6 چیزهایی که ایمرس ها باید درباره کمپین های بازاریابی بدانند

فهرست مطالب

بهترین راه ها برای شروع بازاریابی آنلاین با کمی پول

6 چیزهایی که ایمرس ها باید درباره کمپین بازاریابی شما بدانند

  1. مبارزات بازاریابی رایگان نیست … یا نه؟

  2. ابزار بازاریابی رایگان … بله!

  3. رسانه های اجتماعی را دست کم نگیرید

  4. داستان خود را بگویید – مهم است

  5. نحوه شروع بازاریابی آنلاین با تجربه صفر

  6. فقط راه برن

بهترین راه ها برای شروع بازاریابی آنلاین با کمی پول

هرکسی که یک بازاریابی را شروع کرده است می تواند به شما بگوید که بازاریابی یک تجارت بسیار دشوار است. با این حال ، روزهایی که بازاریابی صرفاً با پرتاب چند پست و ارسال برخی از نامه های پست الکترونیکی مرتبط بود ، به پایان رسیده است. امروزه بیشتر کمپین های بازاریابی بصورت آنلاین انجام می شود و این یک بازی کامل دیگر است. با این حال ، برخی از مهمترین چیزهایی را که باید در مورد کمپین بازاریابی خود بدانید در زیر بخوانید.

اگر می خواهید مطمئن شوید که به تجارت چت خود بهترین فرصت را برای موفقیت اختصاص داده اید ، مجبور خواهید بود مقداری زمان و اندکی پول در بازاریابی اینترنتی سرمایه گذاری کنید. این امر بسیار مهم است اگر می خواهید در رقابت خود پیگیر باشید. اگر همه رقبای شما از تکنیک های مناسب بازاریابی استفاده می کنند و اینگونه نیستند ، فقط زمان آن است که همه چیز در شغل شما شروع به کاهش کند و شما می خواهید از وقوع آن جلوگیری کنید.

6 وجود دارد چیزهایی که ایمرس ها باید در مورد کمپین بازاریابی شما بدانند اگر می خواهید یک تجارت آنلاین موفق برای بازاریابی آنلاین ایجاد کنید.

با این حال ، اول چیزها… شما می خواهید از سرتان بیرون بیایید که باید پول زیادی داشته باشید تا بتوانید شرکت خود را به بازار عرضه کنید. در حقیقت ، برخی از بهترین ابزارها و تکنیک های بازاریابی آنلاین نیازی به پول زیادی ندارند. ممکن است آنها به کمی پول احتیاج داشته باشند ، اما بیشتر آنها به وقت و تلاش نیاز دارند. اگر چنین چیزی را دارید – می توانید بدون مشکل مشکلی ایجاد کنید.

برای کمک به شما در انجام این کار ، باید مطمئن شوید که از وقت خود استفاده می کنید تا از نکات زیر استفاده کنید.

6 چیزهایی که ایمرس ها باید درباره کمپین بازاریابی شما بدانند

1. مبارزات بازاریابی رایگان نیست … یا نه؟

این یک ضرورت برای هر کسی است که به دنبال یک فرصت راه دور برای موفقیت در تجارت آنلاین به عنوان یک بازاریاب اینترنتی (IMer) باشد. برنامه های بسیاری در دسترس است که به شما امکان می دهد سایت “رایگان” خود را بسازید. با این حال ، شما می خواهید بسیار مراقب باشید که دقیقاً چه چیزی “رایگان” اجازه می دهد و چه چیزی مجاز نیست.

اولین تلاشهای شما در زمینه بازاریابی اینترنتی ، برای به دست آوردن مهارت و دانش لازم ، همیشه باید با نرم افزار “رایگان” (یا حداقل برای حداقل 30 روز آزمایش رایگان ارائه دهید). این کار به شما امکان می دهد تا قبل از مشارکت در هر سیستم بازاریابی آنلاین یا پرداخت شده ، با وی بیشتر آشنا شوید.

با این وجود ، شما رایگان هستید یا حقوق دریافت می کنید ، می خواهید برخی از شرایط خاص را داشته باشید که اگر می خواهید در سفر خود به عنوان یک خانه داخلی موفق باشید ، موفق باشید. این ساده است و باید (بدون محدودیت) را شامل شود:

  • میزبانی رایگان (حداقل 6 ماه)

  • سهولت استفاده را ارائه می دهد

  • پشتیبانی قابل اعتماد ، آخرین و کم اهمیت

  • قیمت های معقول (در آنچه می توانید با خیال راحت هزینه کنید) بمانید

شما می توانید با بررسی بررسی ها ، اگر نه همه ، این اطلاعات را به راحتی آنلاین دریافت کنید. – حتماً این کار را انجام دهید!

توجه کافی را به عمل آورید و شما “دقیقاً” آنچه را که می خواهید و به آن نیاز دارید پیدا خواهید کرد.

وب سایت شما باید درآمد کسب کند … این فقط به شما پول ندارد.

در حالی که راه اندازی یک کمپین بازاریابی آسان یا کاملاً رایگان نیست ، نباید هزینه ای برای بازو و پا داشته باشد. به یاد داشته باشید که چیزی آشکارتر از یک فیلم خوب YouTube نیست یا از این فرصت در رسانه های اجتماعی استفاده می کند. پاهای خود را به صورت رایگان مرطوب کنید ، در صفحه رسانه های اجتماعی مشاغل خود مشترک شوید (اگر قبلاً این کار را نکرده اید). با توجه به این موضوع ، می خواهید مطمئن شوید که در صورت مؤثر بودن ، برنامه ریزی برای اختصاص بودجه (حتی متوسط) را برای کمپین بازاریابی خود اختصاص می دهید.

2. ابزارهای بازاریابی رایگان … بله!

شما باید شروع به درک ابزارهای بازاریابی آنلاین کنید که به صورت رایگان به شما پیشنهاد می شود. از این گذشته ، اگر مطمئن باشید که به طور صحیح از آن استفاده می کنید ، تجارت گپ شما سود اقتصادی خواهد داشت. سپس با پول اضافی که از آن فناوری ها کسب کرده اید ، می توانید به استراتژی های بازاریابی بزرگتر و بهتر آنلاین بروید.

چه نوع از ابزار رایگان بازاریابی آنلاین؟

رسانه های اجتماعی – همین! مطمئناً ، فکر کرده اید که صفحات رسانه های اجتماعی برای این است که مردم با خانواده خود در تماس باشند و عکس های تعطیلات را به همه دوستان خود نشان دهند. با این حال ، در حالی که در حال بودن خیلی بیشتر از این می توانید یک صفحه تجاری خوب در یک وب سایت رسانه اجتماعی ایجاد کنید ، آن را در صورت لزوم با اطلاعات ارزشمند به روز کنید و با افرادی که امیدوارید روزی به مشتری تبدیل شوند ، تعامل داشته باشید.

3. رسانه های اجتماعی را دست کم نگیرید

به همان اندازه که ممکن است از آن متنفر باشید ، بازاریابی رسانه های اجتماعی برقرار است. با بیرون رفتن خود از آنجا و نشان دادن مشاغلتان در دنیا چه چیزی را ارائه می دهید ، می فهمید که بهتر خواهید شد! از رسانه های اجتماعی بطور شبانه روزی ، هفت روز در هفته استفاده می شود ، و هیچ چیز اخبار را مانند رسانه های اجتماعی پخش نمی کند.

4- داستان خود را بگویید – مهم است

در دنیای بازاریابی ، محصول شما تنها چیزی نیست که اهمیت دارد. وقتی یک کارزار بازاریابی را شروع می کنید ، به طور خودکار بخشی از رسانه می شود. هیچ کس نمی خواهد تبلیغی را برای یک محصول خسته کننده مشاهده کند ، هر چقدر هم آن محصول هیجان انگیز باشد. این روزها ، شما نه تنها محصول خود را باید برند خود را بفروشید. بهترین راه برای انجام این کار این است که مشتری احساس کند که این محصول برای آنها چه کاری می تواند انجام دهد. اگر می خواهید محصول و موفقیت برند خود را بفروشید ، گفتن یک داستان مهم است.

5- نحوه شروع بازاریابی آنلاین با تجربه صفر

گرفتار شدن در اشتباه را اشتباه نگیرید زیرا فرض می کنید تجربه زیادی در بازاریابی اینترنتی دارید تا بتوانید این کار را برای شما انجام دهیم. این مزخرف است زیرا فردی که کاملاً تجربه ای در بازاریابی اینترنتی ندارد می تواند در آن بسیار موفق شود. و بهترین قسمت؟ ممکن است آنچه شما فکر می کنید را نگیرد! این امر به این دلیل است که راه های آسان بسیاری برای شروع وجود دارد. از آنجا که روش های زیادی برای بهره مندی از بازاریابی آنلاین وجود دارد ، همیشه کاری را می توانید انجام دهید که این کار را برای دستیابی راحت تر انجام دهید.

به یاد داشته باشید ، یکی از اولین کارهایی که می توانید انجام دهید و با کمی تجربه در صورت وجود این است که مطمئن شوید در حال تنظیم برخی از حساب های رسانه های اجتماعی برای شغل خود هستید. پس از آن باید اطمینان حاصل کنید که در طول هفته وقت کافی را صرف تعامل با افرادی که صفحه شما را دوست دارند ، می کند. وقت خود را عاقلانه استفاده کنید ، نه برای یک مکالمه ساده SM. این یک فرایند بسیار وقت گیر اما بسیار مورد نیاز است ، به خصوص اگر بودجه شما کم باشد – بیایید این زمان را با سهام فراخوانی کنیم

6. فقط قدم نگذارید

تنظیم صفحه و برگرداندن آن باعث نمی شود که مردم شما را فراموش کنند. همچنین بعید است که آنها شما را به عنوان یک مرجع در زمینه ای که در آن هستید ببینند. اگر به سختی وقت دارید ، همیشه می توانید در طول هفته یک دوست یا عضو خانواده در صفحات رسانه های اجتماعی به شما کمک کند. از آنجایی که ما فقط در هفته یا یک ساعت کار در هفته صحبت می کنیم ، نباید کار سختی باشد.

وب سایت و محتوای شما

همچنین منابع با هزینه ای (در بعضی موارد بسیار اندک) در دسترس است که مطالب را برای شما ارسال می کند تا به سایت و صفحات SM خود ارسال کنید. شما می خواهید مطمئن شوید که محتوای شما 100٪ منحصر به فرد است و بالاترین کیفیت مربوط به موقعیت مکانی شما را دارد ، بنابراین اگر می خواهید مطالب خود را بنویسید ، حتما در مورد الزامات خود صحبت کنید.

چه سایت را خودتان تنظیم کنید یا از آن کمک بگیرید – این همه به روزرسانی آن با محتوای همیشه سبز / منحصر به فرد و با کیفیت بالا است. به مشتریان یا مشتریان بالقوه خود نشان دهید که شما در زمانی که به کمی راهنمایی احتیاج دارید کسی هستید که باید بروید. حتی سستی دانش و به اشتراک گذاشتن این دانش می تواند یک مسیری واقعاً طولانی را طی کند!

خلاصه

اینها فقط برخی از مواردی است که شما باید قبل از شروع یک کار بازاریابی بدانید. اطمینان حاصل کنید که آنها را فراموش نکنید و مبارزات انتخاباتی شما بسیار موفق خواهد بود. بازاریابی مسیری طولانی را طی کرده است و به موفقیتی که همیشه می خواهید امروز به آن برسید ، پیوست.

مهم است که اطمینان حاصل کنید که همه کارهایی را که در توان دارید انجام می دهید تا نام تجارت چت خود را در آنجا بدست آورید. به این ترتیب ، شما قادر خواهید بود به افراد بیشتری نسبت به گذشته کمک کنید. همچنین می توانید بدانید که نسبت به گذشته پول بیشتری کسب می کنید. بنابراین ، چگونه می توان به این نتیجه رسید؟ یک راه برای انجام این کار توجه جدی به مواردی است که باید در مورد شغل خود و کمپین بازاریابی آن بدانید.

بر روی لیزر روی بازاریابی اینترنتی متمرکز شوید بهترین روشها برای تجارت پیام رسان فوری شماست. این ممکن است کمی ترسناک به نظر برسد ، به خصوص اگر شما هرگز بازاریابی آنلاین را امتحان نکرده اید ، اما دستیابی به آن دشوار نیست.

اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، بلافاصله در صفحه رسانه اجتماعی مشاغل خود مشترک شوید. این کاملاً رایگان است و در دنیای امروز شاید یکی از بهترین ابزارهای بازاریابی آنلاین باشد. دلیل این امر این است که بسیاری از افراد خود را برای گذراندن وقت آزاد خود در رسانه های اجتماعی بصورت آنلاین می گذرانند. این فقط کاری نیست که شما بخواهید ترک کنید.

پس چی؟

البته باید یک قدم جلو بروید. فقط یک صفحه رسانه های اجتماعی را برای تجارت تنظیم نکنید و دور شوید. شما باید مطمئن شوید که با افرادی که از صفحه شما بازدید می کنند تعامل داشته اید. ارسال به روزرسانی به صفحات SM خود را. مقالات / پست ها / وبلاگ ها را از سایت خود به صفحات SM خود پیوند دهید. مشاوره رایگان بدهید.

برای به دست آوردن اعتماد مشتریان در آینده هر کاری می توانید انجام دهید.

از مواردی که باید در مورد تجارت بازاریابی اینترنتی خود بدانید آگاه باشید و در مورد برخی از راهکارهای بازاریابی اینترنتی اطلاعات کسب کنید و تا حد امکان در آنها سرمایه گذاری کنید. وقتی این و این به تنهایی شگفت زده نشود ، در حاشیه سود خود آرامش بخشید. که هنگام تصمیم گیری برای سرمایه گذاری و گسترش بازار خود بسیار مفید خواهد بود.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا