SEO در سایت چیست؟

SEO یک مخفف SEO است و متشکل از فن آوری های مختلفی است که برای ایجاد یک وب سایت در هنگام قرار گرفتن در نتایج جستجو ، از وب سایت رقابت از آن استفاده می شود. اینترنت با سرعتی در حال رشد است که باعث می شود بدون داشتن ترافیک زیادی از سایت هایی مانند بینگ ، یاهو یا گوگل ، همه وب سایت هایی را که میخواهند به خود جذب کنند.

برای رسیدن به این هدف ، وب سایت به یک بازی استراتژیک بازی SEO نیاز دارد. دو مفهوم اصلی برای این مفهوم وجود دارد که عبارتند از SEO که در سایت و SEO off site از آنها به عنوان SEO استفاده می کنیم. در این مقاله ، ما فقط در مورد SEO در سایت بحث خواهیم کرد.

نکاتی در مورد بهبود موتور جستجوی سایت شما

نکته شماره 1 – URL خود را بر اساس مهمترین کلمات کلیدی خود امتحان کنید و تعریف کنید نه نام شغل خود. به عبارت دیگر ، اگر نام تجاری شما Jones Real Estate است و شما در میامی ، فلوریدا قرار دارید ، jonesrealestate.com را به عنوان آدرس اینترنتی خود مشخص نکنید.

درعوض ، سعی کنید چیزی مانند miamirealestate.com بدست آورید. دلیل این امر این است که موتورهای جستجو در صورت رتبه بندی سایتهای بالاتر در صورت URL که دقیقاً با اصطلاحات جستجوی شخصی که از آن استفاده می کند مطابقت داشته باشند و سایت شما فقط به دلیل نام خود از ترافیک بسیار بیشتری برخوردار شود.

نکته شماره 2 – مطمئن شوید که سایت شما برای موتورهای جستجو تنظیم شده است تا به راحتی آن را فهرست بندی کنند. اگر مطمئن نیستید این به چه معناست ، می توانید توصیه های Google را بخوانید که به شما می گوید چه کاری انجام دهید و از همه مهمتر ، چه کاری نکنید. اگر نمایه سازی سایت شما دشوار باشد ، موتورهای جستجو محتوای آن را نمی دانند و شما را به خوبی رده بندی نمی کنند و از ترافیک ضعیف اطمینان حاصل می کنند.

نکته شماره 3 – مطمئن شوید که وب سایت شما خطاهای زیادی ندارد. باز هم ، اگر مطمئن نیستید که این به چه معنی است ، می توانید از ابزارهای رایگان Google برای تأیید سایت خود پس از ایجاد استفاده کنید. اگر پیوندها یا صفحاتی را که او نمی تواند بخواند ، به شما خواهد گفت.

نکته شماره 4 – اگر می خواهید وب سایت شما موفق شود ، باید آن را مرتباً با محتوای منحصر به فرد به روز کنید. کلمه کلیدی در جمله آخر “بی نظیر” بود ، بدین معنی که شما فقط نمی توانید کارهای شخص دیگری را در سایت خود کپی و چسباند و خود را نامگذاری کنید. درعوض ، باید خودتان آن را بنویسید. اگر نویسنده خوبی نیستید ، می توانید از کتاب با هزینه بسیار کم برای نوشتن از طرف خود استفاده کنید.

نکاتی که در بالا مورد بحث قرار گرفت ، تنها معدود مفاهیمی است که SEO را در یک سایت تشکیل می دهد. تعداد بسیار کمی وجود دارد ، و اگر می خواهید وب سایت شما به یک سرمایه گذار واقعی تبدیل شود ، شما نه تنها نیاز به یادگیری همه آنها ، بلکه اجرای هر یک از آنها نیز خواهید داشت.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا