طراحی و سئو وب سایت

Herbalife – به هر حال دقیقاً Herbalife چیست؟

بیش از 30 سال پیش ، در سال 1980 ، مارک هیوز یک شرکت کاهش وزن به نام Herbalife تأسیس کرد. همه چیز با تکان دادن کاهش وزن مارک پس از دیدن مادرش در تلاش برای کاهش وزن در کل زندگی خود آغاز شد و سرانجام به دلیل آن درگذشت. او قبلاً به قرص های لاغری که مصرف می کرد معتاد شد و سرانجام شروع به استفاده از قرص های دیگر کرد ، متأسفانه بیش از حد مصرف کرد. او تصمیم گرفت کاهش وزن را آسانتر و سالمتر کند. مارک فروش این لرزش لاغری را از صندوق عقب اتومبیل خود در لس آنجلس ، کالیفرنیا آغاز کرد.

لرزش کاهش وزن که فرمول 1 نامیده می شود ، اکنون اصلی ترین رده محصولات Herbalife است. در حال حاضر Herbalife دارای خطوط تولید بسیاری برای مواردی مانند کاهش وزن ، حفظ وزن ، افزایش وزن ، تغذیه ورزشی ، قلب سالم ، سلامت دستگاه گوارش ، پیری سالم ، تغذیه کودک ، تغذیه مردان و زنان ، مراقبت از پوست و بدن است.

از زمان آغاز به کار مارک هیوز ، Herbalife به بزرگترین شرکت کاهش وزن در جهان تبدیل شده است و تمام محصولات آنها کاملاً طبیعی است. فقط اخیراً ، در سال 2011 فروش Herbalife بیش از 5.4 میلیارد دلار فروش داشته است. آنها به رشد پیوسته و سریعی ادامه می دهند و انتظار دارند تا سال 2015 بیش از 10 میلیارد فروش داشته باشند.

Herbalife به محصولات با کیفیت بالا و آزمایش دقیق محصولات خود افتخار می کند تا اطمینان حاصل کند که تمام محصولات از استانداردهای بالای Herbalife برخوردار هستند و فقط با استفاده از بهترین مواد اولیه تولید می شوند.

این شرکت دارای سابقه اثبات شده نتایج است. در حقیقت ، اخیراً بیش از 70،000 نفر نتایج بسیار خوبی را با محصولات Herbalife گزارش کرده اند.

با محصولات عالی Herbalife ، جای تعجب نیست که Herbalife 2.3 میلیون توزیع کننده در سراسر جهان دارد. این شرکت همچنین آموزش های استثنایی را به توزیع کنندگان خود ارائه می دهد تا همه ابزار لازم برای موفقیت را در اختیار داشته باشند.

در کنار این ابزارها ، یک طرح جبران خسارت بسیار سخاوتمندانه وجود دارد. این طرح به توزیع کنندگان اجازه می دهد از همان ابتدا تخفیف یا سود بالاتری نسبت به اکثر محصولات داشته باشند اما قادر هستند به سرعت و به آسانی به سطوح بالاتر تخفیف یا سود منتقل شوند و انگیزه بیشتری برای پیشبرد طرح بازاریابی ایجاد می کنند.

با استفاده از این حقایق ، به راحتی می توان فهمید که Herbalife نه تنها برای تولید بهترین محصولات و نتایج برای مشتریان خود تلاش می کند بلکه فرصت های خوبی را به کسانی که مایل به موفقیت در تجارت خود هستند ، می دهد.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا