5 قابلیت جالب و مخفی در ادوبی پریمیر که باید بشناسید

Adobe Premiere دارای ویژگی های بسیار خوبی است که ممکن است ماه ها طول بکشد تا بر آن تسلط یابد. اما حتی در آن زمان، هنوز فرصت هایی وجود دارد که شما نمی دانید وجود دارند.

نرم افزار قدرتمند ویرایش ویدیو ادوبی دارای تعدادی ویژگی جالب و پنهان است که همه از آن ها آگاه نیستند. با این چند ویژگی مخفی Adobe Premiere به طور همزمان کار خود را آسان تر می کنید و قادر خواهید بود ویدیوها را سریعتر ویرایش کنید.

برای مثال، آیا می‌دانستید که در پریمیر می‌توانید تمام پوشه‌های مرتبط با یک پوشه را در تایم لاین با یک میان‌بر علامت‌گذاری کنید؟ با استفاده از این ویژگی، می توانید به راحتی در یک کسری از ثانیه تمام محتوای مرتبط را در یک تایم لاین شلوغ پیدا کنید.

Premier حتی به شما امکان می دهد ارتفاع تمام عناصر را در جدول زمانی تنظیم کنید و این تنظیمات را به عنوان از پیش تعیین شده برای خود نگه دارید. ده ها ترفند دیگر وجود دارد که می توانید در پریمیر برای سرعت بخشیدن به کار و کارایی ویرایش استفاده کنید.

در این ویدیو 5 ویژگی جالب و پنهان در Adobe Premier را به شما آموزش داده ایم. اما اگر ویژگی‌های مخفی دیگری را می‌شناسید که ممکن است برای ویرایش ویدیو مفید باشد، از شما دعوت می‌کنیم آنها را با ما به اشتراک بگذارید.

هیلی بیلی مگ استعداد این یک پلت فرم برای کشف، کسب درآمد و ترویج استعداد برای تولید ویدیو است. پلتفرمی برای افرادی که توانایی ایجاد انواع ویدیو برای هیلی بیلی در «استاندارد محتوای و تصاویر حرفه ای» را دارند. افراد درگیر در پروژه استعدادها مستقیماً از هیلی بیلی با ساختن ویدیو برای هیلی بیلی درآمد کسب می کنند.

هیلی بیلی دسترسی به محصول را برای افرادی که توانایی ساخت فیلم های حرفه ای را دارند به راحتی فراهم می کند. اگر فکر می کنید استعداد، توانایی، توانایی، انگیزه و اشتیاق برای ساختن ویدیو دارید، به هیلی بیلی مگ تلنت بپیوندید.

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

درباره هیلی بیلی مگ تلنت

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا