5 نکات SEO درباره بلاگرها نادیده گرفته شده است

شما در حال بلاگ نویسی هستید زیرا می خواهید دانش خود را به اشتراک بگذارید ؛ شما همچنین به دلیل اینکه می خواهید ترافیک را به وب سایت خود هدایت کنید و در نتایج جستجو بسیار رتبه بندی کنید ، بلاگ می شوید.

شما از قبل عناصر اصلی جستجوگرها را در ارتباط با عوامل موجود در صفحه و ایجاد لینک می دانید ، اما بسیاری از عوامل دیگر وجود دارد که نادیده گرفته می شوند.

مطمئنا ، شما هرگز همه آنها را سر و صدا نخواهید کرد ، اما ارزش آن است که مقداری زمان را صرف چیزهای ساده کنید تا مطمئن شوید که وبلاگ های شما تأثیر مهم تری دارند.

در اینجا پنج روش ساده اما مؤثر ارائه شده است که شما باید استفاده کنید.

عناوین شگفت انگیز

چگونه عناوین شگفت انگیز به شما در رتبه بندی کمک می کند؟

خوب ، کلیک بیشتر در نتایج جستجو باعث افزایش رتبه شما می شود زیرا این الگوریتم ارزش بیشتری به وبلاگ شما می دهد.

بنابراین ، اگر رتبه ای نسبتاً پایین بدست آورید ، اما تعداد زیادی کلیک کنید ، رتبه شما افزایش می یابد. اما اگر رتبه بالایی پیدا نکنید و کلیک نکنید ، وبلاگ شما با این اصطلاح جستجو بی ربط تلقی می شود و رتبه شما کاهش می یابد.

بنابراین ، عناوین جذاب می توانند رتبه شما را بهبود بخشند.

برای افزایش رتبه بندی خود از عکسها استفاده کنید

استفاده از عکس برای پیوند به وبلاگ شما باعث افزایش رتبه شما و ارائه انواع مختلفی برای بک لینک می شود.

Alt به موتورهای جستجو محتوای تصویر شما را می گوید. هنگام استفاده از تصویری برای پیوند به وبلاگ خود ، برچسب Alt به عنوان یک کلمه کلیدی عمل می کند.

بهترین راه برای بدست آوردن این بک لینک های مبتنی بر لینک ، ایجاد یک اینفوگرافیک برای استفاده دیگران است – برای پست اصلی خود از بک لینک به تصویر درخواست کنید.

در مقابل ردیابی نکنید

هدف شما این است که پیوندها را دنبال کنید زیرا آنها نشان می دهند که وبلاگ شما از منبع باکیفیت و قابل اعتماد اطلاعات است.

مشکل بسیاری از سایت های پروفایل است و وبلاگ ها فقط پیوندهای زیر را ارائه نمی دهند. مقدار اضافی از این امر باعث می شود وبلاگ شما غیر قابل اعتماد به نظر برسد – خوب نیست.

خرید لینک (لطفاً بگویید که این کار را نمی کنید) سریعترین روش برای از بین بردن رتبه بندی های شما است. درعوض ، برای وبلاگهای باکیفیت روی وبلاگهای مهمان تمرکز کنید.

پیوند به وبلاگهای مورد اعتماد

پیوندهای خروجی دقیقاً به اندازه پیوندهای ورودی مرتبط هستند.

اگر می خواهید ارزش وبلاگ خود را از نظر موتورهای جستجو بالا ببرید ، به عنوان یک وبلاگ با کیفیت و با کیفیت بالا ، به سایر وبلاگ های با کیفیت پیوند خواهید یافت.

وبلاگ های کوتاه یا طولانی؟

خوب بله ، شاید شما می توانید یک پست مفید و آموزنده وبلاگ با کیفیت بالا و کوتاه بنویسید ، اما موتورهای جستجو عاشق مطالب طولانی هستند.

اما نه تنها محتوای شما باید طولانی باشد (بلکه هنوز هم با کیفیت بالا ، مرتبط و آموزنده است) بلکه باید روی بازخورد کار کنید. این به افزایش طول محتوای منحصر به فرد برای هر پست کمک می کند.

اگرچه هیچ یک از این ایده ها انقلابی نیستند ، اما اغلب آنها نادیده گرفته می شوند. این نکات ساده و قابل اجرا به شما کمک می کند تا از بلاگ خود نهایت استفاده را ببرید.

در صورت داشتن ایده های دیگر در مورد چگونگی کسب بهترین رتبه بندی از وبلاگ های خود یا در صورت داشتن هر گونه سؤال ، می توانید نظر خود را ترک کنید.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا