دنیای وب

5 ابزار کسب و کار آنلاین که فروش شما را افزایش می دهد

اگر به دنبال ابزارهای عالی کسب و کار آنلاین هستید که به افزایش فروش شما کمک می کند، 5 ابزار کسب و کار کوچک زیر ارزش در نظر گرفتن را دارند.

Zferral – سود خود را ایجاد کنید – برنامه وابسته سفارشی را بکشید

Zferral یک سرویس آنلاین است که به شما امکان می دهد با ایجاد برنامه های وابسته و ارجاع سفارشی خود، فروش خود را به راحتی افزایش دهید. Zferral به شما امکان می دهد کمپین های بازاریابی وابسته را در وب سایت خود به راحتی راه اندازی کنید، شرکت های وابسته خود را مدیریت کنید، تبدیل ها را پیگیری کنید و آمار پرداخت را مشاهده کنید – همه از یک داشبورد واحد.

فروش نامه مولد – ایجاد حروف فروش با تبدیل بالا

Sales Letter Generator یک محصول نرم افزاری با استفاده آسان برای ایجاد نامه فروش است که به شما امکان می دهد وب سایت های نامه فروش با پاسخ مستقیم را در عرض چند دقیقه ایجاد کنید، با تمام زنگ ها و سوت های تبدیل حداکثر. شما به سادگی جاهای خالی را پر می کنید و با کلیک یک دکمه نامه فروش سودآور شما آماده است.

Pagemako – ایجاد صفحات فرود با تبدیل بالا

Pagemako یک تولید کننده صفحه فرود است که به شما امکان می دهد صفحات فرود با تبدیل بالا را بدون نیاز به مهارت های html یا طراحی ایجاد کنید. همه چیز از طراحی صفحه فرود و بهینه سازی صفحه فرود گرفته تا کلمات، فیلم ها و فرم های ثبت نام انجام می شود. سیستم کشیدن و رها کردن سریع و آسان Pagemako به شما امکان می دهد صفحات فرود بسیار جذاب و موثری ایجاد کنید که به شما کمک می کند مرورگرهای بیشتری را به خریداران تبدیل کنید و پول بیشتری در جیب خود بگذارید.

SquadHelp – بازاریابی ویروسی رسانه های اجتماعی و مسابقات ویدیویی ویروسی

SquadHelp یک سایت جمع سپاری است که به شما امکان می دهد مسابقاتی را برای ایجاد ویدیوهای ویروسی برای کسب و کار خود یا هدایت ترافیک بازاریابی ویروسی به وب سایت خود اجرا کنید. مسابقات ویدیویی ویروسی Squadhelp به شما امکان دسترسی به طیف وسیعی از ویدیوهای با کیفیت بالا و ایجاد هجو را می‌دهد تا بتوانید از میان آنها با کسری از قیمتی که برای یک شرکت تولید ویدیو می‌پردازید انتخاب کنید. و با کسری از قیمتی که به یک شرکت بازاریابی رسانه‌های اجتماعی می‌پردازید، یک مسابقه بازاریابی ویروسی Squadhelp ارتشی از افراد باهوش رسانه‌های اجتماعی را ارائه می‌دهد که برای کسب‌وکار شما سر و صدایی ویروسی ایجاد می‌کنند و ترافیک باکیفیت را به وب‌سایت شما هدایت می‌کنند.

WPauctions – حراج ها را در وبلاگ وردپرس خود برگزار کنید

WPauctions یک افزونه بسیار خوب برای وبلاگ‌های وردپرس خود میزبان است که به شما امکان می‌دهد فوراً یک عنصر تجارت الکترونیک را به وبلاگ خود اضافه کنید. با نصب سریع این افزونه می توانید حراج های خود را در وبلاگ وردپرس خود میزبانی کنید و 100٪ پولی را که از مشتریان خود جمع آوری می کنید حفظ کنید.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.
دکمه بازگشت به بالا