HTC عرضه‌ی گوشی متاورسی خود را به تعویق انداخته است

HTC که زمانی یکی از بزرگترین شرکت های بازار موبایل بود، در سال های اخیر از شکوه قبلی خود فاصله گرفته است. مدتی پیش اعلام شد که این شرکت قصد دارد گوشی مبتنی بر متاور را روانه بازار کند اما حالا به نظر می رسد این گوشی دیرتر از زمان مورد انتظار معرفی شود.

جدیدترین گوشی پرچمدار این شرکت U12 Plus بود که در سال 2018 عرضه شد.اما به دلیل فروش بسیار پایین این گوشی، اچ تی سی تصمیم گرفت بر روی تولید گوشی های میان رده تمرکز کند. در مورد گوشی جدید اچ تی سی، دقیقاً مشخص نیست که چگونه می خواهد از ویژگی های متاوارز استفاده کند. در این زمینه می توان به اچ تی سی Exodus 1 اشاره کرد که در سال 2019 به عنوان یک گوشی مبتنی بر رمزنگاری و بلاک چین عرضه شد و از ویژگی های مختلفی در این زمینه بهره می برد.

اما در حال حاضر هیچ ارتباط مستقیمی بین فضای Metaus و گوشی های هوشمند وجود ندارد. برخی معتقدند گوشی مورد بحث در مورد واقعیت مجازی و ویژگی های پیشرفته حرفی برای گفتن خواهد داشت. اما به طور کلی نمی توان در مورد احتمالات صحبت کرد.

HTC در تایوان مستقر است و این کشور در هفته های اخیر با بحران گسترده Korna دست و پنجه نرم کرده است. عرضه اخیر این گوشی به بحران اخیر تایوان نیز مرتبط است. در حالی که در طول سال 2021، تنها 15000 تایوانی به کووید 19 مبتلا شده بودند، اکنون 80000 تایوانی هر روز به این بیماری مبتلا می شوند. چند هفته پیش، یکی از روزنامه های تایوانی گزارش داد که اچ تی سی در ماه آوریل تنها 7 میلیون دلار درآمد داشته است که کمترین میزان از سال 2002 برای این شرکت به ثبت رسیده است.

منبع: 9T5Google

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا