دنیای وب

بازی برند خود را بهبود بخشید

در حالی که در طول سال ها چیزی بسیار تغییر کرده است، جالب ترین آن نحوه برخورد ما با مشتریان است. کتاب‌های زیادی در زمینه روان‌شناسی مصرف‌کننده نوشته شده‌اند و مطمئناً هیچ چیزی در دنیا وجود ندارد که جلوی ظهور کتاب‌های جدید در این زمینه را بگیرد. این به این دلیل است که سفارش خرید همیشه تغییر می کند. هیچ کلید طلایی پنهانی برای حل تمام مشکلات برند شما وجود ندارد. تنها راه، نظارت مستمر و نظارت بر تمامی روندهای کوچکی است که مشتریان خریداری خواهند کرد.

رونق بازار موبایل تفاوت زیادی در نحوه خرید آنلاین ما ایجاد کرده است. معمولاً زمانی که نیاز به سفارش غذا داریم به صفحه نمایش 5.5 اینچی روی می آوریم. همین را می توان در مورد همه چیز گفت. این یک شمشیر دو لبه است، زیرا رقابت شما نیز یک کلیک با شما فاصله دارد. اگر وب‌سایت شما برای موبایل طراحی نشده باشد، قاتل است و مشتریان خود را به خاطر سایر سایت‌هایی که نرم‌تر هستند از دست خواهید داد.

قانون طلایی در تبلیغ یک بازی برند این است که مخاطب را وادار به فکر کردن به شما کنید. از ابزارهای خلاقانه استفاده کنید تا برند خود را مشابه محصولاتی که می فروشید قرار دهید. وقتی به برگر فکر می کنم، به برگر کینگ فکر می کنم. همین را می توان در مورد هر چیزی گفت. جایگاه خود را پیدا کنید و از آن استفاده کنید.

عنوان رسانه های اجتماعی را در نظر بگیرید

بسیاری از پلتفرم های رسانه های اجتماعی در انتظار بررسی هستند. فیس بوک و اینستاگرام و امروز بر امپراتوری به هم پیوسته تسلط دارند. اما نادیده گرفتن همه افراد دیگر مانند توییتر، اسنپ چت و لینکدین احمقانه است. تمام گزینه های موجود را بیابید و دریابید که به کدام یک از مناسب ترین مناطق نیاز دارید و به سراغ آن بروید. در اینجا چند نکته برای جلوگیری از بازی های اجتماعی وجود دارد:

قوی باش – شلوغی روزانه:

برندها اغلب فکر می کنند که صفحات آنها از نظر تعداد لایک یا فالوور خوب عمل می کنند. البته، این اعداد شاهکار کمی نیستند، اما هدف ضربه‌ای صفر باید بر تقسیم و مذاکره تکیه کند. کشتن این ها هدف سخت تری است، اما فقط به پتانسیل های استفاده نشده ای که می تواند منجر به آن شود فکر کنید. محتوایی ایجاد کنید که دنبال کنندگان شما بخواهند با دوستان خود به اشتراک بگذارند. استفاده درست از آن به این معنی است که فالوورهای شما به طور غیرمستقیم محصول شما را تبلیغ می کنند و این یک موهبت نیست! رسانه‌های اجتماعی خواب نمی‌برند و محتوای شما هم نباید خواب باشد. مخاطبان خود را با مسابقات جذاب و وبلاگ های اینفلوئنسر اینستاگرام که چیز جدیدی را به رژیم غذایی روزانه آنها می آورد، درگیر نگه دارید.

بررسی:

به عمق بروید و بفهمید که چه چیزی درست و نادرست است. اغلب، تمام پروفایل های تجاری برای صفحات رسانه های اجتماعی دارای ویژگی هایی هستند که به شما کمک می کند موفقیت پست های خود را مشاهده کنید. به این ترتیب، می‌توانید انواع محتوایی که دنبال‌کنندگانتان دوست دارند را بهتر شناسایی کنید و از آن به نفع خود استفاده کنید. محتوای بیشتری را متناسب با نیازهای آنها ایجاد کنید.

همه بررسی ها آفتابی و دیزی نیستند:

نقدهای بدی وجود خواهد داشت، این را فراموش نکنید. یک مشتری راضی مشتری خاموش است، اما یک مشتری ناراضی – ممکن است آخرین مشتری شما باشد. این یک حقیقت ناگفته در بازی دیجیتال مارکتینگ است. مشتریان شاکی اغلب نظرات بدی را در گوگل به عنوان نوعی حواس پرتی ارسال می کنند. و البته، آنها می توانند مسائل مشروعی داشته باشند که باید به آنها رسیدگی شود. در هر صورت باید همیشه با آنها ارتباط برقرار کنید و به آنها اطلاع دهید که در حال تلاش برای حل مشکل هستید و سعی در حل آن برای آنها دارید. این اخلاق و حس حرفه ای بودن در نهایت مورد قدردانی مردم قرار خواهد گرفت.

روی SEO Target کلیک کنید

Search Engine Optimization نام بازی است و کلمات کلیدی میدان بازی شما خواهند بود. ما کارشناسان سئو داریم که تمام کلمات کلیدی را که باید مورد بررسی قرار گیرند، تجزیه و تحلیل می کنند. با استفاده از آن به عنوان یک استخوان برای ساخت، می توان محتوای قانع کننده ای نوشت. هر بار که گوگل سایت شما را بررسی می کند، تمام کلمات کلیدی را یادداشت می کند و آن نان و کره خواهد بود. استفاده از کلمات کلیدی مناسب بهترین ضرر این است که مقالات و صفحات وب شما را در صفحات نتایج موتور جستجو در رتبه اول قرار دهید.

از وب سایتی استفاده کنید که به نفع شما باشد.

بک لینک، همه بک لینک ها به بک لینک نیاز دارند. اینجاست که نویسندگان محتوای خوب می درخشند. نوشتن محتوایی که واقعاً به مردم آموزش دهد و به آنها کمک کند بسیار مهم است. ایجاد چنین محتوایی و ارسال آن به یک وب سایت معتبر می تواند بسیار مفید باشد. نکته کلیدی این است که مطمئن شوید که وب سایت و برند شما در آن ذکر شده است و می تواند به صفحه شما منتهی شود. کاربران معمولی صفحات ذکر شده در بالا از این بک لینک برای ورود به وب سایت شما استفاده می کنند و از این طریق می توانید ترافیک زیادی را به دست آورید. پیشنهاد دیگر این است که در Quora ثبت نام کنید و از این روش برای برندسازی آژانس خود استفاده کنید. مردم همیشه به دنبال پاسخ هستند و خوبی ها همیشه قدردانی می شوند.

چشمانتان را پوست کنده نگه دارید

ردپای برند خود را در اینترنت دنبال کنید. منتظر نظرات و پیشنهادات باشید. اگر وب سایت یا مقاله شما در یک انجمن آنلاین یا در وب سایت دیگری مورد بحث قرار گیرد، عالی نیست؟ این در راستای گسترش دهان به دهان در جهان است، اما حتی بهتر است زیرا کاربران از طریق پیوندی با یک دکمه داخلی به وب سایت شما دسترسی مستقیم دارند. استخر برای مخاطب بزرگ است، تعظیم قابل توجهی ایجاد می کند و توسط مشتریان دیده می شود. برخی ممکن است ایده خوبی برای شما بنویسند، و چگونه ممکن است این چیز بدی باشد!

هیچ دشمنی وجود ندارد بلکه فقط رقیبی وجود دارد

این چیزی است که باید در هر بازی بازاریابی مورد توجه قرار گیرد. بدانید که باید از هر برند، هر استراتژی و هر استراتژی جدیدی که ارائه می شود، درس هایی آموخت. برای نامه رقیب خود ثبت نام کنید و تمام روش هایی را که برای تبلیغ محصول استفاده می کنند یادداشت کنید. سپس با معیارهای موفقیت هر روش به آن نگاه کنید. شما می توانید از همه راه های درست نتیجه گیری ملموس بگیرید و آنها را نیز بپذیرید. برای به دست آوردن نتایج خوب، همیشه از آنها الهام بگیرید و از آنها تقلید نکنید. از ایده استفاده کنید و چیزی منحصر به فرد از آن بسازید. مردم همیشه قدردان خلاقیت هستند.

بازی برند پیچیده است و آژانس قابل اعتمادی است که برای دید شما ارزش قائل است و برای یافتن مکان مناسب سخت کار می کند. خیلی خوبه که با هم بریم رسانه ادهانت، زیرا آنها یک راه حل مشاوره رایگان ارائه می دهند که به شما کمک می کند تا جایی که کمبود دارید را شناسایی کنید. اگر راضی هستید، می‌توانید با یکی از بسته‌های متعددی که ارائه می‌دهند بروید و به دنبال بسته‌ای باشید که با تمام نیازهای شما مطابقت دارد.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.
دکمه بازگشت به بالا