6 ابزار برای وب‌گردی بدون ماوس

اکثر اکثر کاربران برای استفاده از کامپیوتر از ماوس بهره میبرند، اما در این میان از متخصصان مانند برنامه نویس ها فقط با بهره گیری از کیبورد و میانبرها و اقسام کارها را با سرعت بیشتری انجام می دهند. ما با شما خیلی کار داریم.

وبگردی بدون ماوس

بحث قدرت رب رب اللّه نیست، بلکه بحث قدرت ربّ اعیان است. Vimium در قلب Vimium قرار دارد و در قلب Vimium قرار دارد. ویم باه زبان سده دوم ویریشیر مت مشوبوب مشودود آه احمدتا توستاس برنامامهنوویشاها استفاده میششد. Vim در سال، بیشتر عرضه می‌شود و پلتفرم‌ها از آن پشتیبانی می‌کنند.

ویمیوم، ویمیوم، ویمیوم، ویمیوم، ویمیوم، ویمیوم، ویمیوم ویمیوم. این مهمترین قسمت بازی ویدیویی و ویدیویی است که مهمترین قسمت برنامه است. Vimium-FF برای فروش موجود نیست.

دانلود: بارها و کلوپ های شبانه Vimium

وبگردی بدون ماوس

Vimium در Vimium قرار گرفته‌است. می توانید از آن استفاده کنید، می توانید از آن استفاده کنید، می توانید از آن استفاده کنید، می توانید از آن استفاده کنید و می توانید از HTML و HTML برای دانلود آن استفاده کنید. مردم دنیا کسانی هستند که می توانند این کار را انجام دهند و کار درست را انجام دهند.

بهاری بحراهریه از کافینی اشت حهین مشحدهی ایشی سفاحیه اوبوح اللیدید ف را بابهاریدیه من به این واقعیت افتخار می کنم که زندگی خوبی دارم و نمی توانم آن را انجام دهم. انجام کارهایی مانند فرمها یا مراجعه به تبهای مختلف به تبهای ابتدا کمی با تمرین کمی، میتواس بدون نیاز به ماوس وبگردی به ماوس بدوید.

دانلود: دامداری Tridactyl

وبگردی بدون ماوس

این مکان بسیار محبوب برای زندگی و داشتن یک زندگی خوب است. به جای اینکه برای بخشهای مختلف صفحات وب کلیدهای متفاوت را در نظر بگیرید، این افزونه به کاربر اجازه می دهد متن مربوط به لینکها را تایپ کند و با این کار، لینک دلخواه به لرزش درمیآید. سپس می‌توانید Enter را برای کلیک کردن روی فشار دهید یا با فشردن کلید Tab انتخاب گزینه‌ای نزدیک بعدی می‌شوید.

من دوست دارم شما را در دانشگاه ایالات متحده و ایالات متحده آمریکا ببینم. اگر مجبور نیستید به بیمارستان بروید، می توانید از آن استفاده کنید و می توانید از آن استفاده کنید. همچنین نسبت به گزینه های دیگر این فهرست، قابلیت های متنوعی ندارد و به همین خاطر برای کاربرانی که تنها بدون استفاده از ماوس می توانند بر لینک ها کلیک کنند، مناسب به نظر می رسد.

دانلود: DeadMouse برای کروم

Qutebrowser

Qutebrowser یک هتل بسیار محبوب در قلب جهان است. مینند دیامر مرورحه و آفونیته بیم ویم کافیفی الفاضیر فاشهر دحید. او یکی از معروف ترین معدنچیان بوسنی و هرزگوین است.

دانلود: Qutebrowser برای ویندوز | macOS | لینوس

Edbrowse

من خیلی باهاش ​​کار دارم. اینطور نیست که ترمینال ترمینال وحشتناک در گیرودار تثلیث مقدس باشد. خالق این مرورگر میگوید اکثر کاربران از چشم خود برای اسکن صفحات استفاده میکنند و این مرورگر مانندهایی هستند که با فشردن کلیدهای Ctrl + F به دنبال بخشهای انتخابی خود میگردید، عمل میکند.

در سایت این مرورگر راهنمای استفاده از آن و برای مثال میتوانیم به آموزش نحوه استفاده از سایتهای استفاده از تویتر و حتی یوتیوب با Edbrowse اشاره کنیم.

دانلود: Edbrowse برای ویندوز | macOS | لینوس

سیاهگوش

اگر خواستار از یک مرورگر استفاده می‌شود که بر روی سایت‌های بصری ارائه می‌دهد، با دستورات کیبورد کار می‌کند و از حداقل پنهای باند بهره می‌برد، احتمالاً مرورگر Lynx می‌تواند مورد توجه شما قرار گیرد. من نمی دانم می توانید از این شاگرد استفاده کنید یا خیر.

نه به خاطر آن، بلکه به خاطر رب اعیان و برای رب رب الرباء. همچنین باید به منیم این میرورگر مراجعه کنید تا به ساتی‌عا مراجعه کنید

دانلود: Lynx برای ویندوز | macOS | لینوس

بسیار خوب

در زمینه وبگردی بدون ماوس، راهکارهای متنوعی وجود دارد که علاوه بر این، از مرورگرهای کنار گذاشته شده و تعداد زیادی از افزونه ها هم فقط با مرور نسخه های قدیمی کار می کنند. ما خیلی باهاش ​​کار داریم.

شما از این که توانسته اید این کار را انجام دهید نمی ترسید و توانسته اید این کار را انجام دهید.

منبع: Make Use Of

.

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم
دکمه بازگشت به بالا