راهنمای خرید پمپ باد خودرو

امروزه پمپ باد فندکی، در میان ، قدرت بالایی دارد به همین خاطر می توان از کمپرسور های باد فندکی برای باد کردن هر نوع وسیله نقلیه مانند خودرو های شاسی بلند، ماشین های سواری، اتوبوس ها، ون و … استفاده کرد.

کمپرسور های باد دارای یک نوع موتور هستند که در انواع مختلفی ساخته خواهند شد، این موتورها توانایی تولید حجم مشخصی از فشار هوا را دارند و می توانند انرژی زیادی را تولید کنند، پمپ باد ماشین نیز یک موتور است با توانایی و کارایی بسیار بالا به همین خاطر همواره تولید این دستگاه در انواع مختلف صورت می گیرد.

راهنمای خرید پمپ باد خودرو

یکی از انواع کوچک کمپرسور های باد موجود در بازار پمپ باد ماشین است، کمپرسور فندکی از موتور الکتریکی کوچکی کمک می گیرد، و به وسیله این موتور الکتریکی کوچک می تواند هوا را در داخل سیلندر فشرده سازی کند. پمپ باد فندکی ایرانی برای کار کردن خود را به درگاه فندکی متصل می کند و این عمل باعث کار کردن آن می شود. شما به را حتی می توانید از این دستگاه برای دوچرخه، چرخ ماشین و لوازم دیگر مورد استفاده در سفر مانند تشک های بادی و قایق ها به کار بگیرید.

پمپ باد ماشین قابلیت بالایی دارد این دستگاه می تواند هوای خروجی و همچنین فشار هوای خروجی را با دقت نشان دهد این کار را به کمک یک صفحه نمایش انجام خواهد داد، پمپ باد فندکی قابلیت های دیگری نیاز دارد، پمپ باد فندکی می تواند چراغ داشته باشد و همچنین می تواند به برق شهری متصل شود.

پمپ های باد فندکی را اغلب با بدنه فلزی می سازند که باعث جلوگیری از آسیب رسیدن به موتور میشود.همچنین استفاده از سیلندر و پیستون قوی این موتور ، قدرت بیشتری به این پمپ ها می دهند و باعث می شود که لاستیک اتومبیل ها را در کوتاه ترین زمان ممکن به طور کامل باد کنند، در مواقعی که باد لاستیک خودرو کم می شود میتوانید با استفاده از این پمپ های هوا لاستیک های خودرو را باد کرده و با خیالی آسوده کیلومتر ها رانندگی کنید.

لازم به ذکر است که در کنار پمپ باد فندکی ایرانی، کیفی با ابعاد مناسب وجود دارد و سر سوزن ها، فیش فندگی،شیلنگ تفنی فشار بالا و دستگاه در درون این کیف به راحتی جا میگیرد.

کارایی پمپ باد ماشین

امروزه به دلیل کارایی بالای کمپرسور های فندکی، طراحی ساخت این کمپرسور ها در انواع مختلفی صورت می گیرد، این کمپرسور های باد در ابعاد و اندازه های مختلف و در قدرت های متفاوتی ساخته میشوند، در نتیجه هر کدام از انواع این پمپ باد ماشین توانایی تولید حجم مشخصی از فشار هوا را دارد.

انواع مختلف کمپرسور فندکی ولتاژ های ورودی و خروجی متفاوتی دارند و همچنین وزن این دستگاه ها با یکدیگر متفاوت است، طراحان شرکت های مختلف در تلاش هستند تا نمونه های مختلفی از پمپ باد سیلندری خودرو را با وزن کمتر ولی قابلیت کارایی بیشتر تولید کنند و در بازار به عرضه برسانند.

کارایی پمپ باد ماشین با یکدیگر متفاوت هستند هر نوع از کمپرسور های باد فندکی که حجم و وزن مختلفی داشته باشد، قادر به تولید میزان فشار باد متفاوتی است و از این رو عملکرد و استفاده از پمپ باد فندکی نیز متفاوت خواهد بود.

ساخت انواع پمپ باد فندکی ایرانی

امروزه کمپرسور باد فندکی در صنعت بسیار اهمیت دارد و بر همین اساس نیاز به کمپرسور فندکی پر قدرت روبه افزایش است و شرکت های مختلف برای پاسخ گویی به این نیاز در تلاش هستند تا که پمپ های باد فندکی را با دقت بسیار طراحی کرده و در بازار به فروش برسانند.

کمپرسور دوسیلندر اتومبیل یکی از ابزارآلات ضروری به حساب می آید بنابراین تولید نمونه های با کیفیت آن بسیار اهمیت دارد، پمپ فندکی هم در داخل کشور و هم در خارج از کشور تولید می شود، شرکت های داخلی در تلاش هستند تا با طراحی بهترین نمونه کمپرسور سیلندری ماشین با نمونه های خارجی رقابت کنند و محصولی داخلی با کیفیتی بسیار مرغوب به تولید برسانند.

ساخت و طراحی کمپرسور فندکی در مراحل مختلفی انجام می پذیرد، و امروزه ساخت کمپرسور باد فندکی در طرح ها و نوع های مختلف انجام می پذیرد. شرکت های تولید کننده کمپرسور باد فندکی در تلاش هستند تا که نمونه های مختلفی از پمپ باد ماشین را به تولید برسانند تا که نیاز افراد و شرکت ها به کمپرسور باد فندکی پاسخ داده شود.

مواردی که قبل از خرید پمپ باد ماشین باید بدانید!

 • حداکثر ولتاژ
 • حداکثر میزان تولید فشار باد
 • حداکثر زمان کارکرد مداوم
 • تک سیلندر یا دوسیلندر بودن موتور
 • لوازم جانبی همراه پمپ باد فندکی ایرانی
 • مخزن دار یا بدون مخزن بودن پمپ باد ماشین

خرید کمپرسور باد فندکی هم به صورت آنلاین و هم حضوری امکان پذیر است، شما با مراجعه به سایت های آنلاین و معتبر می توانید به راحتی خرید خود را انجام دهید. شرکت های مختلفی که در ساخت و طراحی کمپرسور باد فندکی در رقابت هستند، تلاش می کنند تا که نظر مشتری را به خود جلب کنند و بر همین اساس می کوشند تا امکانات بسیار زیادی را در اختیار مشتریان خود قرار دهند تا که از مشتریان بتوانند از این امکانات استفاده کنند.

یکی از مواردی که در خرید محصولات بسیار مهم است قیمت کالا است، مقایسه قیمت های موجود در بازار را به صورت آنلاین انجام دهید، هر یک از سایت های معتبر کالای مورد نیاز خود را همراه با مشخصات و قیمت در سایت خود ثبت خواهد کرد و شما اطلاعات مربوط به دستگاه مورد نظر خود را به آسانی دریافت خواهید کرد.

یکی از موارد مهم دیگر در خرید کمپرسور باد فندکی کیفیت کالا است و شما باید به دنبال پمپ باد ماشین با کیفیت و قیمت مناسب بگردید در سایت های معتبر شما می توانید نظر افراد مختلف در ارتباط با کالای مورد نظر خود بدانید و از خرید خود اطمینان داشته باشید.

بعضی از سایت ها این امکان را فراهم کرده اند تا که شما در هر ساعتی که بخواهید می توانید از مشاوره رایگان این سایت ها بهره ببرید و سوالات مورد نظر خود را بپرسید و این مشاوران با دقت کامل به سوالات پرسشی شما پاسخ خواهند داد و شما را برای انجام خریدی درست و مطمئن راهنمایی خواهند کرد.

ویژگی های کمپرسور باد ماشین

سیستم حفاظتی و فیوز کنترل کننده نوسانات الکتریکی امتیازی است که باعث تمایز پمپ باد ایران پمپ با دیگر مینی کمپرسور ها در دسته بندی های مشابه شده است. این محصول قابل اتصال به سر باتری خودرو است که با استفاده از 2 انبرک موجود در هنگام خرید پمپ باد فندکی ایران پمپ امکان پذیر می شود.

حداکثر فشار هوا 150 پاسکال و حجم باد خروجی 60 لیتر بر دقیقه است که به کاربر خود این امکان را می دهد که هر نوع وسیله ای را باد کند. به منظور استفاده بهتر پمپ باد برای هر وسیله ای، دو عدد نازل و یک سوزن را در بسته بندی قرار دارد تا بتوان از توپ فوتبال تا بادکنک و حتی تایر ماشین های بزرگ مانند وانت و را باد نمود.

همه چیز تحت کنترل شماست، می توانید با کنترل باد خروجی با یک دست، هرچه می خواهید را باد کنید. دسته حمل کننده پمپ باد ماشین در بهترین جای قرار دارد و از جنس اسفنج مقاوم ساخته شده است. کیفیت عالی و کاربری ساده دستاوردی است که در این کمپرسور قابل لمس است. قطر سیلندر پمپ باد 12 ولت 30 میلیمتر است و شدت جریان آن نیز 20 آمپر است.

کمپرسور فوق با برخورداری از دو سیلندر، قادر است درمدت‌ زمان کوتاهی، حجم هوای پرفشار مناسبی تولید کند. این ویژگی موجب می‌شود تا کاربر بتواند در زمانی کوتاه تایر خودرو را باد کند. وجود دو سیلندر در این محصول موجب شده در حین استفاده‌ی کاربر، لرزش‌های ریز و زیادی داشته باشد که برای این موضوع نیز از پایه‌های لاستیکی جاذب لرزش در قسمت زیرین دستگاه استفاده شده است.

این محصول تنها برای خودرو طراحی شده و از طریق فندکی خودرو انرژی مورد نیاز خود را تامین می‌کند. برای این منظور از یک سری فندکی متصل به سیم برق 2 متری استفاده شده است. این سیم بلند موجب شده تا کاربر بتواند دستگاه را پس از اتصال به شارژر فندکی، به خارج از کابین خودرو منتقل کند.

مزایای پمپ باد ماشین

 • از دیگر مزایای پمپ باد ماشین می‌توان به وجود شلنگ ثابت 1 متری، شلنگ فنری بلند و وجود سه نازل باد اشاره کرد. وجود این شلنگ‌ها و نازل‌ها موجب می‌شود تا کاربر بدون نیاز به جابه‌جایی دستگاه، تایر خودرو و بسیاری از قایق‌ها و توپ‌های بادی را باد کند.
  پمپ باد فندکی ایرانی ابعاد کوچکی داشته تا کاربر بتواند به راحتی آن را در خودرو قرار داده، بدون آنکه فضای زیادی از خودرو اشغال شود. این کمپرسور برای راحتی در حمل به یک دسته‌ در بالای سیلندرمجهز شده است.
 • این دستگاه در حین کار، لرزش زیادی خواهد داشت که برای جذب این لرزش و جلوگیری از انتقال آن به سطح زیرین کمپرسور،از پایه‌های لاستیکی جاذب لرزش استفاده شده است.
 • وزن پمپ باد ماشین نیز زیاد نبوده و جابه‌جایی آن کار آسانی خواهد بود.این محصول برای تامین جریان هوای پرفشار به دو سیلندر مجهز شده که در گوشه‌های دستگاه قرار دارند. این دو سیلندر قادرند در مدت‌زمان یک دقیقه، 85 لیتر هوای پرفشار تولید کنند.
 • حداکثر فشار این جریان هوا نیز 150 پی اس آی خواهد بود. وجود یک فشار سنج روی این کمپرسور موجب می‌شود تا کاربر از میزان فشار باد لاستیک آگاه شود.این دستگاه انرژی مورد نیاز خود را از برق 12 ولت باتری خودرو تامین می‌کند و برای این منظور به یک سری فندکی خودرو مجهز شده است.
 • کابل برق متصل به این سری فندکی طولی 2 متری داشته و به کاربر این امکان را می‌دهد تا پس از اتصال کابل به فندکی، کمپرسور را به خارج از اتاق خودرو منتقل کند.برای اتصال این دستگاه به تایر خودرو یک شلنگ ثابت و یک شلنگ متحرک وجود دارد. شلنگ ثابت این کمپرسور 1 متر بوده که در صورت نیاز می‌توانید برای افزایش طول آن، شلنگ فنری را به آن متصل کنید.
 • این اتصال از طریق یک رابط فلزی که به سر شلنگ متصل است انجام می‌شود. وجود 3 نازل باد در این مجموعه، موجب شده تا بتوان از این کمپرسور علاوه‌ بر باد کردن تایر خودرو برای باد کردن برخی از قایق‌ها و توپ‌های بادی نیز استفاده کرد.
 • این دستگاه با برخورداری از دو سیلندر می‌تواند دبی هوای پرفشار مناسبی داشته باشد؛ از سویی دیگر انتقال این هوای پرفشار تولید شده با کمک دو شلنگی که به همراه این دستگاه عرضه می‌شود کار آسانی خواهد بود.
    • خرید پمپ | خودرو

پمپ باد ماشین مخزن دار

کمپرسور باد دوسیلندر همراه با مخزن بسیار پر قدرت تر از نمونه های بدون مخزن میباشد.این کمپرسور باد توانایی تولید فشار باد تا 6 بار را دارد.به دلیل وجود مخزن میتواند هوای فشرده را در خود ذخیره کند، و در مواقع نیاز از آن استفاده کرد، یکی از سوالاتی که همیشه در زمان خرید پمپ مطرح است این است که پمپ باد ایستاده بهتر است یا خوابیده

این کمپرسورها بر خلاف نمونه های بدون مخزن دارای شیر یکطرفه،گیج فشار مخزن،کلید قطع کن،شیر یکطرفه، شیر خروجی و شیر تخلیه مخزن میباشد.حجم مخزن این کمپرسور باد 10 لیتر میباشد که به راحتی در داخل صندوق عقب اتومبیل جای میشود.یکی از مزیت های دیگر این پمپ باد ماشینبدون نیاز به روغن بودن این کمپرسورهاست.در صورتیکه این کمپرسور داخل صندوق عقب بیفتد هیچ مشکلی پیش نمی آید.

من متخصص و پژوهشگر در زمینه هوای فشرده و انواع کمپرسور باد هستم و سعی می کنم تا جدیدترین و کارامدترین اطلاعات را در خصوص صنعت هوای فشرده با شما به اشتراک بگذارم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا