SEO 101 – بهینه سازی موتور جستجو برای بازداشت های کامل

در این مقاله SEO 101 – بهینه سازی موتور جستجوگر برای کل Buster ، شما می آموزید که چگونه می توانید بهترین مکان را برای گوگل ، یاهو ، MSN و سایر موتورهای جستجو در طی چند روز بدست آورید. با دنبال کردن چهار مرحله ای که در این مقاله به تفصیل شرح داده شده است SEO 101 – بهینه سازی موتور جستجوگر برای Whole Moron ، شما قادر خواهید بود بدون هزینه کردن و یا خرید محصولات اضافی ، به هر صفحه وب انتخابی ترافیک مستقر با لیزر خود اقدام کنید. شما حتی لازم نیست دامنه یا وب سایت خود را به کار بگیرید تا از روش های تفصیل در SEO 101 – بهینه سازی موتور جستجو برای Moron Complete استفاده کنید.

مرحله 1 سئو 101 برای به دست آوردن اخلاق کامل یک اکانت ایمیل رایگان دریافت کنید.

شما باید یک حساب کاربری ایمیل داشته باشید. من به شما توصیه می کنم یک حساب کاربری رایگان دریافت کنید. آنها از یاهو و جیمیل استفاده می کنند.

مرحله 2 جستجوگرها 101 برای به دست آوردن اخلاق کامل یک وبلاگ رایگان دریافت کنید

شما به یک وبلاگ نیاز خواهید داشت. یک وبلاگ یک صفحه وب قابل تنظیم است و موتورهای جستجو عاشق وبلاگ ها هستند. می توانید یک وبلاگ رایگان را در blogger.com ، Wordpress یا Myspace دریافت کنید.

مرحله 3 سئو 101 برای بدست آوردن اخلاق کامل عبارات کلیدی را با محبوبیت متوسط ​​جستجو کنید.

ابتدا لیستی از عبارات کلمات کلیدی را با ابزار پیش زمینه یا مشابه پیدا کنید. من مقدمه را دوست دارم چون رایگان است

سپس ، هر عبارت کلمه کلیدی را در Google تایپ کنید و تعداد صفحات نتیجه ای را که Google برای هر عبارت پیدا کرده است ، مشاهده کنید. عبارتی را انتخاب کنید که حاوی حدود 1000 صفحه باشد. می توانید به 200 یا حداکثر 10،000 برسد اما بهترین 1000 صفحه بهترین کار را دارند

مرحله 4 سئو 101 برای به دست آوردن اخلاق کامل محصولی تبلیغاتی پیدا کنید که با کلمه کلیدی شما مطابقت داشته باشد

اکنون شما کلمات کلیدی دارید که برای تبلیغ نیاز به محصولات دارید. به کلیک کلیک کنید و کلمات کلیدی خود را در موتور جستجوی Clickbank تایپ کنید تا محصولاتی برای تبلیغ پیدا کنید. البته اگر حساب Clickbank ندارید ، باید به آن بپیوندید. بله ، پیوستن رایگان است

مرحله 5 سئو 101 برای به دست آوردن اخلاق کامل با USFreeAds محصول خود را به صورت رایگان تبلیغ کنید

بند 1 ، بند 1 را در مورد محصول Click Bank خود بنویسید و آن را در USFreeads تبلیغ کنید. شما می توانید از USFreeAds به صورت رایگان استفاده کنید اما در هر ماه 9.99 دلار تبلیغات نامحدود و ویژگی های عالی مانند HTML را در تبلیغات خود دریافت می کنید. مطمئن شوید که از عبارت 3 از عنوان 3 در تیتر تبلیغات خود و یک یا دو بار در متن تبلیغ خود استفاده کنید. پس از ایجاد آگهی خود ، یک مطلب وبلاگ ایجاد کنید که حاوی محتوای تبلیغ شما باشد.

مرحله 6 سئو 101 برای به دست آوردن اخلاق کامل مقاله بنویسید

مقاله ای بنویسید که حاوی 250 تا 500 کلمه باشد و آن را در فهرست های مختلف مقاله ارسال کنید. برای لیستی از فهرست های مقاله ، به جعبه منبع من در انتهای این مقاله مراجعه کنید به جستجوگرها 101 – بهینه سازی موتور جستجو برای Moron Complete. حتماً از عبارت کلمه کلیدی موجود در عنوان و همچنین متن مقاله خود استفاده کنید. پس از ایجاد مقاله خود ، یک مطلب وبلاگ با محتویات مقاله خود ایجاد کنید.

مرحله 7 سئو 101 برای به دست آوردن اخلاق کامل کمی آن را لگد بزنید

اگر می خواهید برای هر کلمه کلیدی خاص یک یا چند درجه را بالا ببرید ، می توانید هر یا همه موارد زیر را انجام دهید

1- با عبارات کلیدی خود یک لنز Squidoo ایجاد کنید

2- یک عبارت وبلاگ اضافی با عبارت کلمه کلیدی خود بنویسید

3- ایجاد یک Hubpage

4- کار انجمن ها

5- از سایتهای تبلیغاتی رایگان طبقه بندی شده دیگر استفاده کنید

مرحله 8 سئو 101 برای کل اخلاق وبلاگ خود را پینگ کنید

با وبلاگ پینگ پینگ ، به موتورهای جستجوگر اصلی اجازه می دهید بدانند که وبلاگ شما تغییر کرده است. Pingoat یک سرویس عالی عالی است که پینگ بیشتر موتورهای اصلی جستجو را انجام می دهد.

مرحله 9 سؤال 101 برای کل Moran در هر 100 روز در هر ماه 2000 دلار درآمد کسب کنید

هر روز به مدت 100 روز ، عبارت و کلمه کلیدی را جستجو کنید. مراحل 1 تا 7 را در عبارت محصول و کلمه کلیدی اعمال کنید. اگر این دستورالعمل ها را رعایت کنید ، هر عبارت کلمه کلیدی به طور متوسط ​​روزانه 20 دلار درآمد کسب می کند. اگر در پایان 100 روز فقط از یک عبارت کلمات کلیدی در روز استفاده می کنید ، می توانید در هر ماه 2000 دلار درآمد کسب کنید.

به یاد داشته باشید ، می توانید برای هر محصول بیش از یک عبارت کلمه کلیدی استفاده کنید. بنابراین اگر کتابی در مورد دستور العمل های غذای سگهای ارگانیک یافتید که حاوی 5 عبارات کلیدی است که قوانین را رعایت می کنند ، می توانید 5 مقاله و 5 تبلیغات برای این محصول ایجاد کنید.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا