DJI از پهپاد مویک 3 کلاسیک با قیمت 1470 دلار رونمایی کرد

ساعاتی پیش DJI پهپاد جدیدی به نام Moic 3 Classic معرفی کرد که مدل ارزان تری نسبت به نسخه اصلی به حساب می آید. مدل پایه این پهپاد 1470 دلار قیمت دارد که در صورت انتخاب کنترلر RC-N1 به 1600 دلار و در صورت انتخاب کنترلر RC به 1750 دلار افزایش می یابد. برای مقایسه باید بگوییم که مدل پایه Moic 3 با قیمت 2050 دلار در بازار است.

در این پهپاد دیگر دوربین تله فوتو وجود ندارد، اما از همان سنسور CMOS موجود در مدل اصلی دوباره استفاده شده است. حداکثر زمان پرواز با این پهپاد 46 دقیقه است. دوربین Moic 3 Classic می تواند ویدیوهای 5.1K با سرعت 50 فریم بر ثانیه ضبط کند و همچنین امکان ضبط ویدیوهای اسلوموشن با کیفیت 4K با سرعت 120 فریم بر ثانیه و 1080p با سرعت 200 فریم بر ثانیه وجود دارد. کاربران بدون نیاز به استفاده از کنترلر و در صورت استفاده از وای فای 6 می توانند فیلم های ضبط شده را با سرعت 80 مگابایت بر ثانیه به گوشی خود منتقل کنند.

مویک کلاسیک 3

لنز مورد استفاده دارای فاصله کانونی 24 میلی متر است و کاربران می توانند بین دیافراگم F/2.8 و F/11 یکی را انتخاب کنند. این مدل نیز مانند بسیاری از پهپادهای DJI از امکانات زیادی برای جلوگیری از تصادف و آسیب دیدن پهپاد استفاده می کند. به لطف 8 سنسور داخلی، می تواند مسیر را بدون مانع پیدا کند و همچنین می تواند به طور خودکار به نقطه پرواز بازگردد.

در نهایت باید بگوییم که پهپاد کلاسیک مویک 3 بردی در حدود 15 کیلومتر دارد و با هر بار شارژ می تواند تا 46 دقیقه پرواز کند.

منبع: The Verge

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا