One UI 5.0 سرعت انیمیشن‌ها را در گوشی‌های سامسونگ دگرگون می‌کند

همانطور که مشخص است، رابط کاربری One UI 5.0 سرعت انیمیشن گوشی های سامسونگ را به طرز چشمگیری بهبود می بخشد.

One UI 5.0 هنوز به طور رسمی منتشر نشده است، اما به نظر می رسد که به تاریخ انتشار بسیار نزدیک شده ایم. اندروید 13 احتمالا باید با این رابط کاربری جدید برای گوشی های سامسونگ کار کند. از آنجایی که اندروید به صورت رسمی در پاییز امسال عرضه می شود و با توجه به سرعت بالای سامسونگ در انتشار آپدیت های نرم افزاری، انتظار می رود بسیاری از گوشی های این شرکت بتوانند تا قبل از پایان سال جاری این آپدیت را دریافت کنند.

در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد One UI 5.0 یا ویژگی هایی که به لطف آن به گوشی های سامسونگ اضافه می شود، نداریم. اما می دانیم که سامسونگ هنگام طراحی این رابط، روی افزایش سرعت گوشی ها تمرکز خواهد کرد. ادعا می شود در این نسخه از رابط کاربری این شرکت کره ای، سرعت انیمیشن ها در منوهای مختلف گلکسی افزایش چشمگیری خواهد داشت.

یک UI 5.0 فقط به یک چیز نیاز دارد و آن سرعت است!

این روزها گوشی های سامسونگ واقعاً مشکلی ندارند. با این تفاوت که با توجه به امکانات زیادی که در رابط کاربری آن ها قرار داده شده است، قطعا به سخت افزار قدرتمندی نیاز دارند تا بتوانند به خوبی کار کنند. در غیر این صورت با تاخیر و تاخیر زیادی مواجه خواهید شد. بنابراین در رابط کاربری One UI 5.0 تنها چیزی که می توان از سامسونگ انتظار داشت این است که برای افزایش سرعت و پایداری گوشی های خود تلاش کند، چرا که از نظر عملکرد، محصولات این شرکت به سطح قابل قبولی رسیده است.

این ارتقا ممکن است کوچک به نظر برسد، اما تأثیر قابل توجهی بر تجربه کاربر خواهد داشت. این را زمانی متوجه خواهید شد که چندین سال است با یک گوشی سامسونگ کار می کنید و می دانید که با گذشت زمان به دلیل سنگینی نرم افزار چقدر سرعت آن کاهش می یابد. هیچ کس از رابط کاربری که ویژگی های زیادی ندارد شکایت نمی کند، به شرطی که بسیار پایدار، کارآمد و سریع باشد. اما اگر وضعیت برعکس را تصور کنیم، صدای کاربران به گوش می رسد زیرا می خواهند ویژگی های جذاب را به بهترین شکل ممکن تجربه کنند، نه این که این ویژگی ها حالت تزئینی پیدا کنند و فقط در گوشی وجود داشته باشند.

از آنجایی که سامسونگ رابط کاربری مورد انتظار را سرعت می بخشد، در کنار نرخ تازه سازی بالای صفحه، کاربران قطعا تجربه فوق العاده لذت بخشی از کار با گوشی های این شرکت کره ای خواهند داشت. اگر برنامه ریزی سال گذشته همچنان در اولویت است، سامسونگ قرار است کنفرانس توسعه دهندگان را در ماه اکتبر برگزار کند. One UI 4.0 اندکی پس از این کنفرانس سال گذشته معرفی شد و ما انتظار داریم که امسال نیز دقیقاً همین اتفاق بیفتد. باید دید خود شرکت تغییری در این برنامه ایجاد خواهد کرد یا خیر.

البته نسخه بتا این رابط پس از کنفرانس توسعه دهندگان سامسونگ عرضه خواهد شد و باید تا پایان سال برای عرضه رسمی منتظر ماند.

منبع: SamMobile

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا