طراحی و سئو وب سایت

5 نکته برتر برای فروش سریع خانه شما

بازاریابی در فروش هر چیزی مهم است و املاک و مستغلات نیز از این قاعده مستثنی نیستند. آمار نشان می دهد 85٪ – 90٪ خریداران جستجوی آنلاین خانه های خود را شروع می کنند. وقتی خانه ای را می فروشید ، می خواهید از حضور آنلاین آنلاین خود اطمینان حاصل کنید.

در اینجا 5 نکته برای فروش سریع خانه خود آورده شده است.

1. craigslist.org: Craigslist شماره 1 سایت برای ارسال آگهی های طبقه بندی شده بصورت آنلاین است. این سایت ماهانه بیش از 20 میلیارد بازدید صفحه دارد و بخشی وجود دارد که می توانید خانه خود را برای فروش ارسال کنید. حتی اگر 1٪ ​​از 20 میلیارد نفری که خانه شما را مشاهده می کنند بدست آورید ، این یک روش عالی برای نمایش لیست شما و در نهایت فروش آن است. با این حال ، شما باید پشتکار داشته باشید. افراد زیادی هستند که خانه های خود را برای فروش ارسال می کنند ، بنابراین ممکن است شما تا پایان روز به پایین صفحه هدایت شوید.

2. youtube.com: YouTube قدرتمندترین شکل بازاریابی است. مردم همیشه به جای بازاریابی متنی منظم ، جذب تصاویر ، فیلم ها و صدا می شوند. اگر یک دوربین تلنگر یا دوربین دیجیتال با عملکرد ویدیویی دارید ، از خانه خود گشتی بزنید و آن را به YouTube ارسال کنید. این دقیقاً مانند ساختن یک تجارت کوچک برای فروش فروش خانه شما است.

3. postlets.com: این سایتی است که اگر برای فروش خانه خود از یک ملکی استفاده نمی کنید می توانید لیست ملک خود را تبلیغ کنید. اگر نمی توانید خانه خود را از طریق MLS (سرویس لیست چندگانه) تهیه کنید ، این دومین گزینه بهترین برای بازاریابی آنلاین خانه شما است و بهترین قسمت آن رایگان بودن آن است. یک پست در این سایت و لیست شما در چندین وب سایت دیگر منتشر خواهد شد تا بتوانید حداکثر مواجهه با املاک خود را به صورت آنلاین داشته باشید.

4. علامت گذاری (تابلوی حیاط ، خانه باز و …): این سنتی ترین روش بازاریابی است. قرار گرفتن در معرض تعدادی از خریداران بسیار کمتر از خریداران آنلاین خواهد بود اما شما می توانید گروه خاصی از افراد را هدف قرار دهید. به این روش فکر کنید ، اکثر افرادی که علائم شما را می بینند همسایگان شما هستند. همسایگان شما احتمالاً خود را با افرادی با وضعیت مشابه ، درآمد ، سبک زندگی و غیره محاصره می کنند و ممکن است کسی را بشناسند که علاقه مند است به منطقه شما نقل مکان کند.

5- این ممکن است کمی فنی باشد ، اما اگر می دانید چگونه “تصویر” ویدئو را ذخیره کنید ، می توانید آن تصویر را گرفته و در پست Craigslist خود بارگذاری کنید ، سپس پیوندی از آن تصویر به صفحه YouTube خود ارسال کنید. Craigslist اجازه ارسال کل ویدیو را نمی دهد بنابراین این بهترین چیز بعدی است. این میزان بازدید به پست craigslist شما را افزایش می دهد زیرا دوباره مردم تصاویر و تصاویر را بسیار بیشتر از متن معمولی دوست دارند و باعث محبوبیت بیشتر پست شما می شود.

اگر مداوم باشید هیچ یک از اینها مهم نیست. مدام خرید کنید و در کمترین زمان خانه خود را بفروشید!

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا