SEO محلی برای مشاغل کوچک

مشاغل کوچک به سئو مخصوصاً در سطح محلی نیاز دارند. به عنوان مثال ، اگر کسی در جستجوی رستوران باشد ، ابتدا در منطقه محلی خود جستجو می کند. لیست های محلی دید شما را بهبود می بخشد و به شما کمک می کند در موتورهای جستجو رتبه بالاتری داشته باشید حتی اگر مشاغل اصلی شما بتواند جستجوهای بزرگتری را به خود جلب کند.

آیا کسب و کار شما در موتورهای جستجوی اینترنتی محلی ذکر شده است؟

این باید در فهرستهای زیر قرار بگیرد: صفحات زرد آنلاین ، یاهو محلی ، بینگ ، Google+ و راهنماهای آنلاین محلی شهر. هنگامی که تجارت شما به دایرکتوری های محلی متصل است ، پیدا کردن افراد برای افراد بسیار آسان است. شما می توانید با درخواست از مشتریان ، رتبه خود را در این سایت ها افزایش دهید و از ارسال نظرات در زیر لیست مشاغل خود و کلیک بر روی لایک ، 1+ و غیره رضایت داشته باشید.

ایجاد پیوندها راه دیگری برای رتبه بندی مشاغل شما در موتورهای جستجو است.

شما می توانید این کار را با اضافه کردن بررسی و پیوند به سایر مشاغل مشابه با تجارت خود انجام دهید. همچنین می توانید با مشاغل دیگر تبلیغاتی متقابل داشته و پیشنهاد دهید که جایگزین لینک ها شود. حتماً اتصالات خود را آهسته و طبیعی بسازید. این کار را با انجام برخی از روزها و یک روز دیگر انجام دهید. با این روش موتورهای جستجو شما را مجازات نمی کنند و فکر می کنند که شما هرزنامه می کنید.

کار خود را در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی تبلیغ کنید.

از سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک ، توییتر و + Google استفاده کنید و باید وب سایت کسب و کار شما را منعکس کند. خوب است که طرفداران زیادی داشته باشید ، اما اگر این افراد مشتری نباشند ، معنی آنها را ندارند. پست های خود را به سمت جامعه محلی خود هدف قرار دهید. برای جلب توجه طرفداران خود می توانید ویژه ، فیلم و عکس ارسال کنید.

این می تواند چیزی به سادگی باشد ، با ذکر اینکه امروز این پست یا توییت را مشاهده کرده اید و 20٪ از خرید بعدی خود را دریافت می کنید. شما تجارت خود را افزایش داده و مشتریان بیشتری را به بازدید تشویق می کنید. این یک راه عالی برای دستیابی به یک تجارت جدید و ایجاد روابط با مشتریان است.

تبلیغات اینترنتی

تبلیغات یک کلیک یکی از راه های قدرتمند برای هدف قرار دادن جامعه محلی شما است. از PPC هدفمند جغرافیایی برای فعالیت های آنلاین خود استفاده کنید. به عنوان مثال ، تجارت شما در دنور ، کلرادو است. می توانید تبلیغات را با هدف مناطق خاص در دنور اجرا کنید. افرادی که در این منطقه جغرافیایی نیستند نباید از این امر مستثنا شوند.

همه چیز در مورد گرفتن نوع مناسب ترافیک برای افزایش فروش و کسب مجدد مشتریان برای بازگشت دوباره و دوباره آن است. اینها تنها چند روش است که می توانید از SEO محلی برای مشاغل کوچک برای تقویت حضور آنلاین خود استفاده کنید.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا