ تخصص با دقت از طریق منافع مشترک و جمعیتی هدف قرار گرفت. این همچنین مقرون به صرفه بودن را تعیین می کند. یک طرف دیگر از وبلاگ تقاضای ترافیک و تقاضا.

تمام پروفایل های اجتماعی برای تولید آنها باید تا حد امکان حرفه ای باشند وبلاگ تقاضای ترافیک و تقاضا. محتوای شما باید اثبات رزومه شما باشد. شما نمی توانید SEO باشید “متخصص“اما شما ندارید وبلاگ مثلاً یا مدیریت رسانه های اجتماعی “متخصصبا یک پروفایل ناشناس.

  • حرکت عرضه و تقاضا در وبلاگ وردپرس توسط سئو.

با استفاده از سئو ظاهر عصاره اهمیت دارد. بنابراین ، همچنین مهم است وبلاگ آدرس باید کنجکاوی ایجاد کند. به همین دلیل قطعه های ثروتمند بسیار مهم هستند. عنوان وبلاگ باید کوتاه و پیشنهادی باشد وبلاگ تقاضای ترافیک و تقاضا. تقریباً مانند خرده نان برای موتورهای جستجو است. با این حال ، موقعیت کلمه کلیدی هدف در پست دیگری مورد بحث قرار گرفت. همراه با کلمات کلیدی LSI. چه چیزی و چرا آنها برای کنترل صفحات نتایج جستجو مهم هستند. – استراتژیک محتوای غالب SEO را بنویسید.

محتوای وبلاگ و محتوای صفحه باید 1000 – 2000 کلمه باشد. اگرچه تعداد کلمات یک فاکتور سفارش نیست. این یک روش عالی برای تولید است وبلاگ تقاضای ترافیک و تقاضا. تنظیم کلمات کلیدی استراتژیک از اهمیت بالایی برخوردار است. مخصوصاً هنگام شروع وبلاگ. علاوه بر زیرنویس ها. فهرست مطالب دارای عنوانهای فرعی است. عنوانهای فرعی H2 با H3. از WordPress استفاده کنید وبلاگ افزونه ای به نام “فهرست مطالب LuckyWPو فهرست مطالب را برای وبلاگ وردپرس خود اعلام کنید.

برای تولید وبلاگ تقاضای ترافیک و تقاضا. تعداد کلمات را نیز در نظر بگیرید. پاراگراف ها بیش از 300 کلمه نیست. با جملات بیش از 20 کلمه اما کمتر ارجحیت دارد. وبلاگ تقاضای ترافیک و تقاضا این صرفاً تحقیق را به اهداف هدفمند تبدیل می کند.

تصاویر متمایز و جذاب ایجاد کنید. با عناوین ، ویژگی ها و توضیحات جایگزین. زیرا گزیده های نتیجه جستجو بر روی تلفن همراه ، تصویر را در سال 2020 نمایش می دهد.

  • از صفحات و گروه های Facebook استفاده کنید.

با پخش کردن دیوانه نشوید وبلاگ پیوندها و وبلاگ پست ها وبلاگ نویسی و وبلاگ نویسی با گروه ها و صفحات فیس بوک بسیار بیشتر از این است. مخصوصاً وقتی می خواهید رانندگی کنید ترافیک به جدید وبلاگ. این به اندازه شما ارسال نمی شود. بلکه کیفیت پست شماست. هر گروه را جستجو کنید و آمار جمعیتی را بررسی کنید. گروه هایی که تعداد زیادی عضو دارند ، لزوماً بهترین عضویت نیستند. گروه های فیس بوک راهی عالی برای کشف و جذب هستند وبلاگ تقاضای ترافیک و تقاضا. مرتبط ترین کلمات کلیدی را برای کلمات کلیدی مورد نظر خود درج کنید. سپس به طور مداوم به اشتراک بگذارید و منتشر کنید ، نه ناخوشایند.

با صفحات فیس بوک ، ممکن است بخواهید بیشتر روی تعامل متمرکز شوید. و کمی در انتشار مطالب. دو تا چهار پست بزرگ در هر گروه / صفحه در هفته کافی است. بقیه باید نظر و اشتراک گذاری باشند. شناخت خود را با مشارکت بسازید. پیدا کردن وبلاگ تقاضای ترافیک و تقاضا. با تعریف آنچه مخاطب در جستجوی آن است.

  • حرکت بیشتر عرضه و تقاضا در وبلاگ وردپرس شما.

برای رانندگی عضویت در مکان های زیر ایجاد کنید وبلاگ تقاضای ترافیک و تقاضا. پیوند خود را درج کنید وبلاگ در پرونده های حرفه ای خود با توده ها درگیر شوید و به آنچه نیاز دارند پی ببرید. در مورد سؤالات Quora پاسخ دهید و نظر دهید وبلاگ نویسی با استفاده از Disqus. با BuzzFeed سعی کنید عکس ها و فیلم های اصلی را به اشتراک بگذارید. هیچ چیزی اصلاح نشده یا نرم افزار ویدیویی ایجاد نشده است. در اینجا بیش از 750 میلیون بازدید کننده در این سایت ها جمع شده اند. چگونه می توان آنها را کنجکاو کرد و رفت و آمد را کاملاً به عهده خود گرفت.

قورا485 میلیون بازدید کننده / 55٪ ایالات متحده | انگلستان کانادا | استرالیا)

متوسط ​​(147 میلیون بازدید کننده / 45٪ ایالات متحده | انگلستان کانادا | استرالیا)

Buzzfeed (135 میلیون بازدید کننده / 75٪ ایالات متحده | انگلستان کانادا | استرالیا)

بحث (25 میلیون بازدید کننده / 60٪ ایالات متحده | انگلستان کانادا | استرالیا)

افزایش وبلاگ و ترافیک وبلاگ نویسی کار زیادی را می طلبد. زیرا محتوای شما باید از قبل از بلاگ نویسی بهتر باشد. برای ایجاد محتوای برتر ، زمان جستجو و فداکاری را انجام دهید. و طراحی قانع کننده.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا