دنیای وب

5 روش بازاریابی بسیار موثر برای افزایش نرخ ثبت نام در برنامه مربیگری بلیط شما

۱- وب سایتی با ظاهر حرفه ای داشته باشید. به خاطر داشته باشید که این وب سایت شما است که مشتریان بالقوه شما ابتدا آن را خواهند دید. بنابراین، بسیار مهم است که شما یک تأثیر بسیار قوی از خود به جای بگذارید. شما می‌خواهید بازدیدکنندگان شما این تصور را داشته باشند که شما فردی هستید که می‌توانند به او اعتماد کنند و شما فردی هستید که برای رفع نیازهای یادگیری آنها نیازهای لازم را دارید. اگر مهارت‌های فنی لازم را ندارید، پیشنهاد می‌کنم یک طراح وب‌سایت حرفه‌ای را استخدام کنید تا این کار را برای شما انجام دهد. این یکی از بهترین سرمایه گذاری هایی است که می توانید برای افزایش فروش و درآمد خود انجام دهید.

2. ترافیک واجد شرایط را جذب کنید. به جای اینکه منتظر باشید تا مشتریان بالقوه شما وب سایت شما را پیدا کنند، پیشنهاد می کنم با آنها تماس بگیرید و از آنها بخواهید که از شما بازدید کنند. شما می توانید این کار را از طریق بازاریابی مقاله، ارسال در انجمن، بازاریابی رسانه های اجتماعی، وبلاگ نویسی و بازاریابی موتورهای جستجو انجام دهید.

3. لیست کمپین ساخت. اجازه ندهید بازدیدکنندگان وب سایت شما را بدون ترک اطلاعات تماس خود ترک کنند. شما به آدرس ایمیل و شماره تلفن آنها نیاز دارید تا بتوانید به راحتی با آنها در تماس باشید. برای افزایش نرخ اشتراک خود از استراتژی‌های فهرست‌سازی مؤثر استفاده کنید. جدا از متقاعد کردن مشتریان احتمالی خود مبنی بر اینکه منبع عالی اطلاعات هستید، اگر به آنها رشوه های اخلاقی مانند کتاب های الکترونیکی، خبرنامه های ویژه و نمونه جلسات مربیگری بدهید، کمک خواهد کرد.

4. کمپین بازاریابی ایمیلی. اکنون که اطلاعات تماس مشتریان بالقوه خود را دارید، کاری که باید انجام دهید این است که برای آنها تبلیغات ایمیلی و خبرنامه ارسال کنید. مطمئن شوید که این کار را به صورت هفتگی انجام می دهید تا مشتریان احتمالی شما به زودی شما را فراموش نکنند. اطلاعات ارزشمند و عالی را به آنها ارائه دهید تا آنها را متقاعد کنید که شما واقعاً یک متخصص هستید. فراموش نکنید که برنامه های مربیگری بلیط بالا خود را در انتهای ایمیل خود تبلیغ کنید. نقاط فروش و مزایای عمده آنها را برجسته کنید. اگر یک بار تخفیف ارائه دهید برای ایجاد احساس فوریت کمک خواهد کرد.

5. شهرت خوبی بسازید. اعتمادی را که مشتریان به شما می دهند هدر ندهید. سعی کنید برای پولشان ارزش زیادی قائل شوید. هر کاری که می توانید انجام دهید و در صورت لزوم تمام تلاش خود را انجام دهید تا مطمئن شوید که آنها تمام اطلاعات و کمک های مورد نیاز خود را دریافت خواهند کرد. همچنین، آنها را با خدمات مشتری در سطح جهانی ارائه دهید. پاسخ به موقع به سوالات و شکایات آنها را به آنها پیشنهاد دهید. اگر این کار را انجام دهید، مطمئناً این افراد با احساس رضایت بسیار دور خواهند شد. همانطور که می دانید، این دسته از مشتریان کسانی هستند که معمولاً تجربه خود را به اشتراک می گذارند. از آنجایی که تبلیغات دهان به دهان واقعاً مؤثر است، می‌توانید مطمئن باشید که این به شما کمک می‌کند تجارت عظیمی را به درب منزل خود بیاورید.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.
دکمه بازگشت به بالا