اخبار مشتریان

تصفیه‌خانه فاضلاب جنوب تهران

مدیرعامل شرکت فاضلاب استان تهران با اعلام اینکه این عملیات پس از استفاده از 700 کیلومتر شبکه و 100 هزار پسوند فاضلاب تهران در شهریور ماه آغاز شده است ، افزود: این پروژه شامل 600 کیلومتر شبکه انتقال و دو نیروگاه با ظرفیت تولید 2 ، 4 مگاوات برق است.

اصغر ریاضتی گفت: همزمان با این عملیات ، شش پروژه نصب فاضلاب تهران مانند احداث تونل فاضلاب در غرب تهران به طول 12 کیلومتر ، ساخت کلکتور اصلی در خیابان کمیل ، گسترش تصفیه فاضلاب در شهر قدس ، ایجاد واحدهای 7 و 8 تصفیه خانه فاضلاب تهران. عملیات فاضلاب منطقه 22 با سرمایه گذاری شهرداری تهران و ساخت چهار تصفیه خانه در غرب تهران آغاز می شود.

اصغری افزود: با اجرای این شش پروژه سه میلیون و 150 هزار نفر در تهران تحت پوشش شبکه فاضلاب قرار می گیرند و سالانه بیش از 246 میلیون متر مکعب فاضلاب طبق آخرین استانداردهای جهانی تصفیه می شود و مورد استفاده قرار می گیرد. برای کشاورزی در دشتهای ورامین و بیش از هفت مگاوات برق تولید و به شبکه سراسری منتقل می شود.

گفتنی است این پروژه با بودجه ای معادل 20 میلیارد ریال اعتبار مورد استفاده قرار می گیرد و افق آن شامل تولید سالانه 850 میلیون متر مکعب پساب تصفیه شده است.

منبع :

تصفیه‌خانه فاضلاب جنوب تهران


تاریخ انتشار :
2020-09-20 19:51:10

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا