SEO – تبادل مقاله

اکثر کارشناسان SEO استفاده از مقالات دانش بنیان را به عنوان یکی از مؤلفه های اصلی سلامت کلی سایت و دید موتورهای جستجو توصیه می کنند.

مقالات کاربردی عملکردی قدرتمند سئو است زیرا باعث افزایش رتبه وب سایت می شود و ضمن ارائه اطلاعات مورد نیاز برای مشتریان احتمالی شما ، جهت انتخابی آگاهانه در مورد محصول یا خدمات خود ، به مشتریان بالقوه شما کمک می کند.

یکی دیگر از عملکردهای قدرتمند SEO ، پیوندهایی به وب سایت شما است. به عنوان مثال ، اگر 100 وب سایت وجود دارد که به شما لینک می دهند ، این نشان می دهد که سایت شما چیزی را دارد که ارزش بازدید دارد. اگر هزاران پیوند داشته باشید ، سطح اطمینان بیشتری در سایت شما ایجاد می کند.

پیوندهای ارائه شده در کنار محتوای دانش بنیان اساس بسیاری از برنامه های “تبادل مقاله” است. در اصل ، شما در حال ارسال محتوای مقاله اصلی به یک سایت مشابه یا رایگان هستید. در عوض ، آنها محتوای مقاله اصلی را برای سایت شما تهیه می کنند. در بخش برچسب زدن یا بخش پویا مقاله ، یک کلمه کلیدی یا عبارت مستقیم با سایت شما ارتباط دارد. مقاله ای که ارسال می کنید همچنین حاوی پیوندی است که خواننده را به سایت شما هدایت می کند.

در بهترین سناریو ، محتوا را فراهم می کند که وب سایت دیگری در حالی که موتورهای جستجوگر اجازه می دهد اتصال به لینک ورودی را پیدا کنند ، استفاده می کنند. از طرف دیگر ، آنها سایت شما را بالاتر می گیرند در حالی که می توانید در معرض افزایش قرار گرفتن در معرض سایت از افرادی که مقاله را در سایت های دیگر می خوانند نیز دریافت کنید و بر روی لینک مقاله کلیک کنید.

این فرضیه بسیار شبیه به استفاده از وب سایت مقالات رایگان برای انتشار مقاله های تخصصی شماست ، اما این به مهارت های بازاریابی خود شما متکی است تا به طور عمدی به سایت های رایگان مراجعه کرده و از مالک دعوت کنید تا درمورد اشتراک مقالات را در نظر بگیرد. این استراتژی به شما امکان می دهد تا حدودی انتخاب کنید که چه کسی می تواند از مواد شما استفاده کند و چه کسی از مواد شما استفاده خواهد کرد. نتیجه نهایی این است که ضمن افزایش دید سایت ، به وب سایت دیگری کمک می کنید. این ممکن است یکی از معدود مواردی باشد که واقعاً می خواهید آنچه را که دارید با شخص دیگری به اشتراک بگذارید.

راهبردهای پیوند موفقیت آمیز بوده اند و ممکن است تبادل مقاله یکی از بهترین راه حل ها برای تبادل لینک فقط باشد. محتوای دانش محور بزرگترین شکل مبادله را ارائه می دهد. مقاله ارسالی باید مفید و هدفمند باشد. اگر اینگونه نباشد ، خواننده قبل از ترک سایت به پیوند نمی رسد. شما علاقه مند به اطمینان از اینکه مقاله ای که ارائه می کنید به خوبی نوشته شده و مفید است.

اگر یک وب مستر در یافتن نویسندگان محتوا دارید ، ممکن است وی سایت های دیگری را که مایل به تهیه مقاله برای به اشتراک گذاری اطلاعات برای افزایش استراتژی های سئو هستند ، قرار دهد.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا